Podobnie jak podczas mycia dużych noży
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Są wskazówki
Dwa oblicza
Brawo za czujność!
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Rel
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 listopada 2021, 15:13
Mój kumpel tak powiedział w na mniej więcej 40 metrach przepaści
Odpisz
8 czerwca 2020, 11:37
Mój mózg:
Odpisz
1 czerwca 2020, 18:29
Ja zawsze mam ochotę skoczyć i zobaczyć jak się leci, chyba muszę kiedyś uzbierać kasę i skoczyć np. ze spadochronem
Odpisz
1 czerwca 2020, 17:49
Też tak mam
Odpisz
1 czerwca 2020, 17:44
Z ognia zrobić sobie fryz.
Lub misiowi zajrzeć w pysk.
Zjeść tabletki rok po dacie.
Dać piraniom smaczne gacie.
Tyle sposobów by umrzeć,
Jest tyle sposobów by umrzeć.
Tyle sposobów by zabić się.
Jest tyle sposobów by umrzeć.
Odpisz
1 czerwca 2020, 17:17
Zabić można się tak łatwo, że wystarczy się przewrócić i uderzyć głową w beton.
Odpisz
1 czerwca 2020, 15:50
Ogólnie to niezbyt się znam na psychiatrii ktoś wie czemu tak się dzieje?
Odpisz
1 czerwca 2020, 15:07
ja tak nigdy nie miałem
Odpisz
27 maja 2020, 21:50
Tak jest też gdy obok ciebie przejeżdża pociąg.Coś w tym stylu:"a może by tak sie rzucić pod pociąg?"
Odpisz
27 maja 2020, 19:50
to jest naprawdę rel
Odpisz
27 maja 2020, 19:43
Co do tytułu
Ciekawie że mając duży noż myślisz czy z tej wysokości się zabijesz
Odpisz
27 maja 2020, 19:44
chodzi mu o to że móżg zazwyczaj mówi ,,dźgnij się"
Odpisz
27 maja 2020, 19:45
@Oliwier256: *nie wyczuwanie sarkazmu intesives*
Odpisz
27 maja 2020, 19:46
mój błąd
Odpisz
27 maja 2020, 19:44
Ostatnio jak byłem na balkonie przeprowadziłem dokładną analizę wszystkich możliwych skoków z niego
Odpisz
27 maja 2020, 19:40
Halo wiem nie na temat ale się przeprowadziłem i nie mam zasięgu prawie pomóżcie chyba jesteśmy kolegami
Odpisz
27 maja 2020, 19:45
@PIESEUUU: nie
Odpisz
27 maja 2020, 19:47
@antonippp: masz bota który odpisuje na moje wszystkie komentarze 'nie'?
Odpisz
27 maja 2020, 19:47
@PIESEUUU: nie
Odpisz
27 maja 2020, 19:48
@antonippp: nie
Odpisz
27 maja 2020, 19:48
@PIESEUUU: tak
Odpisz
27 maja 2020, 19:49
@antonippp: no tego się nje spodziewałem!
Odpisz
27 maja 2020, 19:38
A co jakbym kogoś...
Odpisz
27 maja 2020, 19:38
I jeszcze ,,skocz"
Odpisz