Muszę poszukać lepszej wersji
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Tacy to pożyją
Były nóżki, nie ma nóżek
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 maja 2020, 15:33
Odpisz
28 maja 2020, 17:38
@Ghost3385: 1080/1080 full hd 4 piksele
Odpisz
28 maja 2020, 18:08
@Ghost3385: żegnajcie
Odpisz
29 maja 2020, 00:02
@Ghost3385: the end is near
Odpisz
28 maja 2020, 20:05
Odpisz
28 maja 2020, 14:28
Prawdziwe
Odpisz
22 maja 2020, 12:16
czemu nagle r*chacie ten szablon???
Odpisz
Edytowano - 22 maja 2020, 12:17
@FajnyCzuek: nie wiem, może dlatego, że wczoraj zrobiłem z nim mema i dałem szablon, ale szanse na to są takie jak osoby, które przeżyły wybuch bomby atomowej w hiroszimie
Odpisz
22 maja 2020, 12:20
Ja miałem tak z szablonem "to ja spi***alam eluwa".
Zrobiłem se
Ja go tylko dodałem do swojej galerii
I tu nagle
Mem
potem drugi, trzeci, czwarty
Stał się ostatnim żywym szablonem z serii "me and bois"
Odpisz
22 maja 2020, 12:26
tak szczerze to tamten szablon właśnie miał 4 pixele
Odpisz
22 maja 2020, 12:15
Powinno być w ch*jowej jakości
Odpisz