Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar SzczypiorekYT

5 czerwca 2020, 16:36

Zrobiłbym podobnie na miejscu tego typa, szanuję fanów lego którzy obecnie czytają ten komentarz.

Avatar Szarok

11 listopada 2021, 20:56

Avatar SzczypiorekYT

11 listopada 2021, 21:00

@Szarok: Witam, szanuję cię.

Avatar Szarok

11 listopada 2021, 21:00

@SzczypiorekYT: Co u Ciebie?

Avatar SzczypiorekYT

11 listopada 2021, 21:01

@Szarok: Jakoś

Avatar xXkuba22Xx

5 czerwca 2020, 16:02

no w sumie to oprócz Polski jeszcze Czechosłowacja, Estonia, Finlandia, Jugosławia, Litwa, Łotwa, Węgry.

Avatar AluminiowaNuta

Edytowano - 5 czerwca 2020, 13:30

I Wojna Światowa:

Avatar TheExpertt

5 czerwca 2020, 12:45

Give me niepodległość

Avatar xX_PENETRATOR_Xx

5 czerwca 2020, 12:29

Też bym se taki zestaw lego wziou

Avatar
darkisz

4 czerwca 2020, 10:18

Mogę szablon?

Avatar KotBartek

4 czerwca 2020, 14:38

nie będzie prawidłowej odpowiedzi

Avatar
darkisz

4 czerwca 2020, 14:38

@KotBartek: Huh?

Avatar Dosek

4 czerwca 2020, 11:20

Gdybym ja tam był to zabrał bym switcha

Avatar jejaplxiaomi

4 czerwca 2020, 10:00

Kiedy spokojnie kradniesz sobie zestaw LEGO, ale ktoś robi ci zdjęcie i stajesz się memem, przez co policja łatwo cię znajdzie

Avatar HamiltonFan

4 czerwca 2020, 10:05

@jejaplxiaomi: Ma maseczkę co oznacza, że nie widać połowy twarzy, więc nie będzie tak łatwo

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 4 czerwca 2020, 09:57

Dobra zestaw jest z linii lego na podstawie Skywalker odrodzenie. Po kształcie widzę że ma 2 zestawy. Jeden to Dio czy jak temu droidowi (to akurat widzę po kolorze pudełka)było a 2 rozmiarowo wygląda na y-winga albo x-winga.
Jestem mondry
I nie to nie jest sam sokół milenium jesteście w błędzie

Avatar Gekonnen

4 czerwca 2020, 10:04

to Y-wing

Numer jest podobniejszy

Avatar Przyczajonyodkurzacz

4 czerwca 2020, 09:57

Nie było przypadkiem?

Avatar Wilczy_Wladca

4 czerwca 2020, 09:56

Swoją drogą dlaczego na pierwszy rzut oka ten gościu co bierze tego sokoła przypomina mi Arasza z TVgry?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobrze czasem się oderwać

Lekko nie będzie

To będzie bolało

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Pozdrawiam świetliki

Nigdy na to nie wpadną

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka