Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Najwspanialszy spośród przedmiotów
To by wystarczyło
Szybki jak błyskawica
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 lutego 2016, 14:34
za**bista logika im więcej masz mięśni tym jesteś wyższy XD
Odpisz
30 października 2013, 16:03
żeby podnieść metalowy patyk z metalowymi dyskami ._.
Odpisz
30 października 2013, 17:30
@jacek1s: Tu nie chodzi o podnoszenie,tylko walkę ze swoją ze swoim ciałem i satysfakcję z niego.
Odpisz
30 października 2013, 18:07
Wolę być normalnym czlowiekiem niż jakimś koksem z małą pałką ;p
Odpisz
30 października 2013, 18:12
@jacek1s: Bo nie chce ci się trenować?
Odpisz
30 października 2013, 18:25
Bo nie chce mieć małej pałki? ._.
Odpisz
30 października 2013, 18:27
@jacek1s: A co ma mała pała do reszty mięśni ciała?
Odpisz
30 października 2013, 18:27
że jest mała xD
Odpisz
30 października 2013, 18:32
@jacek1s: To ja bym wolał nawet nie mieć w ogóle,żeby mieć bez wysiłku muły jak koks :)
Odpisz
30 października 2013, 19:56
Pytanie brzmi po co ? po co komu mięśnie ?? po za tym mięśniami nie poruchasz tylko ***em.
Odpisz
30 października 2013, 20:20
@jacek1s: Człowieku.Nawet nie wiesz,ile radości może dać dobra kondycja fizyczna,siła i rzeźba.Poza tym,przeważnie na to lecą baby,a taki chłop nie musi mieć małego,bo to nie ma żadnego zwiazku do ****.Jak masz małego,to po wyrzeźbieniu se kaloryfera nie będziesz miał większego,tak samo na odwrót.
Odpisz
30 października 2013, 20:25
Zdaję mi się że nie zrozumiałeś(aś) jego wypowiedzi , ja myślę że on woli pozostać sobą a nie być jakimś mięśniakiem .
Odpisz
30 października 2013, 20:31
@Kubek262: Bycie mięśniakiem nie zmienia osobowości...
Odpisz
31 października 2013, 21:52
@jacek1s: bo on nawet nie ma pałki :D
Odpisz