Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Rafik005

27 października 2018, 12:07

no i fajnie

Avatar SebastieX

16 maja 2016, 22:19

@Konto usunięte: to sa pokemony

Avatar
Konto usunięte

14 marca 2015, 16:03

@KontoUsunięte: Beyblade było żałosne, ale bakugan to Anime, a nie gra na 3Dsa.

Avatar Slenderowiec2012

24 lutego 2015, 11:14

Ja dla pokemonów kupuję 3DS :V

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 26 października 2013, 11:53

pokemony są super a nie jakieś bcubany bejdlae itp.

Avatar pmb1998

26 października 2013, 12:22

*Bakugany, *Beyblade (Grammar Nazi strikes back! i wiem, że specjalnie tak napisałeś). Ale łapka w górę, bo masz całkowitą rację.

Avatar
Konto usunięte

27 października 2013, 12:21

@pmb1998: zapomniałem jak to sie nazywało

Avatar Czart2

26 października 2013, 12:46

czym się różnią obie wersje?

Avatar pmb1998

26 października 2013, 13:17

@Czart2: Tym, co zwykle: niczym, poza tym, że niektóre pokemony można złapać tylko w jednej, a inne tylko w drugiej. To ma zmusić graczy do korzystania z opcji handlu pokemonami.

Avatar benman

Edytowano - 26 października 2013, 17:32

@pmb1998: Albo kupienia dwóch konsol i dwie wersje gier.

Avatar
Konto usunięte

26 października 2013, 15:56

Na końcu ten dziadek mnie powalił XD

Avatar siemek22

26 października 2013, 10:47

Odbiorcy są tylko biali,nie ma czarnych . Przypadek ?

Avatar lufca

26 października 2013, 12:22

@siemek22: This is racist!

Avatar bylejakbylegdzie

26 października 2013, 11:55

to samo jest z pewnym serialem animowanym

Avatar fil341

26 października 2013, 10:13

nie moge sie doczekac

Avatar kulujulu

26 października 2013, 18:04

@fil341: czego?

Avatar fil341

27 października 2013, 16:34

@kulujulu: pokemon x i y

Avatar kulujulu

27 października 2013, 22:43

@fil341: Wydali je bodajże 2 tygodnie temu... SLOWPOKE'U!

Avatar TheGreatcat

26 października 2013, 10:00

Ciekawe kiedy pojawi się na torentach XD.

Avatar Bulbasaur

26 października 2013, 09:26

To chyba dobrze :D

Avatar
Konto usunięte

26 października 2013, 09:35

@Bulbasaur: *dla sprzedającego

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Niegrzeczny Oskarek

Angielskie śmieszki

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Nie znoszę kleszczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka