Oczekiwania vs rzeczywistość
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przypałowo
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 czerwca 2020, 19:26
co to za muzyczka kiedy ten gosc hakuje?
Odpisz
18 czerwca 2021, 22:31
stary kom ale i tak
Noisia - Seven Stitches
Odpisz
Edytowano - 5 czerwca 2020, 21:40
Ja tam programuję w notatniku, bo mi Visual Studio nie chce działać.
Jak coś, to programowanie w notatniku działa ;P
Odpisz
5 czerwca 2020, 22:16
@TenUczuc: ale trzeba mieć launcher
Odpisz
6 czerwca 2020, 07:42
@Peroczek: no mam
Odpisz
6 czerwca 2020, 11:55
@Peroczek: peroczek wiesz że można z txt zmienić na bat i możesz otworzyć
Odpisz
6 czerwca 2020, 11:57
@Nikodem8378: +1 Informatykq
Odpisz
6 czerwca 2020, 16:00
@Nikodem8378: dzięki
Odpisz
29 maja 2020, 22:50
To teraz firefox tak wygląda?
Odpisz
5 czerwca 2020, 20:09
To jest stara wersja firefoxa z ok. 2010 roku
Odpisz
6 czerwca 2020, 00:39
@Janek1312: dobrze wiedzieć
Odpisz
5 czerwca 2020, 21:01
Było
Odpisz
5 czerwca 2020, 20:23
akurat mam zrobić stronę w html XD
Odpisz
5 czerwca 2020, 20:45
@KasjanTV: bosz przeciez to 3 minuty xd
Odpisz
5 czerwca 2020, 20:49
@xHaroTM: samo html w sumie łatwe, ale nam nie wolno było go pisać bez ospowiednika w css
Odpisz
Edytowano - 5 czerwca 2020, 20:34
Pamięta ktoś AGK (Leopolda)?
To dla mnie tak właśnie wygląda programowanie.
Odpisz
5 czerwca 2020, 20:07
Ile razy to na YT obejrzałem...
Odpisz
29 maja 2020, 23:14
Odpisz
29 maja 2020, 23:13
Ja pierdziele, to jest takie prawdziwe
A już w ogóle, jak się uczysz nowej biblioteki/frameworka/języka, więcej czasu spędzasz ślęcząc w dokumentacji niż faktycznie pisząc kod
Odpisz