Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ptasznik5

28 maja 2020, 21:42

Tak z tego śmiechem że aż jestem zmuszony złamać zasadę jeja

XDDDDDDD

Avatar Fajnykotel

5 sierpnia 2025, 08:10

@ptasznik5: hereyk

Avatar Fajnykotel

5 sierpnia 2025, 08:08

Chętnie byśmy pogadali ale nie z tobą

Avatar Nikodem8378

4 czerwca 2020, 16:02

Ktoś tego rosjanina przetłumaczy?

Avatar Bartuuu_Bert

3 czerwca 2020, 20:48

na pierwszym kafelku flagi zabrakło

Avatar
CiasteczekPl

4 czerwca 2020, 07:54

@Bartuuu_Bert: Wiem przepraszam zapomniałem wstawić przepraszam :(

Avatar Luszak

3 czerwca 2020, 22:30

Grałem z "patusem" w CS i on mówił I don't speak london

Avatar Kappyniu

3 czerwca 2020, 23:47

@Luszak: A może on kiedyś miszkał (lub nadal mieszka) w Anglii i potrafi rozpoznawać dialekty i rozpoznał ze osoby tam przebywające mówią dialektem londynskim więc chviak pokazać swoją wiedzę. Albo poprostu nie umie w angielski.

Avatar rysiu311

3 czerwca 2020, 22:24

Tak jest na hypixelu

Avatar EgZiG

Edytowano - 3 czerwca 2020, 23:15

@rysiu311: +1

Avatar Peter_DeStRoYeR

3 czerwca 2020, 21:55

Cs to 50/50
Albo trafisz na takiego osobnika jakim jest Jewgienij badz Artią czyli rosyjsie tu tez 50/50 lekko lub troszke mocniej uposledzone dzieci ktorym mikrofon przekracza 80 decybeli, jesli nie bedziesz mowil po rosyjsku to cie zwyzywaja,jesli masz ladne skiny beda cie prosily abys im je dal a jesli masz kose to coz nie przezyjesz tego
Teraz 2 sytuacja gdzie spotykasz dobrego m8 ktory umie grac jest mily i nie wyzywa a potem zostajecie dobrymi znajomymi

Avatar Aragornek

3 czerwca 2020, 20:49

Może nie w csie, ale np. w minecrafcie, gdy na polski serwer wbiją obcokrajowcy, to mogą sobie pisać po swojemu ( zwłaszcza po ang) ale tylko spróbuj na anglojęzycznym serwerze napisać po polsku...

Avatar Polish_Soldier

28 maja 2020, 21:46

Ogólnie to co ten Rusek gada?

Avatar Zicher

28 maja 2020, 21:58

@Polish_Soldier: Jako osoba znająca cyrylicę mówię:
-Ibioty
-Ja gawarił tjebje, ibioty, ty, Nubi!
Znaczenie jest takie, jakie może się nasuwać: idioci; mówiłem, że jesteście idiotami, n00by

Avatar Polish_Soldier

28 maja 2020, 22:02

Avatar Dark_Dante

3 czerwca 2020, 20:16

@Zicher: Ostatnie słowo nie będzie przypadkiem niepochlebną nazwą męskiego członka homo sapiens?

Avatar Orangeria

3 czerwca 2020, 19:47

*Я сказал тебе - вы идиоты и нубы

Avatar kociara0344

3 czerwca 2020, 19:59

@Orangeria: этот язык для меня загадка, потому что я не могу говорить на том, что сейчас использую переводчик

Avatar kazekage895

29 maja 2020, 08:17

W cyrylicy nie ma litery u. Zastępuje ją у

Avatar slavorumek

3 czerwca 2020, 19:03

@kazekage895: Ale tak się pisze rosyjską kursywą.

Avatar PikselD

29 maja 2020, 11:52

Przeprowadzę się do Rosji znak ten język

Avatar toster77

29 maja 2020, 01:01

Wydaje mi się że to jest raczej kwestia innego alfabetu

Avatar Akosz

Edytowano - 28 maja 2020, 22:03

*Wyrzucanie 20 glocków w stronę rosjanina w Cs:go*
Rosjanin:MOTHIERFUKIER!!!

Avatar MemePaladin399

28 maja 2020, 21:47

ej ku*wa jak niby 2015 jest flaga polski

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Totalnie

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Nigdy na to nie wpadną

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Dobrze czasem się oderwać

Tymi się chodzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka