Litwo, ojczyzno Ty moja...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Niezniszczalne
Nie znoszę kleszczy
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Dwa oblicza
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 września 2018, 16:19
38 lekcji tygodniowo :) pozdrawiam 2lo
Odpisz
2 listopada 2013, 18:10
fajnie tylko że na litwie dużo Polaków jest prześladowanych więc nie wiem ile sobie tam posiedzisz ;d
Odpisz
2 listopada 2013, 18:18
@Kosmita123: Tylko że mózg uczy się przez 4 godziny i 7 godzin w szkolę nie ma sensu
Odpisz
2 listopada 2013, 19:00
@jacek1s: był obrazek o tym :)
Odpisz
2 listopada 2013, 19:35
@piotreks123: wiem
Odpisz
2 listopada 2013, 21:34
@jacek1s: Zależy od mózgu...7 godzin w szkole to jest dla was wszystkich dużo? Jak bardzo leniwym można być?!
Odpisz
2 listopada 2013, 23:05
@SockPuppet: To wynika z budowy mózgu który przyswaja wiedzę w dobrym stopniu przez 4 godziny.
Odpisz
3 listopada 2013, 02:07
@SockPuppet: 7 godzin to mało jest
Odpisz
3 listopada 2013, 08:56
@jacek1s: to nie zmienia faktu ze są przesladowani
Odpisz
3 listopada 2013, 11:11
@DanateDMC: Nie ma to jak posługiwanie się wygodnymi, naukowo brzmiącymi frazesami w charakterze wymówki. Nie chciałabym się posuwać do inwektyw, ale współczuję ludziom, którzy mają tak zbudowane mózgi.
Odpisz
3 listopada 2013, 13:11
@SockPuppet: Jak widzę współczujesz i sobie bo jesteśmy na takim etapie ewolucji że mózg dobrze uczy się dobrze około 4 godziny. Ale ty chyba nie jesteś homo sapiens tylko homo ***istość.
Odpisz
3 listopada 2013, 14:53
@DanateDMC: Cóż, różni ludzie mają różne zdolności poznawcze~Nie zamierzam twierdzić, że ktoś tutaj ma lepsze, a ktoś nie~ale prawdą jest, że przeciętny człowiek wykorzystuje swój mózg i jego możliwości zaledwie w kilku-kilkunastu procentach, a co więcej, wydajność korzystania z tego organu, w tym i zdolność uczenia można rozwijać.
Odpisz
3 listopada 2013, 17:28
@jacek1s: twój mózg nie jest w stanie się nauczyć niczego w ciągu godziny zobaczymy co powiesz na studiach gdzie nieraz trzeba się uczyć po 12h szczególnie gdy robisz to przed samą sesją
Odpisz
3 listopada 2013, 19:25
pff uczą się głupi tak mawiają mądrzy :3
Odpisz
3 listopada 2013, 23:19
@jacek1s: Mądrzy kretyni jak ty potem zajmują potrzebne wszystkim publiczne stanowiska sprzątaczy miejskich i babć klozetowych takich nam jeszcze potrzeba miejsce pracy się dla ciebie znajdzie
Odpisz
4 listopada 2013, 15:58
jak wiadomo ludzie bez mega super wykrztalcenia rządzą krajem więc tam tez jest dla mnie miejsce ;d
Odpisz
3 grudnia 2013, 17:12
@jacek1s: Mhmm, jak jest się śmierdzącym leniem to najlepiej jest znaleźć sobie jakąś naukowo brzmiącą wymówkę. Tylko co zrobisz z ludźmi, którzy jednak przyswajają wiedzę przez znacznie więcej niż te słynne 4 godziny. Poślesz na stos?
Odpisz
5 grudnia 2013, 14:25
@SockPuppet: Tak.
Odpisz
6 grudnia 2013, 19:38
@jacek1s: Challenge accepted.
Odpisz
29 czerwca 2017, 21:29
@SockPuppet: uuuuuuiiu bitwa była a ja. przegapilem na szczescie wylosowal sie ten obrazek i to przeczytalem. No i musze powiedziec ze tak:
z regóły są to 4 godziny ale masz racje ze mozna to wydłóżyć " ćwicząc" mózg.
Odpisz
29 lutego 2016, 19:55
Wilno ;-;
Odpisz
2 listopada 2013, 18:48
Litwini nie potrzebują zaawansowanej edukacji, bo jest duże prawdopodobieństwo, że w przyszłości będą robić 2 rzeczy:
1. pracować jak roboty w Angielskich fabrykach
2.jeździć jak piraci drogowi Tir-ami po autostradach europy.
Odpisz
2 listopada 2013, 21:08
@Paulius: albo hodować zimnioki.
Odpisz
2 listopada 2013, 21:10
to już łotwini :P
Odpisz
2 listopada 2013, 21:11
@Paulius: Łotysze jak już coś :P
Odpisz
2 listopada 2013, 21:22
@Paulius: Litwa, II Litwa, III Litwa xD
Odpisz
2 listopada 2013, 21:23
@Adoreus: Litwisze :P
Odpisz
14 sierpnia 2015, 10:28
@Paulius: Jebłem
Odpisz
2 maja 2015, 15:16
Naraska! Jadę do Litwy!
Odpisz
11 lipca 2015, 11:43
@Brachiozaur08: Tak, Litwa jedzie do Litwy.
Odpisz
11 lipca 2015, 17:00
@Brachiozaur08: a estonia
Odpisz
7 sierpnia 2015, 16:20
@carmilion: Nie wiem.
Odpisz
3 listopada 2013, 18:45
Na górze są tylko halucynacje z niedożywienia i śmierci
Odpisz
3 listopada 2013, 16:05
Lol. Dopiero teraz zauważyłem że Litwa ma kształt podobny do Afryki.
Odpisz
3 listopada 2013, 09:38
oh my god
Odpisz
2 listopada 2013, 20:49
to zaje***abiście
Odpisz
2 listopada 2013, 19:42
Ta ale w Polsce masz 40% roku wolnego, a z tego co się orientuje na Litwie tylko 30%-31% całego roku jest wolne... Więc wole mieć dłuższe wakacje i chodzić 2 godziny do szkoły niż nie mieć praktycznie długish wakacji :)
Odpisz
30 października 2013, 14:48
ja mam 36
Odpisz
29 października 2013, 23:20
Ja to kiedyś miałem od 35 do 38 godzin tygodniowo :D
Odpisz