Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar BoruwaDemon

7 sierpnia 2023, 20:38

Kolorowe włosy to jest nic
Kiedyś widziałem emerytkę przywalającą się do dziewczyny dlatego, że miała słuchawki

Avatar NesquikBoi

5 czerwca 2020, 17:26

Kiedyś w autobusie publicznym jechała dziewczyna z fioletowymi włosami, nie jakaś alternatywka tylko po prostu farbowane włosy miała (dodam że to były wakacje) i stara baba się wydarła że to nienormalne i jest psychopatką

Avatar Spider007

24 listopada 2020, 13:00

@NesquikBoi: kiedyś widziałem chyba jej zdj w internecie.

Avatar GigannPlus

5 czerwca 2020, 09:51

JESTEŚ DZIKIEM

Avatar polska_cebulka

5 czerwca 2020, 11:46

@GigannPlus: NA APISA I OZYRYSA

Avatar polska_cebulka

5 czerwca 2020, 11:46

@polska_cebulka: PIĘKNY Z CIEBIE DZIK

Avatar Axyui

5 czerwca 2020, 09:36

Stare baby też się farbują. Co chwilę widzę takie w autobusie

Avatar
Konto usunięte

5 czerwca 2020, 09:41

@Axyui: Najczęściej na taki ciemny, fioletowy odcień

Avatar Punpun

5 czerwca 2020, 09:59

Tak, nie wiem czy starsze panie mają takie same upodobania koloru włosów ale nawet moja babcia ma na taki przemalowany

Avatar d0wek

5 czerwca 2020, 08:24

Jaskrawy róż to jest chyba jeden z gorszych kolorów, na jaki można pofarbować włosy.

Avatar Witciu

5 czerwca 2020, 09:21

@d0wek: Dlaczego? Mi się właśnie podoba

Avatar d0wek

5 czerwca 2020, 09:55

@Witciu: Średnio do czegokolwiek pasuje, mega się wyróżnia i jest to taki typowy kolor farbowanych włosów, dlatego kojarzy się mega ze wsią.

Avatar Witciu

5 czerwca 2020, 09:56

@d0wek: Ja jestem wieśniakiem z miasta więc ktoś z takimi włosami by pasował. Chociaż tyle że nie jeżdżę bmw albo audi

Avatar RobsonMajster

5 czerwca 2020, 08:35

Pora umierać

Avatar Iamthedoctor

30 maja 2020, 23:18

Mógł bym prosić o szablon?

Avatar rozwalgo

30 maja 2020, 23:40

Avatar hi122

30 maja 2020, 23:42

@rozwalgo: A już chciałem wysyłać.

Avatar Iamthedoctor

30 maja 2020, 23:44

@rozwalgo: Dzięki

Avatar Antonio331

Edytowano - 30 maja 2020, 23:24

Kó*wa to szatan

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nieuczciwa ocena

Niezniszczalne

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Hobby dla faceta

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka