Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szybki jak błyskawica
Nie są aż takie pyszne
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Pilne
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 maja 2020, 00:39
dzieciństwo to w sumie najlepszy czas (nie dla wszystkich, ale mówię o większości)
Odpisz
3 czerwca 2020, 17:32
@big_guap: Denerwuje mnie, kiedy ktoś mówi, że dzieciństwo to ogólnie najlepszy czas, zamiast mówić, że dzieciństwo było najlepszym czasem dla niego, bo to oznacza, że ocenia rzeczywistość w sposób subiektywny, bazując tylko na podstawie własnych przeżyć, a postrzeganie rzeczywistości w ten sposób zawsze jest czymś złym.
Odpisz
3 czerwca 2020, 17:40
@JaBezTrybu: przecież powiedział, że nie dla wszystkich
Odpisz
4 czerwca 2020, 02:11
@JaBezTrybu: Denerwuje mnie gdy ktoś mówi, że denerwuje go coś prozaicznego. To świadczy o braku dystansu w życiu codziennym
Odpisz
4 czerwca 2020, 02:16
Coś co dla ciebie jest prozaiczne, dla kogoś innego może być jednym z największych życiowych problemów
Odpisz
4 czerwca 2020, 10:54
@JaBezTrybu: Uno momento... Czyli twoim największym życiowym problemem jest to, że ktoś mówi, że uważa, że dzieciństwo dla większości osób jest najlepszym okresem? O.o
Odpisz
4 czerwca 2020, 11:22
@MinRyuuk: brakuje mu dotyku ojca
Odpisz
3 czerwca 2020, 18:42
Warcraft 3
Odpisz
3 czerwca 2020, 21:34
@ALKATRAZ: dobry przykład jak popsuć coś epickiego dla kasy
Odpisz
3 czerwca 2020, 21:28
Macie pełny widok na to cudo
Odpisz
Edytowano - 28 maja 2020, 00:11
> FIFA
> Nintendo
Odpisz
3 czerwca 2020, 17:37
@Tymek590: Nintendo przynajmniej robi to dobrze, nie jak Sony które dyma nas na kasę, chociaż z drugiej strony gry z PS2 na PS4 wyglądają świetnie, no ale tego je**nego PS Classic to chyba nikt im nie zapomni
Odpisz
3 czerwca 2020, 17:56
@arenak1111: Tak naprawdę PS4 ma emulator PS2 ale jest tylko używany do gier z PS Store. Jak masz przeróbkę to możesz większość gier odpalić
Odpisz
3 czerwca 2020, 21:04
@Szronk9: Jak PS5 już podbije rynek to zmoduje sobie PS4 na luzaku, teraz się boje ryzykować bana czy coś
Odpisz
3 czerwca 2020, 21:04
@arenak1111: ja tak samo ze switchem
jailbreak od razu gdy przestaną banować
Odpisz
3 czerwca 2020, 21:06
@Tymek590: To se poczekasz trochę, Switch 3 lata ma dopiero, zanim Nintendo pełnoprawnego następce wypuści trochę minie
Odpisz
28 maja 2020, 00:09
Remake'i to pół biedy, gorsze są "remastery" gdzie rozdzielczość tekstur zostaje podkręcona o całe 4 pixele
Odpisz
3 czerwca 2020, 19:00
Ta nowa Mafia 2 niby podkręcili tekstury, ale wywalili PsyhX no nie wyczymie
Odpisz
3 czerwca 2020, 17:59
Taaa megaman 11
Odpisz
3 czerwca 2020, 17:55
Mądry ten mem podoba mi się.
Odpisz
3 czerwca 2020, 17:49
Banjo-Kazooie <3
Odpisz
Edytowano - 3 czerwca 2020, 17:40
piepszone remake'i!
Odpisz
3 czerwca 2020, 17:35
Da radę, kupiłem sobie w zeszłym roku Xboxa 360 i czuje się jakby był znowu 2007 a ja wrócił do domu z nowym Halo 3...w 2007 miałem 5 lat i nawet nie wiedziałem o czymś takim jak Xbox że istnieje w ogóle wtedy ale still sztuczna nostalgia grając w gry z lat 2005-2010
Odpisz
3 czerwca 2020, 17:07
Dla tego nie oglądam Stranger Things.
Odpisz
3 czerwca 2020, 17:27
@WampirZZielonki: Byłeś dzieckiem w latach 80/90? To ile ty masz lat? 30?
Odpisz
Edytowano - 3 czerwca 2020, 17:31
@JaBezTrybu: Nie, ale działa to na podobnej zasadzie. Zresztom dużo osób nie wychowujących się na takich markach ma do nich może nie nostalgię, ale sentyment. Są obecne w popkulurze i fajnie obejrzeć coś co jest trochę jak te stare filmy Spielberga, które kojarzą z klimaciku.
Odpisz
28 maja 2020, 06:12
To zależy od wydacy czy producenta bo taki Activision wydał bardzo dobry Remake Crasha
Odpisz
28 maja 2020, 00:09
wiem wiem bo tako hemingwaj o tym spiewal to ja obeznany jestem
Odpisz
Edytowano - 28 maja 2020, 00:14
Chyba chciałeś powiedzieć Ernest Hemingway, pomyliłeś go z jego bratem bliźniakiem, tym pisarzem
Odpisz
28 maja 2020, 00:16
a no tak sory zgadza sie
Odpisz
28 maja 2020, 00:29
👍
Odpisz
28 maja 2020, 00:31
oj byczq wydaje mi sie ze jednak 👎
Odpisz
Edytowano - 28 maja 2020, 00:32
Ku*wa rzeczywiście. Sorka 2 jejaki, myliłem się. Już poprawiam
*👎
Odpisz
28 maja 2020, 00:35
Jasna cholera, jest ich już 3. Jak dobrze że wciąż są stróże moralności którzy są gotowi wskazać mój błąd :)
Odpisz
28 maja 2020, 00:28
ojj tak OPie +strzałka w górę
Odpisz
28 maja 2020, 00:12
Ninjago Legacy. Co gorsze jest to że do starych sezonów zaczynam tracić nostalgię i mam ją tylko do mistrza Wu którego nawet nigdy nie miałem w tamtej wersji
Odpisz