Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Ładne rzeczy
Z klasą się trzeba urodzić
Totalnie
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 czerwca 2020, 11:04
Większość ludzi by się pewnie nie obijała gdyby mogła w czasie gdy nie ma pandemii mieć szansę na normalny odpoczynek i dostęp do odpowiednio długiego czasu wolnego.
Odpisz
30 maja 2020, 17:12
Moje nowe hobby to spanie 23h/7, a resztę czasu spędzam grając w gry
Odpisz
29 maja 2020, 23:00
Ja tworzę makietę lotniska wojskowego
Odpisz
29 maja 2020, 23:52
@Mojo21: skala?
Odpisz
30 maja 2020, 10:48
@Maly_modelarz15: 1/72
Odpisz
30 maja 2020, 16:33
@Mojo21: dej fotę na priv
Odpisz
30 maja 2020, 09:55
Radziłbym nie szukać nowego hobby
Odpisz
29 maja 2020, 23:26
Moim hobby jest obijanie się całymi dniami.
Odpisz
29 maja 2020, 22:58
ja tam duzo rzeczy robię: rowerek, tenis, książki, chlanie, granie, serial, ćwiczenia, nauka,
Odpisz
29 maja 2020, 22:15
Ja rysuję i animuję w pivocie
Odpisz
29 maja 2020, 21:19
Ja się uczyłem na poprawkę z matmy która była dzisiaj, a teraz nie wiem co robić
Odpisz
25 maja 2020, 23:38
Piszę scenariusz (Znów go odnawia, bo no...Dałam najpierw 10 minut, ale było za krótko, potem dałam 26 minut, ale było za długo...Teraz jest po 15 minut i jest spoko)
Odpisz
25 maja 2020, 14:10
Ja znalazłem
Buduję karabiny z lego
Odpisz
25 maja 2020, 15:13
@polski_skoczek: Masz już jakiś projekt?
Odpisz
25 maja 2020, 15:50
@Polish_Soldier: planowałem zrobić, ale póki co buduję patrząc na zdjęcia
Ale mogę podać link do filmu, na którym gość buduje strzelające m416 z klocków (coś zepsułem i zamiast strzelać wybucha, ale wiem że projekt jest dobry, tylko gdzieś zrobiłem błąd)
Odpisz
25 maja 2020, 15:51
@Polish_Soldier: https://youtu.be/Q68gCjAz5yo
Odpisz
25 maja 2020, 16:07
@polski_skoczek: Fajny projekt. Mam nadzieję, że ci wyjdzie.
Odpisz
25 maja 2020, 14:15
Mogę poprosić o szablonik?
Odpisz
25 maja 2020, 14:00
Odpisz
25 maja 2020, 14:00
Nie wiem ja zaczalem cwiczyc wiecej i efekty widac
Odpisz
25 maja 2020, 13:55
Teoretycznie mógłbym zrobić sobie kaloryfer i miałbym szacun na dzielni, ale ja tylko siedzę na dupie i oglądam ryżowe opowieści. Ehh...
Odpisz
Edytowano - 25 maja 2020, 13:58
@polska_cebulka: zaznajamiasz się z kulturą Azji i poszerzasz swoją wiedzę na temat innych społeczeństw, poprzez oglądanie tamtejszych dóbr kultury.
Brzmi trochę lepiej.
Odpisz
25 maja 2020, 13:58
@polska_cebulka: szacun na dzielni za kaloryfer to fajnie się tam bawicie
Odpisz
25 maja 2020, 13:58
Yyy, no tak, właśnie tak
Odpisz