Zawsze tak jest kiedy robią grę o Pokemonach
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niegrzeczny Oskarek
Angielskie śmieszki
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 października 2018, 12:07
no i fajnie
Odpisz
16 maja 2016, 22:19
@Konto usunięte: to sa pokemony
Odpisz
14 marca 2015, 16:03
@KontoUsunięte: Beyblade było żałosne, ale bakugan to Anime, a nie gra na 3Dsa.
Odpisz
24 lutego 2015, 11:14
Ja dla pokemonów kupuję 3DS :V
Odpisz
Edytowano - 26 października 2013, 11:53
pokemony są super a nie jakieś bcubany bejdlae itp.
Odpisz
26 października 2013, 12:22
*Bakugany, *Beyblade (Grammar Nazi strikes back! i wiem, że specjalnie tak napisałeś). Ale łapka w górę, bo masz całkowitą rację.
Odpisz
27 października 2013, 12:21
@pmb1998: zapomniałem jak to sie nazywało
Odpisz
26 października 2013, 12:46
czym się różnią obie wersje?
Odpisz
26 października 2013, 13:17
@Czart2: Tym, co zwykle: niczym, poza tym, że niektóre pokemony można złapać tylko w jednej, a inne tylko w drugiej. To ma zmusić graczy do korzystania z opcji handlu pokemonami.
Odpisz
Edytowano - 26 października 2013, 17:32
@pmb1998: Albo kupienia dwóch konsol i dwie wersje gier.
Odpisz
26 października 2013, 15:56
Na końcu ten dziadek mnie powalił XD
Odpisz
26 października 2013, 10:47
Odbiorcy są tylko biali,nie ma czarnych . Przypadek ?
Odpisz
26 października 2013, 12:22
@siemek22: This is racist!
Odpisz
26 października 2013, 11:55
to samo jest z pewnym serialem animowanym
Odpisz
26 października 2013, 10:13
nie moge sie doczekac
Odpisz
26 października 2013, 18:04
@fil341: czego?
Odpisz
27 października 2013, 16:34
@kulujulu: pokemon x i y
Odpisz
27 października 2013, 22:43
@fil341: Wydali je bodajże 2 tygodnie temu... SLOWPOKE'U!
Odpisz
26 października 2013, 10:00
Ciekawe kiedy pojawi się na torentach XD.
Odpisz
26 października 2013, 09:26
To chyba dobrze :D
Odpisz
26 października 2013, 09:35
@Bulbasaur: *dla sprzedającego
Odpisz