Lepiej im nie przeszkadzać
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Należy się za piękne oczy
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Dobrze czasem się oderwać
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Niegrzeczny Oskarek
Typowy NPC
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 lipca 2020, 21:48
Szerszenie lejące się po mordach, muszę to zobaczyć
Odpisz
22 maja 2020, 22:22
Oba gatunki będą mutować żeby zapewnić sobie przewagę w walce.
Odpisz
23 maja 2020, 10:02
ku*wa szerszenie mutanty
Odpisz
28 maja 2020, 19:32
@Sebzer: Homo Szerszenius
Odpisz
28 maja 2020, 19:56
@Sebzer: A czego się spodziewasz tym roku?
Odpisz
28 maja 2020, 21:26
@qAzert: tego co po każdym bo ten niczym się nie wyróżnia
Odpisz
28 maja 2020, 21:28
@Sebzer: serio? Ten rok niczym się nie wyróżnia? Praktycznie co miesiąc jest jakaś katastrofa
Odpisz
28 maja 2020, 22:41
@Sebzer: będą seryjnie strzelać żądłami
Odpisz
28 maja 2020, 22:48
@qAzert: rok temu też co miesiąc była katastrofa 10 lat temu też 200 lat temu także, co roku tak jest tylko w tym dla memów zaczęto się tego doszukiwać
Odpisz
28 maja 2020, 22:52
@Sebzer: Ale było tak jak w tym? Przecież to wygląda jakby ktoś grał w Jumanji.
Styczeń: groźba wojną
Luty: pożary w Australii
Marzec: koronawirus
Kwiecień: globalny kryzys
Maj: szerszenie azjatyckie
A od czerwca do września mają być rekordowe susze.
Czy to jest twoim zdaniem zwykły rok?
Odpisz
28 maja 2020, 23:45
@qAzert: Trzeba się zacząć przyzwyczajać
Odpisz
29 maja 2020, 13:26
@qAzert: albo trolujesz albo serio jesteś debilem powtarzając teksty z memów.
co roku jest zagrożenie wojną "światową" ( nie wiedzieć czemu każda wojna od razu jest okrzykiwana światową)
pożary to standard co roku są pożary i to liczne
kryzys też wysępuje wielokrotnie ten rok nie jest pierwszym z kryzysem
co kilka lat jakieś zwierzęta mutują i się przemieszczają zmieniają środowisko
susze też są od dziesięcioleci
a wirusy nie powstały od wczoraj
TAK TO JEST ZWYCZAJNY ROK tylko na siłę doszukujecie się kolejnych problemów i je wyolbrzmiacie.
Odpisz
29 maja 2020, 13:33
@Sebzer: A co roku masz światową pandemie?
Odpisz
29 maja 2020, 13:44
@qAzert: pandemię nie co roku ale co jakieś 100 lat.
Odpisz
29 maja 2020, 13:53
@Sebzer: i czy w tym samym czasie są mordercze szerszenie, okropne upały i jeszcze jedna choroba która zabija dzieci po koronie?
Odpisz
29 maja 2020, 14:12
@qAzert: tak
Odpisz
29 maja 2020, 14:33
@Sebzer: nie wiem w jakim Ty świecie żyjesz Ale niech Ci będzie
Odpisz
29 maja 2020, 14:35
@qAzert: ja zyje w rzeczywistosci a ty ewidentnie w świecie memów.
Odpisz
Edytowano - 29 maja 2020, 06:04
Ciekawe jak dlugo memy z rakmanem będą sie pojawiać
Odpisz
28 maja 2020, 21:59
Ja dzisiaj widziałem szerszenia jak sobie latał i możliwe, że dość duży był.
Odpisz
28 maja 2020, 22:06
@Wojdu: to był duży czy nie
"Możliwe że duży był"
Odpisz
28 maja 2020, 23:56
@NesquikBoi: No właśnie nie pamiętam dokładnie jaki on był, dlatego napisałem : "możliwe, że dość duży był".
Odpisz
28 maja 2020, 22:33
Nasze szerszenie po zobaczeniu tych azjatyckich:
Odpisz
28 maja 2020, 22:31
powinien być taki mem z jojo tylko że z tymi szerszeniami
Odpisz
28 maja 2020, 21:26
Odpisz
28 maja 2020, 20:42
Na razie te najgroźniesze Vespa mandarinia nie dostały się, na razie...
Odpisz
28 maja 2020, 19:55
Tylko że to nasze są zabijanie więc trochę lipa
Odpisz
28 maja 2020, 20:16
@KKuubbaaa1: tyle że azjatyckich jest mniej i nie znają terenu więc nasze będą mogły się popisać. Plus ludzie już tępią te azjatyckie gówno co się przedostało
Odpisz
28 maja 2020, 19:37
Świetnie. Jeżeli to nie jest kolejna wyolbrzymiona przez internet sprawa, to kiedyś spotkam jeszcze większą wersje tych gnojków, przed którymi mam lęk
Odpisz
28 maja 2020, 19:09
Namzajem
Odpisz
Edytowano - 28 maja 2020, 19:09
Nasze europejskie szerszenie po zobaczeniu tych azjatyckich
Odpisz
22 maja 2020, 22:01
a żądłem chcesz?
Odpisz
22 maja 2020, 22:02
@big_guap:
Odpisz
28 maja 2020, 19:07
@big_guap: a w żądło chcesz?
Odpisz
22 maja 2020, 21:51
Gangi szerszeni
Odpisz
22 maja 2020, 22:01
Będą ustawki za garażami
Odpisz
23 maja 2020, 10:49
@AjWuu: obstawiam nasze europejskie na 20 zyla
Odpisz
23 maja 2020, 10:04
Zawsze i wszędzie
Szerszeń je**ny będzie
Odpisz