Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

3 czerwca 2020, 23:42

Wszystko jest lepsze nisz PiS

Avatar
Konto usunięte

9 czerwca 2020, 15:02

Niby tak ale jednak nie do końca

Avatar Fnafowyziomek

9 czerwca 2020, 08:42

Poproszę szablon c:

Avatar Kubson08

9 czerwca 2020, 09:38

@Fnafowyziomek: Dodając mema masz gotowe tło

Avatar wizard123

9 czerwca 2020, 06:43

Pogadajec na głównej?

Avatar Uzytkownik_Telefonu

4 czerwca 2020, 07:58

Tylko po godzinie?

Avatar polski_skoczek

3 czerwca 2020, 23:38

Nie jestem rasistą
ALE
Lubię kanapki z serem

Avatar SuperCebula

4 czerwca 2020, 07:13

@polski_skoczek: kanapki z serem moje ulubione

Avatar
Konto usunięte

3 czerwca 2020, 23:37

Jestem tolerancyjny jak mogę ALE gdy widze jak chop że chopem są na ulicy to rzle jest

Avatar
Konto usunięte

3 czerwca 2020, 23:21

nie jestem rasistom

Avatar
Konto usunięte

3 czerwca 2020, 23:21

ale...

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 3 czerwca 2020, 23:22

ale jak widze zydow to az ze zlosci plone jak ich przodkowie w piecach

Avatar
Konto usunięte

3 czerwca 2020, 23:24

chciałem napisać monolog kiry z jojo ale kurcze większość zapomniałem

Avatar
Konto usunięte

3 czerwca 2020, 23:28

a h a

Avatar Polish_Soldier

3 czerwca 2020, 23:29

Nie mogłeś po prostu znaleźć go w internecie?

Avatar
Konto usunięte

3 czerwca 2020, 23:30

@Polish_Soldier: ale mi się nie chciało

Avatar
bylojuz12

3 czerwca 2020, 23:26

Niedawno była jedna pod obrazkiem związanym z zamieszkami w Minneapolis. Fajne to było.

Avatar ZSRRBall

3 czerwca 2020, 23:25

Szczerze to moim ulubionym elementem gównoburzy jest gdy któraś ze stron (lub obie) zaczynają się obrażać. Wtedy to się można pośmiać

Avatar
Konto usunięte

3 czerwca 2020, 23:23

pis jest dobry bo wspiera kosciol czyli fundament naszego panstwa i daje bombelkom pieniadze za darmo

Avatar
Konto usunięte

3 czerwca 2020, 23:24

👎

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 3 czerwca 2020, 23:26

👍
kto ci dal 13 emeryturke i 300 plus i 500 plus i plus jeden uczniaq

Avatar
Konto usunięte

3 czerwca 2020, 23:29

Dobra masz rację, kc pis 👍

Avatar
Konto usunięte

3 czerwca 2020, 23:36

Avatar Jejathebest

3 czerwca 2020, 23:22

Nie ma to jak lektura politycznej debaty pod takimi memami

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Młodzi gniewni

Stany w pigułce

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Niegrzeczny Oskarek

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka