Typowa gra na serverach CS
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nigdy na to nie wpadną
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Dobrze czasem się oderwać
Tymi się chodzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 maja 2020, 21:42
Tak z tego śmiechem że aż jestem zmuszony złamać zasadę jeja
XDDDDDDD
Odpisz
5 sierpnia 2025, 08:10
@ptasznik5: hereyk
Odpisz
5 sierpnia 2025, 08:08
Chętnie byśmy pogadali ale nie z tobą
Odpisz
4 czerwca 2020, 16:02
Ktoś tego rosjanina przetłumaczy?
Odpisz
3 czerwca 2020, 20:48
na pierwszym kafelku flagi zabrakło
Odpisz
4 czerwca 2020, 07:54
@Bartuuu_Bert: Wiem przepraszam zapomniałem wstawić przepraszam :(
Odpisz
3 czerwca 2020, 22:30
Grałem z "patusem" w CS i on mówił I don't speak london
Odpisz
3 czerwca 2020, 23:47
@Luszak: A może on kiedyś miszkał (lub nadal mieszka) w Anglii i potrafi rozpoznawać dialekty i rozpoznał ze osoby tam przebywające mówią dialektem londynskim więc chviak pokazać swoją wiedzę. Albo poprostu nie umie w angielski.
Odpisz
3 czerwca 2020, 22:24
Tak jest na hypixelu
Odpisz
Edytowano - 3 czerwca 2020, 23:15
@rysiu311: +1
Odpisz
3 czerwca 2020, 21:55
Cs to 50/50
Albo trafisz na takiego osobnika jakim jest Jewgienij badz Artią czyli rosyjsie tu tez 50/50 lekko lub troszke mocniej uposledzone dzieci ktorym mikrofon przekracza 80 decybeli, jesli nie bedziesz mowil po rosyjsku to cie zwyzywaja,jesli masz ladne skiny beda cie prosily abys im je dal a jesli masz kose to coz nie przezyjesz tego
Teraz 2 sytuacja gdzie spotykasz dobrego m8 ktory umie grac jest mily i nie wyzywa a potem zostajecie dobrymi znajomymi
Odpisz
3 czerwca 2020, 20:49
Może nie w csie, ale np. w minecrafcie, gdy na polski serwer wbiją obcokrajowcy, to mogą sobie pisać po swojemu ( zwłaszcza po ang) ale tylko spróbuj na anglojęzycznym serwerze napisać po polsku...
Odpisz
28 maja 2020, 21:46
Ogólnie to co ten Rusek gada?
Odpisz
28 maja 2020, 21:58
@Polish_Soldier: Jako osoba znająca cyrylicę mówię:
-Ibioty
-Ja gawarił tjebje, ibioty, ty, Nubi!
Znaczenie jest takie, jakie może się nasuwać: idioci; mówiłem, że jesteście idiotami, n00by
Odpisz
28 maja 2020, 22:02
@Zicher:
Odpisz
3 czerwca 2020, 20:16
@Zicher: Ostatnie słowo nie będzie przypadkiem niepochlebną nazwą męskiego członka homo sapiens?
Odpisz
3 czerwca 2020, 19:47
*Я сказал тебе - вы идиоты и нубы
Odpisz
3 czerwca 2020, 19:59
@Orangeria: этот язык для меня загадка, потому что я не могу говорить на том, что сейчас использую переводчик
Odpisz
29 maja 2020, 08:17
W cyrylicy nie ma litery u. Zastępuje ją у
Odpisz
3 czerwca 2020, 19:03
@kazekage895: Ale tak się pisze rosyjską kursywą.
Odpisz
29 maja 2020, 11:52
Przeprowadzę się do Rosji znak ten język
Odpisz
29 maja 2020, 01:01
Wydaje mi się że to jest raczej kwestia innego alfabetu
Odpisz
Edytowano - 28 maja 2020, 22:03
*Wyrzucanie 20 glocków w stronę rosjanina w Cs:go*
Rosjanin:MOTHIERFUKIER!!!
Odpisz
28 maja 2020, 21:47
ej ku*wa jak niby 2015 jest flaga polski
Odpisz