Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar big_guap

28 maja 2020, 00:39

dzieciństwo to w sumie najlepszy czas (nie dla wszystkich, ale mówię o większości)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar MinRyuuk

4 czerwca 2020, 10:54

@JaBezTrybu: Uno momento... Czyli twoim największym życiowym problemem jest to, że ktoś mówi, że uważa, że dzieciństwo dla większości osób jest najlepszym okresem? O.o

Avatar big_guap

4 czerwca 2020, 11:22

@MinRyuuk: brakuje mu dotyku ojca

Avatar ALKATRAZ

3 czerwca 2020, 18:42

Warcraft 3

Avatar Erenea

3 czerwca 2020, 21:34

@ALKATRAZ: dobry przykład jak popsuć coś epickiego dla kasy

Avatar kazekage895

3 czerwca 2020, 21:28

Macie pełny widok na to cudo

Avatar Tymek590

Edytowano - 28 maja 2020, 00:11

> FIFA

> Nintendo

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Tymek590

3 czerwca 2020, 21:04

@arenak1111: ja tak samo ze switchem

jailbreak od razu gdy przestaną banować

Avatar arenak1111

3 czerwca 2020, 21:06

@Tymek590: To se poczekasz trochę, Switch 3 lata ma dopiero, zanim Nintendo pełnoprawnego następce wypuści trochę minie

Avatar
Kazzy

28 maja 2020, 00:09

Remake'i to pół biedy, gorsze są "remastery" gdzie rozdzielczość tekstur zostaje podkręcona o całe 4 pixele

Avatar
Kazzy

3 czerwca 2020, 19:00

Ta nowa Mafia 2 niby podkręcili tekstury, ale wywalili PsyhX no nie wyczymie

Avatar osolikoli

3 czerwca 2020, 17:59

Taaa megaman 11

Avatar Sernikzrodzynkami

3 czerwca 2020, 17:55

Mądry ten mem podoba mi się.

Avatar
Konto usunięte

3 czerwca 2020, 17:49

Banjo-Kazooie <3

Avatar Mr_AdiX17

Edytowano - 3 czerwca 2020, 17:40

piepszone remake'i!

Avatar arenak1111

3 czerwca 2020, 17:35

Da radę, kupiłem sobie w zeszłym roku Xboxa 360 i czuje się jakby był znowu 2007 a ja wrócił do domu z nowym Halo 3...w 2007 miałem 5 lat i nawet nie wiedziałem o czymś takim jak Xbox że istnieje w ogóle wtedy ale still sztuczna nostalgia grając w gry z lat 2005-2010

Avatar WampirZZielonki

3 czerwca 2020, 17:07

Dla tego nie oglądam Stranger Things.

Avatar JaBezTrybu

3 czerwca 2020, 17:27

@WampirZZielonki: Byłeś dzieckiem w latach 80/90? To ile ty masz lat? 30?

Avatar WampirZZielonki

Edytowano - 3 czerwca 2020, 17:31

@JaBezTrybu: Nie, ale działa to na podobnej zasadzie. Zresztom dużo osób nie wychowujących się na takich markach ma do nich może nie nostalgię, ale sentyment. Są obecne w popkulurze i fajnie obejrzeć coś co jest trochę jak te stare filmy Spielberga, które kojarzą z klimaciku.

Avatar Boberek00

28 maja 2020, 06:12

To zależy od wydacy czy producenta bo taki Activision wydał bardzo dobry Remake Crasha

Avatar
Konto usunięte

28 maja 2020, 00:09

wiem wiem bo tako hemingwaj o tym spiewal to ja obeznany jestem

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 28 maja 2020, 00:32

Ku*wa rzeczywiście. Sorka 2 jejaki, myliłem się. Już poprawiam
*👎

Avatar
Konto usunięte

28 maja 2020, 00:35

Jasna cholera, jest ich już 3. Jak dobrze że wciąż są stróże moralności którzy są gotowi wskazać mój błąd :)

Avatar PIESEUUU

28 maja 2020, 00:28

ojj tak OPie +strzałka w górę

Avatar
Konto usunięte

28 maja 2020, 00:12

Ninjago Legacy. Co gorsze jest to że do starych sezonów zaczynam tracić nostalgię i mam ją tylko do mistrza Wu którego nawet nigdy nie miałem w tamtej wersji

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Szybki jak błyskawica

Nie są aż takie pyszne

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Pilne

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Były nóżki, nie ma nóżek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka