Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Fergus
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Fajnie że odpowiedzieli
Pozdrawiam świetliki
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 czerwca 2020, 09:18
Ja za tydzien mam test 8klasisty, w angielski mam wywalone, bo i tak na próbnych mam 85/90% ale polak i matma to gorzej niż u ślepo/głuchego
Odpisz
8 czerwca 2020, 14:31
@kub405: same, łączmy się
Odpisz
8 czerwca 2020, 18:28
@kroljanjulian: *łączy się*
Odpisz
8 czerwca 2020, 21:34
@kub405: również się łączę
Odpisz
8 czerwca 2020, 18:25
ja tam się w ogóle nie stresuje
Odpisz
8 czerwca 2020, 18:14
Powiem wam, że jedyne co mi dobrze poszło to język obcy. Ku*ven matma to w ogóle jakieś znaczki flaczki miała.
Odpisz
8 czerwca 2020, 08:14
Ja mam wyje**ne koń zwalony, kot pogłaskany śniadanie zjedzone. Jak zdam to zdam jak nie to nie o ch*j
Odpisz
8 czerwca 2020, 08:24
@Marequel: ja pi*rdole, koniarz
Odpisz
8 czerwca 2020, 08:32
@kazdan480:
Odpisz
8 czerwca 2020, 13:05
@Marequel: Jak tam Wesele mordeczko?
Odpisz
8 czerwca 2020, 15:57
@RedFoog: gituwa totalna. Tekstu nie znam za ch*ja ale dałem odwołanie do lema więc panie władzo ja lubie bolskie ksiumszki prosze mnie nie upi***alać
Odpisz
8 czerwca 2020, 17:03
@Marequel: No i elegancko. Zajebisty pomysł z tym Lemem a akurat mi spie**olił
Odpisz
8 czerwca 2020, 17:59
@RedFoog: a tobie jak poszło z tym
Odpisz
8 czerwca 2020, 16:54
Matma to ch*j
Odpisz
8 czerwca 2020, 15:19
w ogole to kisnę, bo skoro był przeciek to być może wam to unieważnią XDDD
Odpisz
8 czerwca 2020, 15:35
@Krzyniu: teraz odwracasz sie powoli idziesz w strone drzwi wychodzisz na pole odwracasz sie łapiesz mocno za klamkę i z całej siły napi**dalasz drzwiami tak aby sie nigdy nie otworzyły
Odpisz
8 czerwca 2020, 16:09
@mwarski: nie wiem czy to hipnoza ale jesli tak to nie działa
Odpisz
8 czerwca 2020, 07:41
Rada od byłego maturzysty: I tak już ch*ja zrobicie, więc możecie się już relaksować. Jeśli macie uj*bać, to uj*biecie. I tak trudniej jest nie zdać niż zdać.
Odpisz
8 czerwca 2020, 14:33
@Landark: Nie ma spiny są drugie termniny
Odpisz
8 czerwca 2020, 15:36
@grzegig1: ale wiesz po co jest drugi termin? Jakbyś miał zwolnienie lekarskie, to wtedy piszesz, a jak nie zdasz, to masz okazję dopiero za rok
Odpisz
8 czerwca 2020, 16:05
@Wowa_Tatarin: no a poza tym jest trudniej na drugim
Odpisz
8 czerwca 2020, 15:28
Chochoły będą się śnić po nocach
Odpisz
Edytowano - 8 czerwca 2020, 15:45
No a jak i jeszcze będzie chocholi taniec
Odpisz
8 czerwca 2020, 09:01
Dobrze, że jestem 2006
Odpisz
8 czerwca 2020, 15:44
@frozenscarlet: Podobno nowe roczniku mają wyj*baną podstawę programową, będziesz miał ciężko, szczególnie z lekturami.
Odpisz
8 czerwca 2020, 17:28
@damian2500: potwierdzam, nowy system maturalny zakłada tylko lektury.
My mogliśmy w teorii nawet do gier komputerowych i teledysków się odwoływać.
Odpisz
8 czerwca 2020, 19:42
@damian2500: Jasne, oczywiście
Wszystko po to, aby czytać ten nikogo nie interesujący chłam
Odpisz
8 czerwca 2020, 19:47
@frozenscarlet: Ej, ale Zbrodnię i Karę to ty szanuj.
Raskolnikow nie wiedział o czystce lichwiarek.
Odpisz
8 czerwca 2020, 20:34
@frozenscarlet: No widocznie ktoś stwierdził, że sposobem na uczniów, których nie interesują obecne lektury jest jeszcze więcej lektur.
Odpisz
8 czerwca 2020, 14:46
Ja się stresowałam bardziej jak już skończyłam to pisać niż zanim zaczęłam
Masakra
Ale nie było najgorzej
Odpisz
8 czerwca 2020, 14:50
@Miszke: ja to tak pisze i pisze, że aż za łatwo szło
Odpisz
8 czerwca 2020, 14:08
Polski był dość łatwy, rozprawka dość sprawnie szła
Odpisz
8 czerwca 2020, 14:50
@smieszek777: to samo byczq
Odpisz