Dobrze wiemy, co było dalej
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Lekko nie będzie
Angielskie śmieszki
Tak się składa, że znam kogoś takiego
Przyszłość jest piękna
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 lipca 2020, 11:15
NIEE
Odpisz
Edytowano - 5 czerwca 2020, 22:51
Przypominasz sobie że nie masz brata tylko siostrę Kalm
Ale to głos twojego ojczyma Panik
Odpisz
5 czerwca 2020, 23:16
@Bright32: poczym normalnie ci pomaga wyjść ale po chwili mówi o bojowym zadaniu
Odpisz
5 czerwca 2020, 23:17
@Totalnie_niepodejzany_typ: Mega Panik
Odpisz
5 czerwca 2020, 23:21
@Bright32: tatę to ja już wole pralkę **dźwięki utykania**
Odpisz
5 czerwca 2020, 23:26
@Totalnie_niepodejzany_typ: Innym razem se utkniesz teraz mamy ważniejsze sprawy
Odpisz
Edytowano - 5 czerwca 2020, 23:38
@Bright32: **dźwięki rozpinania rozporka**
Wójek:
~zgadzam się Janusz
Odpisz
5 czerwca 2020, 23:39
@Totalnie_niepodejzany_typ: Ja też ktoś musi przytrzymać latarkę jak będe pod maską grzebał
Odpisz
5 czerwca 2020, 23:41
@Bright32: dobra fabuła zaszła za daleko ale wpodzience łap mema
Odpisz
5 czerwca 2020, 23:43
@Totalnie_niepodejzany_typ: Ja też masz tutaj coś ode mnie
Odpisz
15 czerwca 2020, 07:51
@Totalnie_niepodejzany_typ: shadman! Ona jest niepełnoletnia!
Odpisz
15 czerwca 2020, 10:19
@Totalnie_niepodejzany_typ: mmh , to the hat in time. Fajna gierka.
Odpisz
14 czerwca 2020, 23:13
Odpisz
14 czerwca 2020, 23:23
@Dziker:
Odpisz
14 czerwca 2020, 22:06
Dark more
Odpisz
14 czerwca 2020, 21:28
Stepbrother to nie brat przyrodni tylko brat przybrany.
Odpisz
14 czerwca 2020, 21:46
@darcus:
Odpisz
14 czerwca 2020, 21:49
@WielkiMoffPoppns: Nie no, może trochę pan maruda, ale to dość spora różnica. O ile nie mieszkasz w Alabamie.
Odpisz
15 czerwca 2020, 13:43
@Hartio: oryginalnie nazwa mema odnosiła się do alabamy ale admin zmienił
Odpisz
15 czerwca 2020, 15:59
@FluttershyIsNOTaDoormat: Okej. Myślałem że do słynnej sceny z borno.
Odpisz
15 czerwca 2020, 16:39
@darcus: i do tego też
Odpisz
5 czerwca 2020, 22:43
Ło ku*wa, specjalnie zrobione dla typów z ciemnym trybem, zajebiste
Odpisz
5 czerwca 2020, 22:47
może się przyjmie
Odpisz
5 czerwca 2020, 22:54
@FluttershyIsNOTaDoormat: Ja korzystam z białego chroma ale i tak
Odpisz
5 czerwca 2020, 22:52
az mi sie podnosi to nie wstyd
Odpisz