Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Dziwak

8 czerwca 2020, 10:04

żyjemy w społeczeństwie

Avatar
Konto usunięte

8 czerwca 2020, 10:07

@Dziwak: w zasadzie to oni tak żyją

Avatar
Konto usunięte

8 czerwca 2020, 10:09

Avatar
Konto usunięte

24 czerwca 2020, 11:26

XD GENIALNE

Avatar polski_pies

8 czerwca 2020, 16:39

I to wszystko serio zrobili protestujący?

Avatar Noxen

8 czerwca 2020, 23:16

@polski_pies: nie protestujący tylko złodzieje i barbarzyńcy. Oni nie walczą w żadnej sprawie.

Avatar polski_pies

9 czerwca 2020, 07:43

@Noxen: no w sumie racja

Avatar Rewolucjonista

8 czerwca 2020, 19:57

Czarni: Chcemy demokracji!
Biali: *demokratyczną większością przywracają segregacje rasową i odbierają prawa czarnym*
Czarni:
(ktoś miły podrzuci zdziwionego pikachu)

Avatar Mr_Alien

8 czerwca 2020, 17:25

"to będzie minneapolis..."
"to będzie minneapolis..."
"ku*wa wiedziałem"

Avatar kazekage895

8 czerwca 2020, 17:03

końcówka rozpi***ala

Avatar Royoo

8 czerwca 2020, 16:11

Amerykanie to idioci. Nic nie zmienią .

Avatar kamilowski2004

Edytowano - 8 czerwca 2020, 10:39

uwaga niepopularna opinia: jeśli ceną za traktowanie czarnych jak człowieka a nie jak lalki do bicia jest okradnięcie paru walmartów, to wchodzę w to.
\______/ na czerwone

Avatar Frutti56

8 czerwca 2020, 10:43

Avatar
Konto usunięte

8 czerwca 2020, 11:33

@kamilowski2004: Tylko że nie jest, możnaby się obyć bez tego
Z drugiej strony to teraz będą musieli poprawić policję, choćby po i po to żeby czarni nie zrobili znowu anarchokomunistycznej rewolucji

Avatar
Konto usunięte

8 czerwca 2020, 16:02

Avatar WampirZZielonki

8 czerwca 2020, 18:10

@kamilowski2004: Powiem tak popieram protest, nie popieram palenia sklepów, bo nie ma one nic wspólnego z protestem, jest wyłącznie sposobem na wyżycie się niektórych ludzi.

Avatar Rewolucjonista

8 czerwca 2020, 19:55

@kamilowski2004: jeśli pokojową manifestacją jest wandalizm i demolowanie własnego miasta, to ja się boję jak wyglądają wg nich agresywne manifestacje

Avatar WampirZZielonki

Edytowano - 8 czerwca 2020, 19:58

@Rewolucjonista: Ci ludzie, którzy podpalają, już chyba są tym agresywnym protestem, bo większość protestantów robi to normalnie. No, ale ja tamtych niszczycieli, w ogóle nie nazwałbym protestującymi, tylko ludźmi, którzy pod pretekstem chcą szerzyć wandalizm.

Avatar
Konto usunięte

24 czerwca 2020, 11:25


Joker na Murray show:

Avatar Kapitalista

8 czerwca 2020, 10:28

Zabili mi kolegę.
Moim honorem jest podpie**olić Xboxa.

Avatar
Geralt__z_Rivii

8 czerwca 2020, 10:19

Fuck Society

Avatar
Konto usunięte

8 czerwca 2020, 10:16

Już myślałem że będzie kolejny kroczący Putin. W sumie fajny z niego mem, ale to też jest piękne.

Avatar Akosz

8 czerwca 2020, 10:11

Mam sposób jak zakończyć zamieszki w amerykańskim stylu

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar DRAGON_POLSKA
Dodane przez: DRAGON_POLSKA

Niezniszczalne

Pozdrawiam świetliki

Szybki jak błyskawica

Mało znany szczegół

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka