Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kurdenoniewiem

9 stycznia 2021, 14:38

Tam jak patrzę na pierwszy i ostatni obrazek to wygląda jak porównanie nvidii "rtx off, rtx on" w jakiejś świetnej grze

Avatar
COWALSKY

6 czerwca 2020, 20:07

Oj tak nareszcie coś lepszego od anime

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
COWALSKY

13 czerwca 2020, 21:21

o zmnieniłeś avka xD

A poza tym pojemniki są zwykle na czerwone więc nie musisz dziękować za zielone xD

Avatar
Konto usunięte

21 czerwca 2020, 09:29

ano właśnie, dziękuję za zielone :D

Avatar WampirZZielonki

Edytowano - 6 czerwca 2020, 18:58

Zoinks, najlepszy scobby to tajemnica zagadki.

Avatar krzysiulka10

8 czerwca 2020, 17:24

@WampirZZielonki: Kudłaty: No i co to w końcu są te Legiony?
Fred:

Avatar TheGamer97

7 czerwca 2020, 08:58

Film fabularny to jeszcze nawet fajny był ale to co teraz na cn leci... Szkoda gadać

Avatar TowarzyszTobislav

6 czerwca 2020, 23:43

Jak dla mnie najlepsze jest pierwsze.

Avatar nie_Kreatywna_osobka

6 czerwca 2020, 22:18

3 nawet nie powinno istnieć

Avatar Mr_AdiX17

6 czerwca 2020, 19:47

finally, some good f*ckin food.

Avatar NesquikBoi

6 czerwca 2020, 19:37

3 nie jest złe ale 2

Avatar
Konto usunięte

6 czerwca 2020, 21:17

@NesquikBoi: oj byczq 3 najgorsza

Avatar KingOfMemes

6 czerwca 2020, 18:57

Dajcie szablon

Avatar MeenziPL

6 czerwca 2020, 19:33

@KingOfMemes: ktoś dał ci zielone ale szablonu nie dał

Avatar Ledim

6 czerwca 2020, 19:27

Oglądał ktoś tego najnowszego? Jak tak to spoko było?

Avatar Krowochochla

6 czerwca 2020, 18:48

Znaczy niby fajnie że zrobili jakiś głębszy wątek fabularny i mniej komiczne potwory, ale i tak za dużo teen dramy :/ OG Scooby Doo najlepszy.

Avatar Chiroaka

6 czerwca 2020, 18:40

Scooby-Doo i brygada detektywów najlepsze moim zdaniem, a filmy takie średnie

Avatar kacperro520

30 maja 2020, 19:43

Mi się tam filmy podobały, nie były niesamowite ale ja je akceptuje

Avatar Gryficowa

30 maja 2020, 19:41

Mi się prawdziwy styl tej produkcji nigdy nie podobał
Tak jakoś nie mój gust graficzny

Avatar Gryficowa

30 maja 2020, 19:39

Dla mnie "Wyluzuj Scooby Doo" jest dobry, ale twórcy mogli stworzyć wątek Freda i jego ojca od początku, bo jednak no...Był cholernie dobry (Mogliby też ograniczyć efekty)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

No to posłuchane

Ostry ten sędzia

Lekko nie będzie

Można, tylko trzeba wstawać rano

Jeszcze jak

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka