Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jakby trochę nie fair
Ostry ten sędzia
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 lutego 2021, 17:51
Mieszkam.
Odpisz
1 stycznia 2023, 10:43
@JaJestemZWami: *mieszkałbym
Odpisz
2 stycznia 2022, 11:19
Oj mieszkam.
Odpisz
27 maja 2016, 10:10
Polacy mieszkają w rowie ;-;
Odpisz
27 marca 2016, 22:29
Na przeddupiu
Odpisz
10 sierpnia 2015, 10:40
znaczenie równik ma znaczenie
ps : może ktoś postawić leeny face
Odpisz
11 października 2018, 18:23
@weray: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
20 kwietnia 2015, 13:06
Zaraz pokaże paluchem
Odpisz
2 kwietnia 2015, 14:44
polska=-O
Odpisz
21 marca 2015, 11:42
brazyllia
Odpisz
18 lipca 2014, 17:00
ja mieszkam we wdupiu
Odpisz
6 lipca 2014, 20:56
nie
Odpisz
28 lutego 2014, 22:49
ja mieszkam w bardzo fajnym miejscu.nei na tym globusie !
Odpisz
28 maja 2013, 23:05
Ja w U.K
Odpisz
13 maja 2013, 20:56
akurat jestem w usa jea
Odpisz
19 kwietnia 2013, 13:01
ja nie mieszkam na zadupiu tylko w dupie x.x
Odpisz
25 stycznia 2013, 21:25
powiediałem ,,w tej chwili '' a nie teraz a jeżeli chodzi o amerykański
[why do you have for Avatar, poniacza]
Odpisz