Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Za co ta premia
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 stycznia 2022, 10:55
Tak, to ja
Odpisz
29 maja 2020, 09:25
Spajdermen
Spajdermen
Dus łat e spajder ken du!
Odpisz
24 maja 2020, 14:14
Czas się wyżyć na ludziach huehuehuehuehuehuehue
Odpisz
24 maja 2020, 10:13
Ja tam wszystko lubię na WFach chodź zawsze byłem najwyszy z klasy.
Odpisz
24 maja 2020, 12:25
@Sernikzrodzynkami: ja tak samo, tylko jestem najniższy :/
Odpisz
Edytowano - 24 maja 2020, 10:56
Raz w zbijaka uderzyłem piłką w dziewczynę i się rozpłakała
Odpisz
24 maja 2020, 11:20
@ALKATRAZ: Ja kiedyś płakałem jak obrywałem xD
Odpisz
22 maja 2020, 09:42
ja nie jestem sportowy a tak robię
Odpisz
Edytowano - 24 maja 2020, 10:13
@xzq_szymon_2115: wystarczy mieć super refleks i ewentualnie trochę szczęścia kiedy omijasz piruetem piłkę rzuconą(chyba) 2m od ciebie
Odpisz
Edytowano - 24 maja 2020, 10:15
@Polalak: chyba bo ziomek był blisko. Tak ze 3-4 kroki
Odpisz
22 maja 2020, 09:02
zbijak to jedyne co mi sie podoba w wuefach
Odpisz
22 maja 2020, 09:27
@DoubleHelix: ojj tak byczq +1
Odpisz
22 maja 2020, 08:49
W swojej klasie też mam takiego sportowego ulańca
W ping pong ogra niemalże każdego nawet nauczyciela
Odpisz