Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar UZMAjejownik

22 maja 2020, 19:44

A ja w civa 6

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar UZMAjejownik

27 maja 2020, 10:49

Avatar wombat_123

28 maja 2020, 11:18

@SharpNeedle: no 5 była lepsza gram od 4

Avatar grototo

28 maja 2020, 08:15

Ja mam takiego kolegę co się chwali Wszystkim co nie on chwalił się i się i spamował tym na grupie że ma operę gx i chwalil się że jego mama ma drogie okulary XDD

Avatar ALKATRAZ

27 maja 2020, 12:21

Polacy lubią jak coś jest za darmo bo są biedni

Avatar SpokoLoko420

27 maja 2020, 13:09

@ALKATRAZ: tak

Avatar kopernikus

27 maja 2020, 13:13

@ALKATRAZ: +1

Avatar Grzechoooo

27 maja 2020, 13:16

@ALKATRAZ: Polacy lubią, jak coś coś jest za darmo, bo lubią nie wydawać pieniędzy.

Avatar benben7

28 maja 2020, 05:45

@ALKATRAZ: kiedy kupisz GTA V ale nie masz na czym w nie grać

Avatar Niklas

27 maja 2020, 12:01

Avatar Kojot23

27 maja 2020, 11:38

Avatar ShadowLizard393

22 maja 2020, 19:45

Epic games tak dużo zarobiło na dzieciach że teraz nie wiedzą co robić z pieniędzmi

*change my mind*

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar mr2005vc

27 maja 2020, 11:31

@Sniegstopnialy6: ale zamiast tego dali nam gierki za darmo i jest fajnie

Avatar Sniegstopnialy6

Edytowano - 27 maja 2020, 11:36

@mr2005vc: epick dał nie pis

Avatar Mikrus19

27 maja 2020, 11:12

Ja kiedyś:
Na cholerę mi kolejne konto z grą, skoro nie stać mnie na taki komputer....

Ja dzisiaj:
Ale jak to cena jednej gry jest taka sama jak cena mojej płyty z procesorem????

Avatar stalamed

22 maja 2020, 19:56

Śmieszy mnie to że niektórzy nie zrobili sobie konta na epicu i nie dodali tam żadnych darmowych gier tylko dlatego że nie lubią fortnite XD

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Soberker

27 maja 2020, 10:16

@stalamed: Meanwhile ja, który świetnie się bawi grając w:
- Super Mięsnego Chłopca
- >observera_
- Subnautikę (przeszedłem parę dni temu)
- Zgarnąłem też Amnezję, ale miałem ją już na stimie i to świetna gra

Avatar EnergyBlack

27 maja 2020, 11:09

@Soberker: Ja teraz ogrywam The Wolf Among Us.

Avatar ZSRRBall

27 maja 2020, 10:26

Ciekawe co jutro

Avatar polski_skoczek

27 maja 2020, 10:14

Ja tam gram teraz w darmowe LEGO ninjago

Avatar Mikko_Finski_Lisek

22 maja 2020, 20:05

Jprdl właśnie przez ten wylew graczy z darmowym gta przez ostatnie dni nie dało się grać w gta online .-.

Avatar Patrgos

22 maja 2020, 20:44

@Mikko_Finski_Lisek: imo zabawnie było być kolejnym stopniem w wychowaniu tych nowych - kiedyś ja próbowałem zniszczyć cargo - rozje**li mnie starzy gracze
Teraz oni próbują zniszczyć cargo - ja ich rozje**łem

Avatar allduckslikewater

22 maja 2020, 20:50

@Patrgos: Zaczynałeś jak byłeś jeszcze młody?

Avatar Mikko_Finski_Lisek

22 maja 2020, 21:15

@Patrgos: Mi chodzi o to jak serwery zawalili ._.

Avatar Patrgos

22 maja 2020, 21:52

@allduckslikewater: Nie w tym sensie, chodziło mi o graczy którzy już mają swoje 200+h w GTA O

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tagi: #gta, #gry, #darmowy

To się nie może nie udać

To by wystarczyło

Jakby trochę nie fair

To musiało być męczące

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka