Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Fajnie że odpowiedzieli
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie idź!
Szybki jak błyskawica
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 maja 2020, 19:45
Styczeń: druga wojna światoma (no bo jak mieć urodziny,to bombowo XD)
Luty-Marzec-cześć,koronawirus jestem.Kwiecień-prawie wybuch wulkanu.Maj-olbrzymie szerszenie mutanty.Czerwiec-Zombie-Wikingowie (w sumie chce to zobaczyć ale i tak Lipiec,dawaj zaskocz nas).No,to póki co,witamy na 6 poziomie jumanji XD
Odpisz
28 maja 2020, 20:07
@Letycja: Druga wojna?
Odpisz
29 maja 2020, 20:51
@Rakiczan: Sorry,autokorekta.Chodziło mi o trzecią wojnę światową.Dzięki za czujność ;)
Odpisz
19 sierpnia 2020, 09:36
@Letycja: lipiec: wybuch saletry w Bejrucie
Odpisz
2 września 2020, 21:10
@tomasseq: Si,aż nie mogę doczekać się października xd
Odpisz
29 maja 2020, 13:54
Assassin's Creed: Walhalla
Odpisz
28 maja 2020, 22:48
Tymczasem u mnie w domu
- DZIADZIA!!!
- COOO!!!
- RAGNAROK KU*WAAA!!!
*przodek wbija do pokoju*
- Czas naje**ć Lokiemu
*odgłosy zapi***alania na bitwę*
Odpisz
29 maja 2020, 09:47
@Stulej4: adoptujcie mnie
Odpisz
29 maja 2020, 12:48
@Krzyniu: A masz w żyłach krew rodu Wölsunga?
Odpisz
29 maja 2020, 12:55
@Stulej4: nie. ale mam czystą indyjską nalewkę
Odpisz
29 maja 2020, 12:57
@Krzyniu: Dobra wbijaj
Odpisz
29 maja 2020, 08:25
mmm draugry
Odpisz
28 maja 2020, 21:02
Będzie tam czerwony płyn?
Odpisz
Edytowano - 28 maja 2020, 21:01
* budzi się *
Co!?To już Ragnarok?!
A tak w ogóle to my, strażnicy IKEI jesteśmy już przygotowani
Odpisz
22 maja 2020, 17:08
na logike dlaczego wikingowie chcieliby wracac z walhalli przed ragnarokiem xd
Odpisz
28 maja 2020, 17:10
@um_ok: No i właśnie klucz w tym, że Ragnarok miał swoją premierę w styczniu tego roku. Tak że tym bardziej muszą wracać.
Odpisz
Edytowano - 28 maja 2020, 20:54
@Nanook: czekam na drugi sezon
y'all will see ze Laurits må coś wspólnego z Lokim
Odpisz
28 maja 2020, 19:46
A więc czeka nas Ragnarok - przybędą nordyccy bogowie z einherjerami oraz giganci z armiami potworów i umarłych z Nilfheimu. Będzie ciekawie.
Odpisz
22 maja 2020, 14:21
Spodziewałem się najazdu kosmitów, ale zombie wikingowie są zdecydowanie lepsi.
Odpisz
22 maja 2020, 14:22
poczekaj jeszcze to będziemy mieli walkę między kosmitami a zombie Wikingami
Odpisz
22 maja 2020, 14:39
niech dołączą jeszcze mumie reptilianie strzelający z szczepionek
Odpisz
28 maja 2020, 18:58
było by ciekawie
Odpisz
28 maja 2020, 18:23
Raczej Walhalla jest ciekawsze niż podbój świata
Odpisz
28 maja 2020, 17:22
Ja na serio czekam na zombie
Odpisz
22 maja 2020, 14:48
To się nazywają draugry
Odpisz
22 maja 2020, 14:38
Kurde zepsuli mi zabawę na czerwiec już nie będzie zaskoczenia
Odpisz
22 maja 2020, 14:27
myślę że to by było lepsze niż epidemia, bo umrzeć w lepszy sposób niż w szpitalu
Odpisz
22 maja 2020, 14:29
przynajmniej nie będzie nudno w momencie śmierci
Odpisz
Edytowano - 22 maja 2020, 14:33
@Bartolinise: ej wyobraź sobi
dzieciak jest chory ale jest fanem wikingów, pewnego dnia przychodzą do szpitala jego ulubieńcy...
Odpisz
22 maja 2020, 14:35
onie, ale to zło(to)
Odpisz
22 maja 2020, 14:36
@Bartolinise: xdd
Odpisz
22 maja 2020, 14:23
Aż mi się przypomniało
Odpisz