Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kirito

26 lutego 2016, 14:34

za**bista logika im więcej masz mięśni tym jesteś wyższy XD

Avatar jacek1s

30 października 2013, 16:03

żeby podnieść metalowy patyk z metalowymi dyskami ._.

Avatar
Konto usunięte

30 października 2013, 17:30

@jacek1s: Tu nie chodzi o podnoszenie,tylko walkę ze swoją ze swoim ciałem i satysfakcję z niego.

Avatar jacek1s

30 października 2013, 18:07

Wolę być normalnym czlowiekiem niż jakimś koksem z małą pałką ;p

Avatar
Konto usunięte

30 października 2013, 18:12

@jacek1s: Bo nie chce ci się trenować?

Avatar jacek1s

30 października 2013, 18:25

Bo nie chce mieć małej pałki? ._.

Avatar
Konto usunięte

30 października 2013, 18:27

@jacek1s: A co ma mała pała do reszty mięśni ciała?

Avatar jacek1s

30 października 2013, 18:27

że jest mała xD

Avatar
Konto usunięte

30 października 2013, 18:32

@jacek1s: To ja bym wolał nawet nie mieć w ogóle,żeby mieć bez wysiłku muły jak koks :)

Avatar jacek1s

30 października 2013, 19:56

Pytanie brzmi po co ? po co komu mięśnie ?? po za tym mięśniami nie poruchasz tylko ***em.

Avatar
Konto usunięte

30 października 2013, 20:20

@jacek1s: Człowieku.Nawet nie wiesz,ile radości może dać dobra kondycja fizyczna,siła i rzeźba.Poza tym,przeważnie na to lecą baby,a taki chłop nie musi mieć małego,bo to nie ma żadnego zwiazku do ****.Jak masz małego,to po wyrzeźbieniu se kaloryfera nie będziesz miał większego,tak samo na odwrót.

Avatar Kubek262

30 października 2013, 20:25

Zdaję mi się że nie zrozumiałeś(aś) jego wypowiedzi , ja myślę że on woli pozostać sobą a nie być jakimś mięśniakiem .

Avatar
Konto usunięte

30 października 2013, 20:31

@Kubek262: Bycie mięśniakiem nie zmienia osobowości...

Avatar niszczyciel2011

31 października 2013, 21:52

@jacek1s: bo on nawet nie ma pałki :D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Można, tylko trzeba wstawać rano

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Najwspanialszy spośród przedmiotów

To by wystarczyło

Szybki jak błyskawica

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka