Skoro Ziemia jest matką...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Dobrze czasem się oderwać
Frustrujące
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 grudnia 2019, 17:28
NASA:usuń to na boga
Odpisz
6 kwietnia 2021, 21:59
@Nikodem8378: trochę się spóźniłeś
Odpisz
24 maja 2020, 23:05
Transwestyta
Odpisz
19 listopada 2018, 16:31
Adolf Hitler też miał tylko jedno jądro
Odpisz
3 września 2016, 14:15
To moze byćjajnik ale jakiś debil źle to nazwał ale... ZARAZ ZARAZ KTO JEST OJCEM>?!
Odpisz
31 października 2013, 18:14
obojniak >:3
Odpisz
30 października 2013, 17:10
Bo jest ojco-matką Grodzkiej :>
Odpisz
29 października 2013, 19:21
bo jest ojcem?
Odpisz
29 października 2013, 18:46
Naukowcy to ludzie. Człowiek często się myli, a więc to jajnik! :D
Odpisz
29 października 2013, 17:14
A może to jajnik, tylko zostało źle nazwane?
Odpisz
29 października 2013, 18:39
@rakso132: No raczej, w końcu jest wewnątrz, a nie na zewnątrz.
Odpisz
29 października 2013, 17:18
może jest hermafrodytą?
Odpisz
29 października 2013, 17:16
Bo jest obojniaczką.
Odpisz