memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
13 maja 2021, 19:53
po polsku?
Odpisz
7 czerwca 2020, 17:11
Tłumaczyć
7 czerwca 2020, 18:58
Jak można tego nie rozumieć?
7 czerwca 2020, 20:03
@TowarzyszTobislav: no wiec co to znaczy? i czemu jest po czesku skoro to polska strona poza tym nie uczylem sie czeskiego
7 czerwca 2020, 20:07
Myślę, że mógłbyś się domyśleć. To mniej więcej znaczy:Kiedy chciałaś usiąść przy oknie,ale papież był szybszy. Mnie też dziwi, że jest po Czesku na Polskiej stronie, ale pod pewnym kontem gdy mem jest po Czesku, wydaje się śmieszniejszy.
7 czerwca 2020, 12:56
smutné české zvuky
7 czerwca 2020, 12:43
Czescy papieże pogromcy dziewczęcych uśmiechów xD
7 czerwca 2020, 12:14
To dziecko wygląda na takie smutne. Coś tu nie gra.
29 maja 2020, 22:04
czeskie śmieszki
29 maja 2020, 22:06
@Bartolinise: mydli mydli
7 czerwca 2020, 12:06
@UZMAjejownik: czeszki śmieszki śeszki czmieszki
29 maja 2020, 22:17
bylo po polsku, ale po czesku to jest wgl inna kategoria smiesznosci wiec sie nie liczy
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież13 maja 2021, 19:53
po polsku?
Odpisz
7 czerwca 2020, 17:11
Tłumaczyć
Odpisz
7 czerwca 2020, 18:58
Jak można tego nie rozumieć?
Odpisz
7 czerwca 2020, 20:03
@TowarzyszTobislav: no wiec co to znaczy? i czemu jest po czesku skoro to polska strona poza tym nie uczylem sie czeskiego
Odpisz
7 czerwca 2020, 20:07
Myślę, że mógłbyś się domyśleć. To mniej więcej znaczy:Kiedy chciałaś usiąść przy oknie,ale papież był szybszy. Mnie też dziwi, że jest po Czesku na Polskiej stronie, ale pod pewnym kontem gdy mem jest po Czesku, wydaje się śmieszniejszy.
Odpisz
7 czerwca 2020, 12:56
smutné české zvuky
Odpisz
7 czerwca 2020, 12:43
Czescy papieże pogromcy dziewczęcych uśmiechów xD
Odpisz
7 czerwca 2020, 12:14
To dziecko wygląda na takie smutne.
Coś tu nie gra.
Odpisz
29 maja 2020, 22:04
czeskie śmieszki
Odpisz
29 maja 2020, 22:06
@Bartolinise: mydli mydli
Odpisz
7 czerwca 2020, 12:06
@UZMAjejownik: czeszki śmieszki
śeszki czmieszki
Odpisz
29 maja 2020, 22:17
bylo po polsku, ale po czesku to jest wgl inna kategoria smiesznosci wiec sie nie liczy
Odpisz