Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Ontariel

25 października 2013, 20:58

Subway lepszy .-.

Avatar
Konto usunięte

30 października 2018, 21:26

@Ontariel: nie

Avatar
Konto usunięte

28 grudnia 2023, 09:57

@Ontariel: nie

Avatar
Konto usunięte

25 października 2013, 19:53

Kto nie w pobliżu MCdonalds lub jakiegoś innego lokalu z fast foodami niech się zgłosi :)

Avatar allduckslikewater

18 lipca 2018, 05:26

*zgłasza się*

Avatar CityOfAngel

1 grudnia 2014, 20:52

I ma mniej tłuszczu :P

- Zwykły Hamburger ma 9 g tłuszczu
- Cheeseburger ma 13 g tłuszczu
- Sałatka ma od 15 do 20 g tłuszczu

Może być to spowodowane tym, iż do sałatki dodaje się dużo sosów które mają w sobie dużo tłuszczu...

Przy większych ilościach taki sam sos może mieć nawet 20 g tłuszczu :P

Avatar BillieAnything

30 maja 2018, 06:21

@CityOfAngel: W sałatce nie musi być sosu (''':

Avatar BillieAnything

30 maja 2018, 06:21

@BillieAnything: O ch*j odkop roku

Avatar
Konto usunięte

16 czerwca 2017, 15:43

A na tym obrazku mamy toksyczną papkę która składa się z: rdzy z Malucha, ztartych 20 letnich opon od Kamaza, przemielonych śmieci od Janusza i Mietka, spermy od pryszczatego stulejarza, gówna wysranego przez świnię ok. 2 lata temu i worków zapełnionych wymiocinami. Smacznego...

Avatar siemek22

26 października 2013, 10:19

Nigdy jakos fast-foodu nie lubilem :P No chyba,ze frytki :p

Avatar bylejakbylegdzie

25 października 2013, 21:23

ja w mcdonalds tylko shake pije litrami

Avatar krzysiek905

25 października 2013, 20:59

O wiele bardziej niezdrowy niż sałata!

Avatar KlauDusSia666

25 października 2013, 20:47

A dupa rośnie...

Avatar amekninja555

25 października 2013, 19:22

A ja tam wolę KFC! :3

Avatar WiemKimJestes

25 października 2013, 20:01

@amekninja555: Ja też :D

Avatar
Konto usunięte

25 października 2013, 19:23

w dodatku z sałatką

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobrze czasem się oderwać

Pozdrawiam świetliki

Totalnie

Mało znany szczegół

Fajnie że odpowiedzieli

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka