Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Gimbus

12 marca 2013, 19:48

nie śmieszne,ale się śmiałem

Avatar
lolman533

7 stycznia 2017, 22:08

@Gimbus: aha

Avatar Hermiona876

19 lutego 2020, 19:03

śmieszne ale się nie śmiałam

Avatar kopo321

21 lutego 2012, 17:14

dziwne

Avatar
Konto usunięte

23 września 2011, 08:37

A tak ogólnie to zaciesz z 5-tej części chyba? Z walki w Ministerstwie?

Avatar Xirus

15 sierpnia 2011, 20:13

błehuhaha

Avatar Karol0896

14 sierpnia 2011, 17:33

buahahahahaahahahaha !!!

Avatar Pottermanka

6 sierpnia 2011, 13:18

Od dzisiaj jestem oficjalnie VFGF. Voldemort's FanGirl Forever.

Avatar DragonNext

4 sierpnia 2011, 11:33

obrazek super

Avatar Agent00Kurczak

30 lipca 2011, 11:51

Orientalne stroje: 450 zł
Nauka tańca: 50 zł
Zaciesz na ryju Voldemorta: Bezcenne

Avatar kamil55555

26 lipca 2011, 18:10

przed obejrzeniem ostatniej części Harrego, byłem gotów dać 1... Teraz dam 5 :D

Avatar michal3ku

26 lipca 2011, 10:27

eee voldemort powinien nie żyć przecież Harry go zabił.
chyba że się cieszy że nie żyje ;0

Avatar
Konto usunięte

25 lipca 2011, 10:19

hehe Voldi ma zawalistą minę :-)

Avatar ansii

24 lipca 2011, 23:14

akurat dzisiaj byłam w kinie na Harrym, ;) polecam ;D

Avatar
Konto usunięte

19 lipca 2011, 14:08

tak bedzie wygladac za 20 lat

Avatar
Konto usunięte

20 lipca 2011, 16:26

ale on już nigdy nie będzie tańczył, w końcu jest teraz kupką popiołu, czy jak tam skończył ;)

Avatar sarnasarna

21 lipca 2011, 12:38

zatańczy w nedzieele bo ost. czenść

Avatar sarnasarna

21 lipca 2011, 12:37

harry harry i może w kinie też tak potańczą

Avatar
Konto usunięte

19 lipca 2011, 02:08

HAHA JAKI ZACIESZ NA RYJU

Avatar ForceArcher2

20 lipca 2011, 11:00

ma taką minę bo kupił smartphone z plusa i może przez tydzień pisać do śmierciożerców za 2 gr(satysfakcja monitorowana ;D)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar ola2809
Dodane przez: ola2809

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Trzeba brać osobną torbę

Nie idź!

Znak czasów

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka