Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

31 października 2022, 11:55

Do mnie dorośli mówią "Pani". Mam czternaście lat

Avatar slavorumek

26 maja 2020, 23:34

Ja jak miałem 14 lat, to pierwszy raz zwrócono się do mnie "per Pan".

Avatar Numka

22 maja 2020, 22:43

Ją nie lubię kiedy mówią do mnie ,, Pani". Czuję się bardzo niekomfortowo. Ją jestem jeszcze dzieckiem!

Avatar Karakan_z_ZSRR

22 maja 2020, 20:06

Ech, mi w wieku 11 lat zaczęli mówić "pani" przez wzrost. :/

Avatar Likoren

22 maja 2020, 13:43

Ja jestem na wyższym levelu. Ja mam 13 lat i wszyscy przez domofon i telefon jak nie wiedzą kto odebrał to mówią do mnie pani, a ja jestem chłopakiem XD

Avatar HusariaTV

22 maja 2020, 16:17

@Likoren: to normalne

Avatar Graids

22 maja 2020, 10:02

Ugh za 2 tygodnie będę pełnoletni a za ch*ja tego nie czuję

Avatar starmagedon

22 maja 2020, 10:10

@Graids: 5 miesięcy temu miałem 18 urodziny i do dziś tego nie czuje i pewnie jeszcze długo nie poczuje, więc nie ma co się tak na to nastawiać

Avatar HusariaTV

22 maja 2020, 10:41

@Graids: będziesz miał prawko to poczujesz

Avatar Sharlatan

22 maja 2020, 11:33

@Graids: Ja to dopiero odczułem na studiach, gdy trzeba było szukać pracy w zawodzie i myśleć o przyszłości

Avatar Keraton

22 maja 2020, 15:14

@Graids: Nie bój się, ja mam 20 lat i jedyne co się zmieniło przez ostatnie 5 czy 7 lat to moja wiedza i depresja.

Avatar MAR50N

22 maja 2020, 14:00

Słodziutka ta kózka.

Avatar Maly_modelarz15

Edytowano - 22 maja 2020, 13:52

mając 15 lat uwielbiałem dzwonić do wszelkich serwisów choćby o poradę i słyszeć jak się ze względu na zniekształcony głos zwracają do mnie per pan, nie wiedząc że po drugiej stronie to tylko wyrafinowany dzieciak

Avatar Kurt_Cobain_94

22 maja 2020, 13:39

Jak miałem 13 lat to miałem długie włosy tak do ramion (teraz też mam) i jakieś dziecko przytuliło się do moich nóg od tyłu bo myślało że jestem jego mamą.

Avatar OlgaAristowskaya

22 maja 2020, 10:41

Jak byłam młodsza (14 lat albo nawet mniej) to pan aptekarz powiedział na mnie "pani".

Avatar Damond

22 maja 2020, 10:58

@OlgaAristowskaya: do mnie w wieku 14 lat też jedna pani powiedziała "pani"

Avatar QWERTIOX

22 maja 2020, 13:21

@Damond: ja mam w szkole nauczycielke która mówi na lekcji "proszę państwa", nawet tak mówi do 4 klasistów

Avatar Damond

22 maja 2020, 13:25

@QWERTIOX: nasza nauczycielka od polskiego powiedziała że jesteśmy już prawie dorośli, z jakieś 5 osób się zaśmiało (w tym ja)

Avatar misko02

22 maja 2020, 11:46

ja nawet mając osiemnaście tak się czuję

Avatar MajnkraftAlusiek

22 maja 2020, 10:10

Dlaczego Piotruś miał w swojej nazwie "Pan", jak był wiecznym dzieckiem?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar michal1616

22 maja 2020, 11:07

Avatar Sharlatan

22 maja 2020, 11:31

Avatar Roska72_PL

22 maja 2020, 10:29

Hmmm... dziwne imię, perpan...

Avatar Oldjedai

19 maja 2020, 22:34

Ja zwykle nie czuje dumy. Raczej czuje się na starszego niż te moje 16 lat.

Avatar Honest

19 maja 2020, 20:31

Ja zawsze mówie że nie jestem żaden pan

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar starmagedon
Dodane przez: starmagedon

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Fajnie że odpowiedzieli

Co za przypadek

Nie po oczach

Znak czasów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka