Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Sirbaloo

5 września 2021, 16:41

Tosty z margaryną to najsmaczniejsza rzecz w całej galaktyce

Avatar Oliwier256

4 listopada 2021, 13:23

@Sirbaloo: aż muszę to wypróbować

Avatar Sirbaloo

4 listopada 2021, 14:34

@Oliwier256: ale musi być jakaś margaryna do chleba, a nie do ciasta np. ta co ma maślanego ludka (nie pamiętam jak się to nazywa)

Avatar Sova_aka_hu

13 czerwca 2020, 07:31

Tosty tosty

Avatar KaspereQ_pl

2 czerwca 2020, 13:19

Nie no geniusz. A myślałem że tylko ja tak mam🙂

Avatar
Konto usunięte

26 maja 2020, 10:22

Ja też tak mam, NIE MA NIC LEPSZEGO NA TYM SZARYM ŚWIECIE OD TOSTÓW!!!!

Avatar pierdylion320haha

30 maja 2020, 09:45

wiecie że w gofrownicy też zrobisz tosta

Avatar
Konto usunięte

30 maja 2020, 09:45

Avatar TheJPRLD_

30 maja 2020, 11:56

Bo tosty są zajebiste!

Avatar pierdylion320haha

30 maja 2020, 16:02

@TheJPRLD_: no racja gościu

Avatar Danonix

30 maja 2020, 00:07

Chleb z wodą najlepszy. Tylko że jak za dużo się go zje, to boli brzuch

Avatar supremeleader

30 maja 2020, 01:44

@Danonix: co ku*wa

Avatar BloodyEyes

30 maja 2020, 14:57

@Danonix: potwierdzam, zajebiście się go zapija zakwasem

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 30 maja 2020, 13:49

Ja sama piekę chleb i mogę powiedzieć, że nowo upieczony chleb jest zaj3bisty, taki chrupki, trochę twardy i ciepły.

Avatar Sebzer

30 maja 2020, 03:01

Ja uwielbiam takie tosty:

--------Chleb
--------Ser
--------Pieczarki
---------Szynka/parówka
----------Ser
-----------Chleb

Dzięki podwójnej warstwie sera z obu stron zawartość ze środka się nie rozpi***ala bo jest sklejona <3

Avatar xXkuba22Xx

29 maja 2020, 23:14

ja tak mam z pasta łososiową.

Avatar kiwi999999

29 maja 2020, 20:49

Ja mam tak z chlebem przed 4 dni i musztardą sarepską

Avatar rumcajschr

26 maja 2020, 09:22

Czasem mam ochotę zjeść cały bochen na sucho

Avatar
Konto usunięte

29 maja 2020, 18:16

@rumcajschr: Wiem, jakość nie powala

Avatar Sniegstopnialy6

29 maja 2020, 19:42

dzięki morze nie będę ulanom ku*wą

Avatar axis551

29 maja 2020, 18:40

Mi się zdarza kromkę chleba zgiąć na czworo i zjeść jak batona

Avatar ALKATRAZ

29 maja 2020, 18:27

Czyli głupi Ed miał rację, że tosty z masłem najlepsze i nie bez powodu w kółko to powtarzał

Avatar polski_skoczek

29 maja 2020, 18:04

Aż mam ochotę na tosty

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Drewniany kominek

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zdeklasowani znowu

Hobby dla faceta

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

A jednak zrobili to w ten sposób

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka