Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar struskawka

2 czerwca 2020, 17:09

ale Ahsoki niech się OP nie czepia, bo to dobrze napisana postać, w przeciwieństwie do radosnej twórczości sequeli

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar LegoYoda69

10 grudnia 2021, 16:35

@Baturaj: Co kto lubi, hmmmmmm. Samo jej istnienie jednak faktycznie złem i zbrodnią na kanonie jest

Avatar Baturaj

11 grudnia 2021, 16:46

@LegoYoda69: Tak, w pewnym sensie masz rację.

Avatar LegoYoda69

10 grudnia 2021, 02:34

Ament

Avatar Beans

8 czerwca 2020, 17:01

AHSOKA była moją pierwszą miłością :c

Avatar Baturaj

13 czerwca 2020, 16:09

@Beans: Łączmy się...

Avatar JestemNormikiem

7 czerwca 2020, 15:26

Nie wiem dlaczego, ale ciągle czytałem "Franka"

Avatar Rddxrete

7 czerwca 2020, 12:33

No cóż ja jestem fanką ST i nienawidzę tych dzisiejszych sequeli, jak je widzę to mam takie same odczucia co do filmowej adaptacji Avatara (oztatni fładzca fiatró)czyli kompletne gówno do pośmiania się z kompletnie neudanego ciągnięcia filmu dalej. Robią ze ST to samo co z Transformers: doją i tyle

Avatar IgiPolski

7 czerwca 2020, 10:51

Fanki ST teraz to ogólnie tylko coś w stylu UGA BUG REY SUPER UGA BUGA

Avatar Tajdeus

7 czerwca 2020, 10:16

Współczesne fanki Gwiezdnych Wojen to raczej "pRequele to najlepsze filmy star wars chociaż oglądam z nich tylko zemstę sithów i wojny klonów, a sequele są do dupy REY OP RRREEEEE". (Czyli tak samo jak fani.)

Avatar
bylojuz12

Edytowano - 2 czerwca 2020, 19:53

Fani Star Wars dzisiaj: Jeżeli disney robi cokolwiek z marką, jest to złe.

Avatar Baturaj

3 czerwca 2020, 15:05

Jaki Disney :P ?

Avatar
bylojuz12

3 czerwca 2020, 15:06

@Baturaj: The Walt Disney Company

Avatar Baturaj

Edytowano - 3 czerwca 2020, 15:06

Disney kupił Star Wars w 2012, a Nowy Kanon ogłosił na początku 2014 ;)

Głównym problemem obecnej marki Star Wars jest nie Disney, a konkretne osoby na czele Lucasfilm, będące tam od dawna, które niszczą jej dobre imię (Disney również jednak dołożył swojego węgla do tego pieca)

Avatar
bylojuz12

3 czerwca 2020, 15:21

@Baturaj: Masz rację. Chodziło mi że fani ogólnie nie ważne co disney robi to im to przeszkadza. Nie znaczy że to ich w 100% wina.

Avatar
Konto usunięte

2 czerwca 2020, 17:46

najlepsza żeńska reprezentacja była w książkach z uniwersum Star Wars. Miały charaktery, zasady, właściwie po prostu miały to, co powinni mieć bohaterowie historii niezależnie od płci. (ale bosz... jak dawno ja tego nie czytałom... O bosz... lata minęły... Chyba czas poszukać w bibliotece i na przykład odświeżyć sobie to w głowie...)
potem przedstawienie żeńskich postaci no na przykład właśnie w Wojnach Klonów. Bo no fajnie, ale jakby no na przykład mi się zdaje, że czasem stroje były zbyt przesadzone no.
zaraz za tym Leia czy Padme w trylogii i prequelach. Bo owszem, miały charakter i tak dalej, ale w porównaniu do postaci kobiecych ze Starego Kanonu... Wypadają blado.
potem mamy całe mnóstwo innych rzeczy, w tym bagno, gnój i gówno,
a na końcu mamy przedstawienie postaci żeńskich w sequelach.
Rey jest zarazem overpowered i bez mózgu, o innych żeńskich postaciach w sequelach szkoda mówić, bo prawie nie mają ani czasu ekranowego, ani osobowości.
Disney, do ku*wy nędzy, nie takiej żeńskiej reprezentacji wśród postaci świat chce, jaką ty dajesz.

Avatar Kapitalista

2 czerwca 2020, 17:11

No z siostrami nocy to można się utożsamiać w ch*j.

komentarz obrazkowy

Avatar Przyczajonyodkurzacz

2 czerwca 2020, 17:13

@Kapitalista: ja tam lubiłam siostry nocy

Avatar Kapitalista

2 czerwca 2020, 17:15

@Przyczajonyodkurzacz: Aż miło było patrzeć jak Grievous je wytłukł.

Avatar Baturaj

2 czerwca 2020, 17:19

@Kapitalista: Przypominam, że w 2004 Siostry Nocy (a w zasadzie Wiedźmy z Dathomiry, bo Siostry Nocy były jednym z klanów Wiedźm) były czymś zupełnie innym. Były dużo bardziej tajemnicze i badassowe niż te z TCW.
Zresztą są jedną z rzeczy, które TCW niesprawiedliwie zniszczyło w ówczesnym Kanonie.

Jeśli chcesz poczytać o Siostrach Nocy w ówczesnym Kanonie, polecam chociażby książki z serii Nowa Era Jedi, albo książkę "Ślub Księżniczki Lei", w której to pojawiają się po raz pierwszy.

Avatar TheExpertt

2 czerwca 2020, 17:04

Ej pomysł, że Ashoka będzie miała więcej czasu antenowego to spoko pomysł

Avatar Baturaj

Edytowano - 2 czerwca 2020, 17:08

@TheExpertt: Bo to był spoko pomysł, w kontekście samego The Clone Wars.

Chodzi jednak o to, że wielu fanek i fanów Star Wars chciało tego dlatego, że uważało, iż jest mało postaci kobiecych w Star Wars. Co było nieprawdą.
Niestety, ale podsycaną przez przedstawicieli Lucasfilm, którzy w celach marketingowych owe kłamstwo potwierdzali (wprost mówiąc: "nareszcie mamy silną postać kobiecą!")

Avatar polski_skoczek

2 czerwca 2020, 16:58

Wg mnie ahsoka to najlepsza postać w wojnach klonów

Avatar
Konto usunięte

2 czerwca 2020, 17:04

@polski_skoczek: W sensie jako postać wprowadzona w clone wars

Avatar bandit_the_drug_lord

2 czerwca 2020, 17:02

Fanka Star Wars 2020:
Rey to jedyna silna postać kobieca w całej sadze

Avatar
Konto usunięte

2 czerwca 2020, 17:03

@bandit_the_drug_lord: STAR WARS JEST ZDOMINOWANE PRZEZ FACETÓW *chlip* *chlip*

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Baturaj
Dodane przez: Baturaj

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Nigdy na to nie wpadną

Fergus

Najbardziej realistyczny spośród modów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka