W czym topi się styropian?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Ikony
Były nóżki, nie ma nóżek
Nigdy na to nie wpadną
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 maja 2020, 11:59
Styropian rozpuszcza się w cieple
Odpisz
28 października 2013, 14:51
to zwykły ocet bo wchodzi on w reakcje ze styropianem który jest w większości złożony z powietrza
Odpisz
Edytowano - 28 października 2013, 20:19
@dravecki: Kto tego gościa zminusował był wredny. A co to tego co on mówił to prawda.
Odpisz
28 października 2013, 20:25
@dravecki: Błąd. To najzwyklejszy zmywacz do paznokci a nie ocet.
Odpisz
28 października 2013, 20:56
@dravecki: A ja próbowałem z Rozpuszczalnikiem i się udało!
A styropian jest w 89% z Powietrza!
Odpisz
29 października 2013, 15:46
@Gray1997: a skąd pewność? :)
Odpisz
29 października 2013, 17:42
@dravecki: To zależy od rodzaju styropianu. Typowy styropian pakowy ma około 90% powietrza.
Odpisz
28 października 2013, 18:35
Hmm... Mleko? ;_; Zupa mleczna?
Odpisz
28 października 2013, 17:20
Już nie będziesz torturował mnie swoim skrzypieniem >:[
Odpisz
28 października 2013, 17:00
Dobrze takie coś zobaczyć,kiedy się nie widziało.Lepsze to od zdjęć zwierząt z głupimi podpisami.
Odpisz
28 października 2013, 16:57
W jakiejs cieczy ._.
Odpisz
28 października 2013, 15:55
w misce :D
Odpisz
28 października 2013, 15:42
I tak powstaje substytut napalmu :)
Odpisz
28 października 2013, 15:49
@Ant_1984: I tak powstaje zupa ryżowa :D
Odpisz
28 października 2013, 15:38
Styropian jest bardzo podatny na związki chemiczne. Kiedyś zauważyłem, że niszczy go nawet zwykły klej błyskawiczny.
Odpisz
28 października 2013, 14:30
albo gorący ogień albo tam była dziura i jakaś maszyna to ciągneła
Odpisz
28 października 2013, 15:09
nie wiedziałem że na jeja wchodzą takie przymuły jak ty :)
Odpisz
28 października 2013, 15:22
przygupy albo muły zdecydój sie
Odpisz
28 października 2013, 16:13
Powiedz proszę, że zrobiłeś te błędy specjalnie... ._.
Odpisz
28 października 2013, 17:52
@deltes: tego nie trudno się domyśleć
Odpisz
28 października 2013, 17:54
czasami nie da się napisać jakiegoś błyskotliwego żartu, bo większość nie zakuma ;)
Masz łapkę w górę na pocieszenie ;)
Odpisz
28 października 2013, 17:54
ty chyba lubisz minuszy zbierać xD
Odpisz
28 października 2013, 19:16
@Seahawk: a deltes i pajoonk like
Odpisz
28 października 2013, 20:16
Brawo pewnie kiedyś w szkole byłeś mistrzem ortografi.
Odpisz
28 października 2013, 21:24
* Pewnie teraz w szkole HE HE HE
Odpisz
29 października 2013, 18:48
@deltes: pisze szybko jak porombany i często przez przypadek wciskam nie ten klawisz co trzeba
Odpisz
28 października 2013, 12:37
Rozpuszczalnik starczy.
Odpisz
25 października 2013, 16:36
Mieliśmy to ostatnio w szkole, to aceton.
Odpisz