Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PlomykowkaPL

Edytowano - 11 listopada 2013, 11:31

Rekiny nie lubią ludzi.
Nie dziwię im się. Są kościści, pokrywa je jakieś dziwne sztuczne włókno, a na dodatek mają zapach atakujący nos (dezodoranty).
Jeśli już atakują to tylko dla posmakowania (i tak kończy się to prawie zawsze źle.) Człowiek opowiada o bohaterstwie, że uciekł przed rekinem, a rekin nadgryzł, posmakował ,,-Meh'' i poszedł.
Była scena w dokumencie w której rekin płynął za człowiekiem 10 sekund a potem odpłynął.
Mało jest zwierząt których człowiek jest naturalną ofiarą.
Wyjątkiem jest niedźwiedź polarny.
A krokodyl? Złapie co mu do gęby wpadnie.

Avatar
Konto usunięte

28 czerwca 2014, 22:15

@PlomykowkaPL: Ale to jest tak czytałem kiedyś że turyści są spuszczani pod wodę w takich klatkach ze specjalnymi kostiumami i mogą sobie robić zdjęcia rekinom a przez to częste spuszczanie ludzi do rekinów bez dostępu do ludzi rekiny się ,,napalają'' na nich no i kiedy jest wolny człowiek to już można się domyślić.

Avatar
Konto usunięte

31 października 2013, 16:01

Mało to ja się na filmach takich scen naoglądałem? :)

Avatar ziomek2009

31 października 2013, 06:21

A myśli? Zajmę się tym!! Rekin:ile ludzi! Szkoda że nie wziąłem keczupu!

Avatar Hank1212

31 października 2013, 07:49

@ziomek2009: Po co mu keczup skoro ma krew... A raczej będzie ją miał.

Avatar ziomek2009

31 października 2013, 09:56

@Hank1212: bo krew nie ma smaku keczupu

Avatar Hank1212

31 października 2013, 15:43

@ziomek2009: Dla rekina to obojętne.

Avatar
Konto usunięte

31 października 2013, 10:52

Rekin robi sobie fotke obiadku na instagrama

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar mycha1000
Dodane przez: mycha1000

Fajnie że odpowiedzieli

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Co to takiego?

Dwa oblicza

Ikony

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka