Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar TheJPRLD_

1 czerwca 2020, 19:18

Jezu jakie prawdziwe... ;)))

Avatar
Konto usunięte

2 czerwca 2020, 17:54

@TheJPRLD_: no nie gadaj :3 :D :V :P :U -,- '-' ;_; :(((( :))))) : \ : : )

Avatar glowamnieboli

2 czerwca 2020, 11:08

no a ja lubię to i to

jednak czasem wolę aby poduszka była ciepła

Avatar
Konto usunięte

1 czerwca 2020, 20:34

Ja mam na odwrót

Avatar Weffer

1 czerwca 2020, 21:17

ja też mam na odwrót

Avatar BigSmoke2077

1 czerwca 2020, 23:31

tak samo

Avatar snowfox

2 czerwca 2020, 08:04

me 2

Avatar Sunrise711

1 czerwca 2020, 20:23

Mnie bardziej zimna część kołdry interesuje

Avatar Crln_7

1 czerwca 2020, 19:53

A zimą każdy chce się przykryć pod ciepłą kołderką

Avatar Karcio69

1 czerwca 2020, 19:44

Myślałem że tylko ja tak mam

Avatar kosmiczny_kamien

1 czerwca 2020, 19:26

Przepraszam kołderko ale mi w stópki zimno :(

Avatar
Trucizna

1 czerwca 2020, 19:24

A szkoda, bo zimnej strony poduszki nigdy nie szukam, a kołdry tak.

Avatar Oloest4

27 maja 2020, 21:17

Ja kocham cię zimna strono kordły ogólnie lubię kiedy jest mi zimno

Avatar Denom

Edytowano - 27 maja 2020, 22:34

@Oloest4: a mi w kółko jest zimno i nie polecam

Avatar Oloest4

27 maja 2020, 22:45

@Denom: jeden Rabin mówi tak drugi nie

Avatar kuba12369

1 czerwca 2020, 19:16

@Oloest4: a trzeci płonie

Avatar polski_skoczek

27 maja 2020, 20:58

Poduszka powinna być zimna, kołdra ciepła
Change my mind

Avatar Sniegstopnialy6

27 maja 2020, 21:12

@polski_skoczek: nie jak widzisz demona i się tak pocisz jakbyś chciał zrobić prywatne dżakuzi w łóżku

Avatar polski_skoczek

27 maja 2020, 21:14

@Sniegstopnialy6: miałbym się bać samego siebie?
No w sumie to jednak racja

Avatar Ignisus

27 maja 2020, 20:59

Ja lubię i to i to

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Były nóżki, nie ma nóżek

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Mało znany szczegół

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

To musiało być męczące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka