To pewnie wejście do piekła
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Mało znany szczegół
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Niegrzeczny Oskarek
Ładne rzeczy
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 października 2013, 17:27
Grota z ropą w Uzbekistanie :)
Odpisz
5 listopada 2014, 18:45
@PanKtos: *Turkmenistanie (sorry za odkop)
Odpisz
29 lipca 2017, 07:33
@Mati129: a Proszę :) xD
Odpisz
28 kwietnia 2018, 20:35
@OpartaDeska: *odkop*
Odpisz
6 października 2019, 17:29
@StudioDoge: *odkop*
Odpisz
21 maja 2020, 18:41
@Szoniko400: *odkop*
Odpisz
22 czerwca 2021, 22:32
@mr2005vc: *odkop*
Odpisz
27 marca 2022, 07:42
@PanKtos: *odkop*
Odpisz
24 sierpnia 2017, 19:22
h3h3
Odpisz
4 stycznia 2015, 14:13
jak nether xD
Odpisz
26 października 2013, 20:31
wygląda trochę jak przedsionek piekieł z inferno z heroes III
Odpisz
26 października 2013, 19:46
Pali się to dlatego że tam były przeogromne złoża gazu ziemnego i nie, nie da się tego ugasić.
Odpisz
26 października 2013, 18:52
A zagasić się nie da? Zresztą jakim cudem piasek płonie? A deszcz to co? Albo zima?
Odpisz
26 października 2013, 19:09
@jukka21: deszcz i zima na pustyni. Brawo. Z resztą nikt nie chce tego gasić.
Odpisz
Edytowano - 26 października 2013, 20:30
@jukka21: nie płonie piasek tylko gaz albo ropa(nie pamiętam)
Odpisz
2 listopada 2013, 10:37
deszcz i zima na pustyni to coś normalnego.
Odpisz
2 listopada 2013, 20:50
@jukka21: jaki jełop. "ja pindole"~gryzioch [*]
Odpisz
22 maja 2015, 15:19
4 lata ale dużo wiesz.Na pustyni deszcz jest rzadko ale jest -.-
Odpisz
22 maja 2015, 15:21
@pinkoszmateusz: Cztery lata, a ja dalej mam rację.
Zresztą sam sobie zaprzeczasz.
"deszcz i zima na pustyni to coś normalnego"
nie znaczy
"Deszcz to na pustyni rzadkość", geniuszu B))
Odpisz
22 maja 2015, 15:23
Nie ja napisałem komentarz powyżej -.- Zimy tam nie ma ale deszcz jest więc musieli to jakoś zasłonić czy coś -.-
Odpisz
22 maja 2015, 15:24
@pinkoszmateusz: Weź sobie ropę
Dużo ropy
Tak, teraz podpal.
Przyzwij bogów deszczu.
I obserwuj jak mimo ulewy ta ku*wioza płonie.
Odpisz
Edytowano - 22 maja 2015, 15:26
Jeśli chodzi o ropę.Mogli rozpalić czymś innym (P.S ta kłótnia nie ma sensu) (Skąd znasz przekleństwa w wieku 4 lat dzieciaku?)
Odpisz
22 maja 2015, 15:35
@pinkoszmateusz: Zacytowałem ciebie, kretynie... "4 lata ale dużo wiesz"
Odpisz
26 października 2013, 16:53
można by tam postawić budkę z grilowaną kiełbasą
Odpisz
26 października 2013, 16:50
Silent Hill :3
Odpisz
26 października 2013, 16:20
było już coś o tym dole... że podpalili jakąś kopalnie i dalej się fajczy
Odpisz
26 października 2013, 16:27
@mmatik: Warto dodać, że to sprawka ruskich ;_;
Odpisz
26 października 2013, 16:25
Prowadzono odwiert by wydobywać gaz ale sie zapadł więc podpalono go myślac że wypali się w 2-3 dni
Odpisz
26 października 2013, 16:23
A co jeśli zgasił bym to zgasił ? czy Piekło by znikło, czy zlo by znikło czy justin bieber by zginął czy w ogóle by dało się to ugasić!? ._.
Odpisz
26 października 2013, 16:07
Piekło.
Odpisz