Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Gimbus

12 marca 2013, 19:48

nie śmieszne,ale się śmiałem

Avatar
lolman533

7 stycznia 2017, 22:08

@Gimbus: aha

Avatar Hermiona876

19 lutego 2020, 19:03

śmieszne ale się nie śmiałam

Avatar kopo321

21 lutego 2012, 17:14

dziwne

Avatar
Konto usunięte

23 września 2011, 08:37

A tak ogólnie to zaciesz z 5-tej części chyba? Z walki w Ministerstwie?

Avatar Xirus

15 sierpnia 2011, 20:13

błehuhaha

Avatar Karol0896

14 sierpnia 2011, 17:33

buahahahahaahahahaha !!!

Avatar Pottermanka

6 sierpnia 2011, 13:18

Od dzisiaj jestem oficjalnie VFGF. Voldemort's FanGirl Forever.

Avatar DragonNext

4 sierpnia 2011, 11:33

obrazek super

Avatar Agent00Kurczak

30 lipca 2011, 11:51

Orientalne stroje: 450 zł
Nauka tańca: 50 zł
Zaciesz na ryju Voldemorta: Bezcenne

Avatar kamil55555

26 lipca 2011, 18:10

przed obejrzeniem ostatniej części Harrego, byłem gotów dać 1... Teraz dam 5 :D

Avatar michal3ku

26 lipca 2011, 10:27

eee voldemort powinien nie żyć przecież Harry go zabił.
chyba że się cieszy że nie żyje ;0

Avatar
Konto usunięte

25 lipca 2011, 10:19

hehe Voldi ma zawalistą minę :-)

Avatar ansii

24 lipca 2011, 23:14

akurat dzisiaj byłam w kinie na Harrym, ;) polecam ;D

Avatar
Konto usunięte

19 lipca 2011, 14:08

tak bedzie wygladac za 20 lat

Avatar
Konto usunięte

20 lipca 2011, 16:26

ale on już nigdy nie będzie tańczył, w końcu jest teraz kupką popiołu, czy jak tam skończył ;)

Avatar sarnasarna

21 lipca 2011, 12:38

zatańczy w nedzieele bo ost. czenść

Avatar sarnasarna

21 lipca 2011, 12:37

harry harry i może w kinie też tak potańczą

Avatar
Konto usunięte

19 lipca 2011, 02:08

HAHA JAKI ZACIESZ NA RYJU

Avatar ForceArcher2

20 lipca 2011, 11:00

ma taką minę bo kupił smartphone z plusa i może przez tydzień pisać do śmierciożerców za 2 gr(satysfakcja monitorowana ;D)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar ola2809
Dodane przez: ola2809

Fergus

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Nigdy na to nie wpadną

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Nieuczciwa ocena

Przypałowo

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka