Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar AluminiowaNuta

3 czerwca 2020, 13:34

Sąsiad obok:

Avatar MAR50N

3 czerwca 2020, 11:57

To ty mieszkasz pod ziemią że jak twój sąsiad jest na ulicy to jest piętro wyżej niż ty?

Avatar Nuzjn

3 czerwca 2020, 11:33

Ja jestem na samej górze i to sąsiad obok hałasuje tak co noc że nie wiem co jakiś tydzień na imprezę

Avatar Dark_Dante

3 czerwca 2020, 10:23

No dobra, gdzie mogę znaleźć oryginał?

Avatar ZYCIE_MOIM123ZYCIEM

3 czerwca 2020, 10:22

Uroki mieszkania w bloku

Avatar Witciu

3 czerwca 2020, 09:55

Ja w takim przypadku wbijam do sąsiada, związuję go, przywiązuje do samochodu i ciągnę autem jego gołą dupę po żwirze. A tak serio to nie mieszkam w bloku

Avatar antonippp

28 maja 2020, 13:31

To pietro wyżej czy na ulicy?

Avatar lolpandapl

3 czerwca 2020, 08:39

@antonippp: widocznie op mieszka w kanałach (bez urazy dla opa)

Avatar antonippp

3 czerwca 2020, 09:16

@lolpandapl: *Tadeusz Norek likes that*

Avatar Gerciosz

3 czerwca 2020, 09:00

Robi imprezę z wiertarkami

Avatar AliceMadnessReturn

3 czerwca 2020, 08:42

A dzieci sąsiadów za ścianą postanawiają pobawić się w zoo

Avatar IgiPolski

28 maja 2020, 14:40

Potańcówka w domciu

Avatar kurczak1122

28 maja 2020, 14:13

Opie fajnie się mieszka w kanalizacji?

Avatar
Geralt__z_Rivii

28 maja 2020, 13:31

Nieźle
Mieszkasz w kanalizacji i mówisz głośno że piszesz test

Avatar
Konto usunięte

28 maja 2020, 13:34

W bunkrze

Avatar
ZiemiaJestPlaska

28 maja 2020, 14:04

why u gay

Avatar
Geralt__z_Rivii

Edytowano - 28 maja 2020, 14:11

co to ma do obrazka?

Avatar
ZiemiaJestPlaska

28 maja 2020, 14:13

to było do ciebie pytanie lool

Avatar ZSRRBall

28 maja 2020, 13:44

jak dobrze że mieszkam na najwyższym piętrze

Avatar Opossum

28 maja 2020, 13:34

Tak to się żyje w tym bloku

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zdeklasowani znowu

Brawo za czujność!

Fajnie że odpowiedzieli

Zapraszamy

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka