Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PanKtos

26 października 2013, 17:27

Grota z ropą w Uzbekistanie :)

Avatar Mati129

5 listopada 2014, 18:45

@PanKtos: *Turkmenistanie (sorry za odkop)

Avatar OpartaDeska

29 lipca 2017, 07:33

@Mati129: a Proszę :) xD

Avatar StudioDoge

28 kwietnia 2018, 20:35

@OpartaDeska: *odkop*

Avatar Szoniko400

6 października 2019, 17:29

@StudioDoge: *odkop*

Avatar mr2005vc

21 maja 2020, 18:41

@Szoniko400: *odkop*

Avatar WarriorsCatsPolishFan

22 czerwca 2021, 22:32

@mr2005vc: *odkop*

Avatar y0xhlztixyotisy9zifR

27 marca 2022, 07:42

@PanKtos: *odkop*

Avatar dominik581

24 sierpnia 2017, 19:22

h3h3

Avatar mistrz_lamorozcow

4 stycznia 2015, 14:13

jak nether xD

Avatar Seahawk

26 października 2013, 20:31

wygląda trochę jak przedsionek piekieł z inferno z heroes III

Avatar Mnich1

26 października 2013, 19:46

Pali się to dlatego że tam były przeogromne złoża gazu ziemnego i nie, nie da się tego ugasić.

Avatar jukka21

26 października 2013, 18:52

A zagasić się nie da? Zresztą jakim cudem piasek płonie? A deszcz to co? Albo zima?

Avatar
Konto usunięte

26 października 2013, 19:09

@jukka21: deszcz i zima na pustyni. Brawo. Z resztą nikt nie chce tego gasić.

Avatar Seahawk

Edytowano - 26 października 2013, 20:30

@jukka21: nie płonie piasek tylko gaz albo ropa(nie pamiętam)

Avatar jukka21

2 listopada 2013, 10:37

deszcz i zima na pustyni to coś normalnego.

Avatar
Konto usunięte

2 listopada 2013, 20:50

@jukka21: jaki jełop. "ja pindole"~gryzioch [*]

Avatar pinkoszmateusz

22 maja 2015, 15:19

4 lata ale dużo wiesz.Na pustyni deszcz jest rzadko ale jest -.-

Avatar
Konto usunięte

22 maja 2015, 15:21

@pinkoszmateusz: Cztery lata, a ja dalej mam rację.
Zresztą sam sobie zaprzeczasz.
"deszcz i zima na pustyni to coś normalnego"
nie znaczy
"Deszcz to na pustyni rzadkość", geniuszu B))

Avatar pinkoszmateusz

22 maja 2015, 15:23

Nie ja napisałem komentarz powyżej -.- Zimy tam nie ma ale deszcz jest więc musieli to jakoś zasłonić czy coś -.-

Avatar
Konto usunięte

22 maja 2015, 15:24

@pinkoszmateusz: Weź sobie ropę
Dużo ropy
Tak, teraz podpal.
Przyzwij bogów deszczu.
I obserwuj jak mimo ulewy ta ku*wioza płonie.

Avatar pinkoszmateusz

Edytowano - 22 maja 2015, 15:26

Jeśli chodzi o ropę.Mogli rozpalić czymś innym (P.S ta kłótnia nie ma sensu) (Skąd znasz przekleństwa w wieku 4 lat dzieciaku?)

Avatar
Konto usunięte

22 maja 2015, 15:35

@pinkoszmateusz: Zacytowałem ciebie, kretynie... "4 lata ale dużo wiesz"

Avatar Paulius

26 października 2013, 16:53

można by tam postawić budkę z grilowaną kiełbasą

Avatar
Konto usunięte

26 października 2013, 16:50

Silent Hill :3

Avatar mmatik

26 października 2013, 16:20

było już coś o tym dole... że podpalili jakąś kopalnie i dalej się fajczy

Avatar Karso21Respawn

26 października 2013, 16:27

@mmatik: Warto dodać, że to sprawka ruskich ;_;

Avatar Tomulcio

26 października 2013, 16:25

Prowadzono odwiert by wydobywać gaz ale sie zapadł więc podpalono go myślac że wypali się w 2-3 dni

Avatar jacek1s

26 października 2013, 16:23

A co jeśli zgasił bym to zgasił ? czy Piekło by znikło, czy zlo by znikło czy justin bieber by zginął czy w ogóle by dało się to ugasić!? ._.

Avatar
Konto usunięte

26 października 2013, 16:07

Piekło.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Mało znany szczegół

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Niegrzeczny Oskarek

Ładne rzeczy

Trzeba brać osobną torbę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka