Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Nokia_701

18 stycznia 2021, 09:19

@Konto usunięte: moze to stolica zambii

Avatar
Konto usunięte

15 czerwca 2020, 21:32

Dlaczemu Katowice są w Zambii

Avatar introman

12 czerwca 2020, 10:19

Afryka i Śląsk mają ze sobą o wiele więcej wspólnego niż może się wydawać na pierwszy rzut oka:
- czarny ląd
- dużo surowców
- miejscowi mówią niezrozumiałym językiem
- tendencje niepodległościowe
- w historii miejsce licznych wojen między różnymi mocarstwami
- kiedyś kolonizowane przez Niemcy, które jednak straciły ten teren podczas wojny światowej

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar DrDamian_

13 czerwca 2020, 02:27

@Polish_conqueror2000: Nie no, tak źle to nie jest, xd.

Avatar Polish_conqueror2000

13 czerwca 2020, 02:37

@DrDamian_: no troche mało takich pro patusów wiec...

Avatar Polish_conqueror2000

12 czerwca 2020, 15:36

A Madagaskar to Sosnowiec kufa

Avatar Piotrusueniek

12 czerwca 2020, 23:03

@Polish_conqueror2000: Ruch chorzuf ssie

Avatar Polish_conqueror2000

13 czerwca 2020, 02:12

@Piotrusueniek: jeśli myślałeś ze jestem dresem co sie wku*wia o to gdy ktoś napisze to co ty to jesteś w błędzie

Avatar Zordollo

12 czerwca 2020, 16:24

CZĘSTOCHOWA TO NIE ŚLĄSK

Avatar Szronk9

12 czerwca 2020, 14:47

Smakuje jak czarność

Avatar Aramil1993

9 czerwca 2020, 13:08

Czarny Ląd

Avatar Aramil1993

12 czerwca 2020, 14:36

@Aramil1993: Chwila, chwila - czy admin na serio zmienił tytuł mema na mój komentarz ?

Avatar Iphonix

12 czerwca 2020, 07:54

A co z Madagaskarem

Avatar L5Man

12 czerwca 2020, 08:32

@Iphonix: to Sosnowiec, wreszcie został oddzielony

Avatar Save_chan

8 czerwca 2020, 11:18

Bo niewiele osób wie, że ślunsk podbił już cały świat, i nie sterujemy jeszcze tylko polską

Avatar pawjan47

7 czerwca 2020, 23:43

Jestem ze Śląska i nie czuję się urażony

Avatar didujakaskemm

7 czerwca 2020, 21:56

kisne XD

Avatar Jejathebest

7 czerwca 2020, 22:00

@didujakaskemm: Masz ogórka żeby się z tobą kisił

Avatar SuperCebula

7 czerwca 2020, 22:02

@didujakaskemm: łap słoika

Avatar JaJestemZWami

7 czerwca 2020, 22:10

@didujakaskemm: Łap przyprawy.

Avatar nEtLaRrEq

7 czerwca 2020, 22:36

@didujakaskemm: masz talerz na tym zjesz

Avatar Paranienormalne

Edytowano - 7 czerwca 2020, 22:15

Cały czas nauczyciele nas okłamywali że tam jest Afryka a tak naprawdę jest to Śląsk

Avatar Portinio

Edytowano - 7 czerwca 2020, 22:06

Jedyną mapa której można ufać

Avatar frozenscarlet

7 czerwca 2020, 22:05

?

Avatar lolpandapl

12 czerwca 2020, 07:32

@frozenscarlet: bo wiesz w Afryce są sami czarni a na Śląsku wydobywa się węgiel a węgiel jest czarny

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar ElonMusk
Dodane przez: ElonMusk

Lekko nie będzie

Phi!

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Niezniszczalne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka