Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Pozdrawiam świetliki
Nie są aż takie pyszne
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nigdy na to nie wpadną
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 lutego 2021, 12:41
P O T Ę Ż N A B A B C I A
Odpisz
20 czerwca 2022, 15:39
P
Odpisz
27 sierpnia 2022, 23:32
@ANGUSEK: data ale O
Odpisz
28 sierpnia 2022, 21:13
@lolo220: T (nic nie szkodzi)
Odpisz
28 sierpnia 2022, 21:15
@ANGUSEK: Ę
Odpisz
28 sierpnia 2022, 21:30
@lolo220: Ż
Odpisz
28 sierpnia 2022, 23:59
@ANGUSEK: N
Odpisz
29 sierpnia 2022, 11:32
@lolo220: A
Odpisz
29 sierpnia 2022, 17:39
@ANGUSEK: le spacja
Odpisz
29 sierpnia 2022, 21:57
@lolo220: B
Odpisz
30 sierpnia 2022, 18:57
@ANGUSEK: A
Odpisz
30 sierpnia 2022, 21:55
@lolo220: B
Odpisz
30 sierpnia 2022, 22:42
@ANGUSEK: C
Odpisz
31 sierpnia 2022, 09:29
@lolo220: I
Odpisz
31 sierpnia 2022, 10:52
@ANGUSEK: A
Odpisz
31 sierpnia 2022, 15:33
@lolo220: Gratulacje
Odpisz
26 maja 2020, 12:29
A jehowi to nie należą do odłamu chrześcijaństwa?
Odpisz
26 maja 2020, 12:30
@GKczol: Niby tak ale są jak prawosławni i lekko zmienioną wiarę
Odpisz
Edytowano - 26 maja 2020, 12:31
@GKczol: nie, nie wierzą że Jezus jest ich Bogiem więc nie
Odpisz
26 maja 2020, 15:27
@antonippp: odłam protestantyzmu
Odpisz
26 maja 2020, 17:46
@GKczol: Sory jeżeli to się okaże nieprawda, ale gdzieś zaznajomilem się z tym, że Jehowi są sektą
Odpisz
26 maja 2020, 18:20
@wojtun: Sekty charakteryzują się między innymi tym, że mają silnego i charyzmatycznego przywódcę, natomiast Jehowi chyba są bardziej ugrupowaniem zdecentralizowanym. Na zborach różni szefowie z różnych grup obgadują co dobre, a co złe bodajże.
Odpisz
26 maja 2020, 22:21
@wojtun: Jak się dobrze dokopać to każda religia jest sektą. W sumie dla mnie religia i sekta to synonimy.
Odpisz
26 maja 2020, 23:08
@GKczol: Świadkowie Jehowy to grupa, która traktuje Pismo Święte w zupełnie nielogiczny sposób, wyrywając sobie fragmenty z kontekstu i intepretując jak się im podoba, zamiast całego naraz.
Czyli w zasadzie to się nie dziwię że odłam protestantyzmu, bo protestanci też bardzo to lubią.
Odpisz
31 maja 2020, 10:58
@GKczol: Świadkowie teoretycznie zaliczają się do Chrześcijan, ale nie uznawają Jezusa za Syna Bożego tylko jako anioła
Odpisz
31 maja 2020, 19:36
Oj, jeśli tak robią, to oznacza, że nie zaliczają się do chrześcijan.
Bo, z tego, co wiem, chrześcijaństwo to wiara w Chrystusa jako Boga i Zbawiciela.
Także może semantycznie można mówić, że religia Świadków Jehowy należy do religii chrześcijańskich, ale sama nie jest częścią chrześcijaństwa, a przynajmniej nie w taki sposób, w jaki jest nim chociażby kalwinizm.
