Teraz czas na Civilization VI
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
To by wystarczyło
Jakby trochę nie fair
To musiało być męczące
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 maja 2020, 19:44
A ja w civa 6
Odpisz
22 maja 2020, 19:46
@UZMAjejownik: civ v lepszy dont @ me
Odpisz
22 maja 2020, 19:47
@SharpNeedle: @
Odpisz
22 maja 2020, 19:47
@UZMAjejownik:
Odpisz
22 maja 2020, 19:48
@SharpNeedle:
Odpisz
22 maja 2020, 19:50
@UZMAjejownik: panie badz z nami
Odpisz
22 maja 2020, 19:50
@SharpNeedle: Zgarnąłem Civ V za jakieś 50 zł, a na Epicu dają Civ VI bez dodatków,a same dodatki kosztują sporo kasy
Odpisz
22 maja 2020, 19:52
Przecież dali dodatek z Aztekami.
Odpisz
22 maja 2020, 20:34
@krzysiulka10: Duże Dodatki: Am I Joke to you ?
Odpisz
23 maja 2020, 11:18
@krzysiulka10: aztekowie ssali w civ v dont @ me
Odpisz
27 maja 2020, 10:37
@SharpNeedle: @
Odpisz
27 maja 2020, 10:47
@UZMAjejownik: masz szczura bez gnata
Odpisz
27 maja 2020, 10:49
@TheExpertt: nie
Odpisz
28 maja 2020, 11:18
@SharpNeedle: no 5 była lepsza gram od 4
Odpisz
28 maja 2020, 08:15
Ja mam takiego kolegę co się chwali Wszystkim co nie on chwalił się i się i spamował tym na grupie że ma operę gx i chwalil się że jego mama ma drogie okulary XDD
Odpisz
27 maja 2020, 12:21
Polacy lubią jak coś jest za darmo bo są biedni
Odpisz
27 maja 2020, 13:09
@ALKATRAZ: tak
Odpisz
27 maja 2020, 13:13
@ALKATRAZ: +1
Odpisz
27 maja 2020, 13:16
@ALKATRAZ: Polacy lubią, jak coś coś jest za darmo, bo lubią nie wydawać pieniędzy.
Odpisz
28 maja 2020, 05:45
@ALKATRAZ: kiedy kupisz GTA V ale nie masz na czym w nie grać
Odpisz
27 maja 2020, 12:01
Odpisz
27 maja 2020, 11:38
Odpisz
22 maja 2020, 19:45
Epic games tak dużo zarobiło na dzieciach że teraz nie wiedzą co robić z pieniędzmi
*change my mind*
Odpisz
27 maja 2020, 10:11
@ShadowLizard393: Powinni Dać na TVN bo Pan Duda straszne mało chajsu im dał ledwie dwa miliardy, biedni .
Odpisz
27 maja 2020, 10:12
@Sernikzrodzynkami: *TVP
Odpisz
27 maja 2020, 10:15
@Sniegstopnialy6: Wiesz propaganda to propaganda obydwa stacje to dno dna no ale masz rację źle napisałem.
Odpisz
27 maja 2020, 10:16
@Sernikzrodzynkami: mogli dać an edukację wyższą za granicą np na Oksford
Odpisz
27 maja 2020, 10:17
@Sniegstopnialy6: Pewnie że tak zamiast na to gówno
Odpisz
27 maja 2020, 11:27
@ShadowLizard393: właśnie przez to że fortnote dostał taki sukces i tyle zarobili to im sida uderzyła do głowy i myślą że mogą teraz zawojować połowę rynku bo im się jedna gra udała
Odpisz
27 maja 2020, 11:31
@Sniegstopnialy6: ale zamiast tego dali nam gierki za darmo i jest fajnie
Odpisz
Edytowano - 27 maja 2020, 11:36
@mr2005vc: epick dał nie pis
Odpisz
27 maja 2020, 11:12
Ja kiedyś:
Na cholerę mi kolejne konto z grą, skoro nie stać mnie na taki komputer....
Ja dzisiaj:
Ale jak to cena jednej gry jest taka sama jak cena mojej płyty z procesorem????
Odpisz
22 maja 2020, 19:56
Śmieszy mnie to że niektórzy nie zrobili sobie konta na epicu i nie dodali tam żadnych darmowych gier tylko dlatego że nie lubią fortnite XD
Odpisz
22 maja 2020, 20:16
@stalamed: serio ktoś tak zrobił?
Odpisz
23 maja 2020, 17:43
@Antonio331: Pełno ludzi.
Odpisz
27 maja 2020, 10:15
@stalamed: idioci lecz jak ktoś nie ma kompa a będzie miał w wakacje jak ja (nie będę mieć kompa ale laptopa tam wiem Hur dur laptopy gówno pc król ale ja nie mogę mieć pc bo by nie dało rady u mnie a i7 GTX 1660ti oraz 16gb ram dla mnie to dobra cena 4.5tyś)
Odpisz
27 maja 2020, 10:16
@stalamed: Meanwhile ja, który świetnie się bawi grając w:
- Super Mięsnego Chłopca
- >observera_
- Subnautikę (przeszedłem parę dni temu)
- Zgarnąłem też Amnezję, ale miałem ją już na stimie i to świetna gra
Odpisz
27 maja 2020, 11:09
@Soberker: Ja teraz ogrywam The Wolf Among Us.
Odpisz
27 maja 2020, 10:26
Ciekawe co jutro
Odpisz
27 maja 2020, 10:14
Ja tam gram teraz w darmowe LEGO ninjago
Odpisz
22 maja 2020, 20:05
Jprdl właśnie przez ten wylew graczy z darmowym gta przez ostatnie dni nie dało się grać w gta online .-.
Odpisz
22 maja 2020, 20:44
@Mikko_Finski_Lisek: imo zabawnie było być kolejnym stopniem w wychowaniu tych nowych - kiedyś ja próbowałem zniszczyć cargo - rozje**li mnie starzy gracze
Teraz oni próbują zniszczyć cargo - ja ich rozje**łem
Odpisz
22 maja 2020, 20:50
@Patrgos: Zaczynałeś jak byłeś jeszcze młody?
Odpisz
22 maja 2020, 21:15
@Patrgos: Mi chodzi o to jak serwery zawalili ._.
Odpisz
22 maja 2020, 21:52
@allduckslikewater: Nie w tym sensie, chodziło mi o graczy którzy już mają swoje 200+h w GTA O
Odpisz