Ja to powinnam mieć mnóstwo kleszczy, bo codziennie po lasach i łąkach/trawach chodzę (bo muszę, a nie dlatego że chce komuś deptać trawę - nie wolno wchodzić na czyjąś łąkę, gródkę, pole, las, podwórko. - pamiętajcie, to że gdzieś nie ma chałupy, nikt nie mieszka, to nie znaczy że to nie jest teren prywatny).
Komentarze
Odśwież5 lutego 2021, 14:13
Odpisz
5 grudnia 2020, 11:57
Tymczasem reklama w telewizji:
*Kleszczowe zapalenie mózgu"
Odpisz
3 czerwca 2020, 08:08
*banowie
Odpisz
20 czerwca 2020, 10:59
@MatkaBoskaSowiecka: mialem zamiar tak zrobic, ale to za bardzo kojarzy sie z banem
Odpisz
Edytowano - 3 czerwca 2020, 09:02
Ja to powinnam mieć mnóstwo kleszczy, bo codziennie po lasach i łąkach/trawach chodzę (bo muszę, a nie dlatego że chce komuś deptać trawę - nie wolno wchodzić na czyjąś łąkę, gródkę, pole, las, podwórko. - pamiętajcie, to że gdzieś nie ma chałupy, nikt nie mieszka, to nie znaczy że to nie jest teren prywatny).
Odpisz
2 czerwca 2020, 23:34
Odpisz
2 czerwca 2020, 21:20
Jeszcze jak masz telefon w kieszeni...
Odpisz
2 czerwca 2020, 19:47
Powinno być "banowie".
Odpisz
Edytowano - 2 czerwca 2020, 21:03
@Broski: mialem zamiar tak zrobic, ale to za bardzo kojarzy sie z banem
Odpisz
2 czerwca 2020, 20:27
Odpisz
2 czerwca 2020, 19:06
Fajny mem, odnosi się do życia codziennego wielu osób.
Odpisz
28 maja 2020, 14:07
Jeśli ktoś chciałby wiedzieć to kleszcze nie wspominają się na wyżej niż 1m, więc po drzewach można bezpiecznie chodzić
Odpisz
28 maja 2020, 16:02
@polski_skoczek: potwierdzam. Widziałem jednego, wziąłem go na rękę i wszedłem po schodach. Coś go jakby od razu zrzuciło.
nie no serio tak jest
Odpisz
2 czerwca 2020, 19:05
@baarts: mi raz kleszcz po biurku to mówię mamo zobacz krabo pająk
Odpisz
28 maja 2020, 14:07
Jak ktoś chce to tu daje szablon bez wodnego marka
Odpisz
28 maja 2020, 14:07
Desant
Odpisz