Odpisz
25 czerwca 2020, 23:51
Świadkowie Jehowy wieża ze Jezus to syn Boga, ale nie wierzą ze jest Bogiem
Odpisz
27 maja 2020, 01:11
W zasadzie swiadkowie Jehowy sa chrzescijanami bo postepuja wedlug nauk Jezusa zapisanych w biblii, nie sa zadna sekta poniewaz sekta ma jednego czlowieczego przywodce czego nie ma w tej religii w przeciwienstwie do np. Katolicyzmu (papiez). Ale co ja tam wiem
Odpisz
27 maja 2020, 08:55
@Piotreksulk: No ch*ja
Odpisz
27 maja 2020, 15:51
@lulul: No i sie mylisz bo sam jestem swiadkiem XD i jakos wsm nw czm ludzie nazywaja nas sekta. Wiadomo, sa ludzie ktorzy sie wpychaja do domow i zachowuja sie jak opetani ale ucza nas by tego nie robic wiec jako ogol religii jestesmy normalni
Odpisz
27 maja 2020, 18:49
@Piotreksulk: To że jesteś świadkiem nie znaczy, że sekta musi mieć jednego przywódcę
Niektóre bractwa-sekty nie mają mistrzów, a nawet KK ma jednego papieża
Odpisz
27 maja 2020, 23:20
@lulul: Przeczytaj definicje sekty. Sekta ma jednego czlowieczegi przywodce
Odpisz
29 maja 2020, 19:58
@Piotreksulk: Trochę lipa być świadkiem Jehowy jakby nie patrzeć transfuzji krwi nie dostaniecie bez podpisania odpowiedniego papieru
Odpisz
Edytowano - 30 maja 2020, 05:53
@erykos123: W zasadzie gdybym chcial to bym przyjal i nie musialbym nic podpisywac, to moja wola. Ale ze wzgledu na moja wiare nie chce tego robic. Do tego transfuzje krwi groza wielu chorobom i powiklaniom. Bardzo czesto jeslo ktos umiera "bo nie przyjal transfuzji", niekoniecznie umiera z powodu braku krwi ale po prostu z powodu powaznych obrazen ktorych nie dalo sie odratowac
Odpisz
31 maja 2020, 10:53
@Piotreksulk: Okej więc proszę podaj źródło
Odpisz
31 maja 2020, 10:55
@Piotreksulk: Po za tym te obrażenia o których mówisz mogą być przez utrate krwi
"IV stopień utrata krwi krążącej powyżej 40%. Przy tak dużej utracie krwi, organizm jest na skraju wydolności, jeśli nie zostaną szybko podjęte środki zapobiegające dalszej utracie krwi oraz natychmiastowe uzupełnienie objętości krwi krążącej, może dojść w krótkim czasie do śmierci pacjenta."
Odpisz
31 maja 2020, 17:05
Prawda ze czasami ludzie gina przez niepodanie krwi ale samo podanie krwi jest zabiegiem ryzykownym. Czesto aie powodzi ale czesto nie
Odpisz
31 maja 2020, 17:11
@Piotreksulk: Nie jest ryzykowne. Osoba przed pobraniem krwi jest masowo badana (Mój ojciec jest honorowym dawcą krwi i on miał masę badań i już nie może oddawać krwi) oczywiście zdarzają się takie sytuacje ale rzadko
Odpisz
31 maja 2020, 17:42
wielu chorob nie da sie wykryc albo jest bardzo ciezko i moga umknac. Dlatego jest to dosyc ryzykowne. Wdg mnie (jest to moja opinia wiec bez hate'u) lepsza opcja jest rozrzedzanie krwi poprzez odpowiednie substancje. Krew wtedy ma odpowiednia objetosc i po czasie sama sie odradza. Nw czy dobrze wyjasnilem no ale tak mozna
Odpisz
27 maja 2020, 14:00
KRAKÓW THE SERIES
Odpisz
28 maja 2020, 19:24
@MajnkraftAlusiek: Jehowa czy SZATAN?
Odpisz
31 maja 2020, 10:56
@krzysiulka10: CzArOdZiEj GoKaRd!
Odpisz
27 maja 2020, 17:38
Weszli do domu potężnej babci.
Po 5 dniach rozmowy przyjeli Jezusa.
Odpisz
27 maja 2020, 09:45
Jak do mojej 80 letniej babci przyszli jechowi to przez godzinę słuchali jej historii z życia albo że ją ręka lub noga boli. W dodatku to były jakieś baby a babcia wtedy obierała ziemniaki na mrozie. Od tego momentu już nie przychodzą.
Odpisz
26 maja 2020, 12:33
tzyli generalnie nic sie nie zmienilo?
Odpisz
Edytowano - 26 maja 2020, 23:10
Zmieniło.
W praktyce
Odpisz
26 maja 2020, 22:22
Babcia: Mam te moc, mam te moc!
zmienię wiarę Jechowych w jedną noc!
PS. pół godziny się nie rymowało
Odpisz
26 maja 2020, 22:21
Przecież jehowi to też chrześcijanie.
Odpisz
26 maja 2020, 19:04
Wyobraźxie sobie taką krucjatę takich babci do krajów na bliskim wschodzie.
Odpisz
26 maja 2020, 17:39
https://youtu.be/w0qVciN4lTs
Odpisz
26 maja 2020, 17:04
jak?
Odpisz
26 maja 2020, 13:50
Wysłać babcie muzułmanom
Odpisz
26 maja 2020, 17:04
@Gutolov: Babcina krucjata
Odpisz
26 maja 2020, 13:06
speech 100
Odpisz
26 maja 2020, 13:12
@ciapong_:
Odpisz
26 maja 2020, 12:34
Przypomniał mi się taki dowcip:
*Dzwoni telefon*
-Halo?
-Dzień dobry, czy widziała pani Jezusa?
-A co, zgubił się?
Więcej nie zadzwonili
Odpisz