Silne kobiety od zawsze były obecne w świecie Star Wars
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nigdy na to nie wpadną
Fergus
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 czerwca 2020, 17:09
ale Ahsoki niech się OP nie czepia, bo to dobrze napisana postać, w przeciwieństwie do radosnej twórczości sequeli
Odpisz
2 czerwca 2020, 17:10
@struskawka: i to się zgadza
Odpisz
2 czerwca 2020, 17:16
@struskawka: Sorry, przez przypadek w dół dałem, napisz coś, żebym naprawił
Odpisz
2 czerwca 2020, 17:21
@struskawka: Ale ja się nie czepiam Ahsoki! Jest jedną z moich waifu... ekhem, to znaczy, chciałem powiedzieć że jest jedną z niewielu dobrych rzeczy w TCW.
A co do zamysłu mema - odsyłam do mojej odpowiedzi na komentarz TheExpertt
Odpisz
13 czerwca 2020, 17:10
@struskawka: CHRONIĆ AHSOKĘ
Odpisz
10 grudnia 2021, 02:34
@Baturaj: złe i wstrętne waifu masz.
Odpisz
10 grudnia 2021, 04:14
@LegoYoda69: Nie złe. Ahsoka jest świetną postacią. To, że jest w złym, zbrodniczym serialu to inna sprawa.
Odpisz
10 grudnia 2021, 16:35
@Baturaj: Co kto lubi, hmmmmmm. Samo jej istnienie jednak faktycznie złem i zbrodnią na kanonie jest
Odpisz
11 grudnia 2021, 16:46
@LegoYoda69: Tak, w pewnym sensie masz rację.
Odpisz
10 grudnia 2021, 02:34
Ament
Odpisz
8 czerwca 2020, 17:01
AHSOKA była moją pierwszą miłością :c
Odpisz
13 czerwca 2020, 16:09
@Beans: Łączmy się...
Odpisz
7 czerwca 2020, 15:26
Nie wiem dlaczego, ale ciągle czytałem "Franka"
Odpisz
7 czerwca 2020, 12:33
No cóż ja jestem fanką ST i nienawidzę tych dzisiejszych sequeli, jak je widzę to mam takie same odczucia co do filmowej adaptacji Avatara (oztatni fładzca fiatró)czyli kompletne gówno do pośmiania się z kompletnie neudanego ciągnięcia filmu dalej. Robią ze ST to samo co z Transformers: doją i tyle
Odpisz
7 czerwca 2020, 10:51
Fanki ST teraz to ogólnie tylko coś w stylu UGA BUG REY SUPER UGA BUGA
Odpisz
7 czerwca 2020, 10:16
Współczesne fanki Gwiezdnych Wojen to raczej "pRequele to najlepsze filmy star wars chociaż oglądam z nich tylko zemstę sithów i wojny klonów, a sequele są do dupy REY OP RRREEEEE". (Czyli tak samo jak fani.)
Odpisz
Edytowano - 2 czerwca 2020, 19:53
Fani Star Wars dzisiaj: Jeżeli disney robi cokolwiek z marką, jest to złe.
Odpisz
3 czerwca 2020, 15:05
Jaki Disney :P ?
Odpisz
3 czerwca 2020, 15:06
@Baturaj: The Walt Disney Company
Odpisz
Edytowano - 3 czerwca 2020, 15:06
Disney kupił Star Wars w 2012, a Nowy Kanon ogłosił na początku 2014 ;)
Głównym problemem obecnej marki Star Wars jest nie Disney, a konkretne osoby na czele Lucasfilm, będące tam od dawna, które niszczą jej dobre imię (Disney również jednak dołożył swojego węgla do tego pieca)
Odpisz
3 czerwca 2020, 15:21
@Baturaj: Masz rację. Chodziło mi że fani ogólnie nie ważne co disney robi to im to przeszkadza. Nie znaczy że to ich w 100% wina.
Odpisz
2 czerwca 2020, 17:46
najlepsza żeńska reprezentacja była w książkach z uniwersum Star Wars. Miały charaktery, zasady, właściwie po prostu miały to, co powinni mieć bohaterowie historii niezależnie od płci. (ale bosz... jak dawno ja tego nie czytałom... O bosz... lata minęły... Chyba czas poszukać w bibliotece i na przykład odświeżyć sobie to w głowie...)
potem przedstawienie żeńskich postaci no na przykład właśnie w Wojnach Klonów. Bo no fajnie, ale jakby no na przykład mi się zdaje, że czasem stroje były zbyt przesadzone no.
zaraz za tym Leia czy Padme w trylogii i prequelach. Bo owszem, miały charakter i tak dalej, ale w porównaniu do postaci kobiecych ze Starego Kanonu... Wypadają blado.
potem mamy całe mnóstwo innych rzeczy, w tym bagno, gnój i gówno,
a na końcu mamy przedstawienie postaci żeńskich w sequelach.
Rey jest zarazem overpowered i bez mózgu, o innych żeńskich postaciach w sequelach szkoda mówić, bo prawie nie mają ani czasu ekranowego, ani osobowości.
Disney, do ku*wy nędzy, nie takiej żeńskiej reprezentacji wśród postaci świat chce, jaką ty dajesz.
Odpisz
2 czerwca 2020, 17:11
No z siostrami nocy to można się utożsamiać w ch*j.
Odpisz
2 czerwca 2020, 17:13
@Kapitalista: ja tam lubiłam siostry nocy
Odpisz
2 czerwca 2020, 17:15
@Przyczajonyodkurzacz: Aż miło było patrzeć jak Grievous je wytłukł.
Odpisz
2 czerwca 2020, 17:19
@Kapitalista: Przypominam, że w 2004 Siostry Nocy (a w zasadzie Wiedźmy z Dathomiry, bo Siostry Nocy były jednym z klanów Wiedźm) były czymś zupełnie innym. Były dużo bardziej tajemnicze i badassowe niż te z TCW.
Zresztą są jedną z rzeczy, które TCW niesprawiedliwie zniszczyło w ówczesnym Kanonie.
Jeśli chcesz poczytać o Siostrach Nocy w ówczesnym Kanonie, polecam chociażby książki z serii Nowa Era Jedi, albo książkę "Ślub Księżniczki Lei", w której to pojawiają się po raz pierwszy.
Odpisz
2 czerwca 2020, 17:04
Ej pomysł, że Ashoka będzie miała więcej czasu antenowego to spoko pomysł
Odpisz
Edytowano - 2 czerwca 2020, 17:08
@TheExpertt: Bo to był spoko pomysł, w kontekście samego The Clone Wars.
Chodzi jednak o to, że wielu fanek i fanów Star Wars chciało tego dlatego, że uważało, iż jest mało postaci kobiecych w Star Wars. Co było nieprawdą.
Niestety, ale podsycaną przez przedstawicieli Lucasfilm, którzy w celach marketingowych owe kłamstwo potwierdzali (wprost mówiąc: "nareszcie mamy silną postać kobiecą!")
Odpisz
2 czerwca 2020, 16:58
Wg mnie ahsoka to najlepsza postać w wojnach klonów
Odpisz
2 czerwca 2020, 17:04
@polski_skoczek: W sensie jako postać wprowadzona w clone wars
Odpisz
2 czerwca 2020, 17:02
Fanka Star Wars 2020:
Rey to jedyna silna postać kobieca w całej sadze
Odpisz
2 czerwca 2020, 17:03
@bandit_the_drug_lord: STAR WARS JEST ZDOMINOWANE PRZEZ FACETÓW *chlip* *chlip*
Odpisz