Najpierw piszesz ze memy są coraz głupsze. Twoja opinia wszystko spoko. Ludzie się z nią nie zgadzają a Ty nie wiadomo dlaczego wnioskujesz że Twoja opinia jest prawdą. Potem piszesz ze problem tkwi w ludziach którzy nie widzą prawdy, więc się spytałem czy mem którego oceniłeś negatywnie jest stworzony na jakimś kłamstwie.
zrozum że to czy coś jest fajne czy nie, to zależy od danej osoby. To się nazywa relatywizm. Dla ciebie ten mem może być głupi, ale dla innych fajny. I masz minusy nie za prawdę, tylko za gównianą opinię
Komentarze
Odśwież24 maja 2020, 09:33
Ok
Odpisz
24 maja 2020, 11:44
@ALKATRAZ: ok boomer
Odpisz
24 maja 2020, 12:53
@ALKATRAZ: ok alkatraz
Odpisz
24 maja 2020, 15:44
@Krzyniu: ok czerwone
Odpisz
29 maja 2020, 09:53
@ALKATRAZ: ok NAJBARDZIEJ STRZEŻONE WIĘZIENIE NA WYSPIE BLISKO SAN FRANCISCO
Odpisz
24 maja 2020, 08:47
Coraz głupsze te memy
Odpisz
Edytowano - 24 maja 2020, 09:59
minusy od za prawde
Odpisz
24 maja 2020, 10:19
Skoro ciągle dostajesz minusy za prawdę to coś musi być nie tak.
Odpisz
Edytowano - 24 maja 2020, 10:28
@PLacek11: albo inni ktorzy dają minusy żyją w klamstwie
Odpisz
24 maja 2020, 10:41
Czyli uważasz że eksport ropy z Iranu do Wenezueli nie ma miejsca, czy sankcje USA na eksport ropy z Iranu nie są prawdziwe.
Odpisz
24 maja 2020, 10:47
@PLacek11: typowe zachowanie takich ludzi. Wciskają slowa w usta ktore nigdy nie zostały powiedziane.
Odpisz
24 maja 2020, 10:59
Najpierw piszesz ze memy są coraz głupsze. Twoja opinia wszystko spoko. Ludzie się z nią nie zgadzają a Ty nie wiadomo dlaczego wnioskujesz że Twoja opinia jest prawdą. Potem piszesz ze problem tkwi w ludziach którzy nie widzą prawdy, więc się spytałem czy mem którego oceniłeś negatywnie jest stworzony na jakimś kłamstwie.
Odpisz
24 maja 2020, 11:06
@PLacek11: oceniłem mema nie treść. Poza tym to ze memy są coraz gorszej jakości to jest fakt. I każdy kto chodz ma troche wiedzy o nich to to zauważa
Odpisz
24 maja 2020, 11:46
widzę że tylko ty masz rację a 326 osób się myli
Odpisz
24 maja 2020, 11:56
@jejaplxiaomi: życie
Odpisz
24 maja 2020, 12:21
zrozum że to czy coś jest fajne czy nie, to zależy od danej osoby. To się nazywa relatywizm. Dla ciebie ten mem może być głupi, ale dla innych fajny. I masz minusy nie za prawdę, tylko za gównianą opinię
Odpisz
24 maja 2020, 12:24
@xXkuba22Xx: no tak gówniana opinia i gówniany mem i jest kompromis
Odpisz
24 maja 2020, 13:21
japie**ole, czerwone to nie są "dislike". CZERWONE strzałki oznaczają że się ktoś nie zgadza z tym co jest w komentarzu i TYLE KU*WA
Odpisz
21 maja 2020, 20:42
REEEEEEEEKIIIIDDDDD
Odpisz