Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Mało znany szczegół
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Najbardziej realistyczny spośród modów
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 maja 2020, 21:46
I co się dziwić? Polskie powietrze jest najbardziej zanieczyszczone w Unii Europejskiej, nic dziwnego, że Polacy mają trudności z oddychaniem, jak ciągle wdychamy smog.
Odpisz
Edytowano - 25 maja 2020, 15:17
Ehh, wszyscy łażą przecież w maseczkach, tylko na brodzie, nie na buzi. Jak komuś bardzo przeszkadza dłuższe chodzenie w tym to ok, może trudno sie oddycha czy śmierdzi, ale niech może kupi sobie zamiast maski, której i tak nie używa, maske z nie parującą szybką bardzo wygodną w noszeniu. Twoja maska nie chroni ciebie przed innymi, tylko innych przed tobą.
No offence mordy
Odpisz
25 maja 2020, 16:33
@Ruski_Gandalf: albo po prostu przylbice
Odpisz
25 maja 2020, 14:42
Ja bym powiedział że pies mi zaje**ł maseczke
Odpisz
25 maja 2020, 12:32
Ale w tych maseczkach serio jest duszno. Tak, bo ma Nas chronić, wiem. Ale to nie filtruje powietrza, to je blokuje
Odpisz
25 maja 2020, 14:05
@Jurekis_: Ani to, ani to
Odpisz
25 maja 2020, 12:48
Też ciągle ziewacie w maseczkach?
Odpisz
25 maja 2020, 13:24
@Rddxrete: ja dużo ziewam bez maseczki (nie wiem czemu), a z to już w ogóle praktycznie co chwilę
Odpisz
25 maja 2020, 13:25
@Rddxrete: mniej powierza masz więc ziewasz, tak to już działa
Odpisz
25 maja 2020, 12:20
Przez te pie**olone maseczki mdleje jak jest dużo osób wokół mnie a jutro mam przypadkiem J3BANE BIERZMOWANIE
Odpisz
25 maja 2020, 12:25
@polandszczalka: po co Ci bierzmowanie
Odpisz
25 maja 2020, 12:32
@Crln_7: bo mamusia kazała
Odpisz
25 maja 2020, 13:09
@slavorumek: Widzę sważyce na profilowym
Odpisz
25 maja 2020, 13:16
@Crln_7: no jakby ja jestem wierzący więc chce
Odpisz
25 maja 2020, 13:17
@Crln_7: tylko no będzie ciężkawo
Odpisz
25 maja 2020, 12:45
Ja mam astme
Odpisz
Edytowano - 25 maja 2020, 12:47
@PikselD: same ale i tak się stresuję jak nie mam maseczki
Odpisz
25 maja 2020, 12:08
Szczerze to ja mam problem z oddychaniem, na szczęście pan bagietmajster zrozumiał
Odpisz
22 maja 2020, 12:04
"Jaki wirus"
Odpisz