Nieźle nas zasypało tym plastikiem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Są wskazówki
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To by wystarczyło
Przerwa na herbatkę
Papierowa szkoła posting
Nwm co ze mną nie tak
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 czerwca 2020, 19:43
jakby nie on to ktoś inny by wynalazł plastik
Odpisz
7 czerwca 2020, 15:51
tacy jak on mają zapewnione miejsce w niebie
Odpisz
7 czerwca 2020, 15:51
@antonippp: Gościu z mema, czy wynalazca?
Odpisz
7 czerwca 2020, 15:52
@mememe5: wynalazca
Odpisz
7 czerwca 2020, 15:53
@antonippp: Powiedziałbym, że do piekła, ale skąd miał wiedzieć że zrobi się z tego taki szajs? Gruba rozkmina
Odpisz
7 czerwca 2020, 15:55
@mememe5: do nieba, by wku*wić zielonych
Odpisz
7 czerwca 2020, 15:57
@mememe5: Taa, bo bez plastiku by było tak świetnie. Nie mówię że to fajnie że tak długo się rozkłada ale na pewno jest ważny w dzisiejszym świecie
Odpisz
7 czerwca 2020, 15:57
@antonippp:
Odpisz
7 czerwca 2020, 15:58
No bardzo ~ Kim Kardashian
Odpisz
7 czerwca 2020, 15:59
na pewno był bardzo ważnym elementem naszego rozwoju i zmiany przyzwyczajeń. A to że ludzie wyrzucają go np.do wody zamiast zrobić do tego wyznaczone miejsca i poddać recyklingowi to nie wina plastiku tylko ich.
Odpisz
Edytowano - 7 czerwca 2020, 16:00
@mememe5: Toć tworzywa sztuczne otworzyły drogę wynalazkom i rozmaitym przedmiotom bez których nie wyobrażamy sobie życia codziennego a które wydają się potrzebne, to że firmy spożywcze zaczęły wszystko pakować w plastik i zaśmieciły planetę nie znaczy że to wina wynalazcy, to tak jakby winić wynalazcę samochodu za to że dziś na rondzie był karambol xD
Odpisz
7 czerwca 2020, 16:02
@Towarzysz777: Powiem kończąc: Plastik jest jak antybiotyki, jest zajebisty, ale go źle używa i nadużywa to h*J
Odpisz
7 czerwca 2020, 16:04
@mememe5: No i właśnie tak to działa, ze zbyt dużą ilością rzeczy tak niestety jest ¯\_(ツ)_/¯
Odpisz
7 czerwca 2020, 16:04
@mememe5: nadużywa to nie. Ale zamiast produkować go prosto z surowców, można by bardziej robić to więcej z recyklingu. Wtedy nie było by różnicy aż takiej.
Odpisz
12 czerwca 2020, 16:49
@Towarzysz777: W sumie można też odnieść się do dynamitu, biedny Nobel chciał dobrze, a co źli ludzie zrobili to już wiemy
Odpisz
Edytowano - 12 czerwca 2020, 17:47
@SpookyBoi: Nom :C Jeszcze dla nauki i ogółem rozwoju nagrodę ufundował... A nauka wynalazła jeszcze śmiertelniejsze bronie, "rozwój" cywilizacji (technologiczny) to też rozwój wojen, a tak być nie powinno bo to śmierć i zniszczenie
Odpisz
12 czerwca 2020, 15:59
Aczkolwiek trzeba powiedzieć że pierwsze plastiki nie były tak szkodliwe dla środowiska jak te które mamy obecnie.
Odpisz
7 czerwca 2020, 16:26
ja się nadal cieszę że mój autorski szablon nadal w użytku
Odpisz
7 czerwca 2020, 16:21
Największą tragedią plastiku jest to że używamy bardzo trudno rozkładającego się materiału do opakowań jednorazowych
Odpisz
7 czerwca 2020, 15:56
Brakuje jeszcze żeby w tle linkin park leciał xd. Tytuł piosenki myślę że ogarniecie sami haha
Odpisz
7 czerwca 2020, 15:51
Greenpissedoff
Odpisz