Odchudzaj się cały dzień!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nigdy na to nie wpadną
Ładne rzeczy
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie są aż takie pyszne
Tacy sami, a ściana między nami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 listopada 2013, 21:25
Ale ja się odchudzam :(
Od jutra :D
Odpisz
4 listopada 2013, 22:33
@jakubnowak98: Każdy tak mówi...
...codziennie...
...nigdy nie przestając...
...wszyscy jesteśmy kiepscy w odchudzaniu. ; ^ ;
Odpisz
5 listopada 2013, 15:11
Ja nie muszę się odchudzać :p, Pan, panie Karton chyba też nie. :D
Odpisz
5 listopada 2013, 16:02
@jakubnowak98: Ja to mógłbym właściwie zacząć anty-odchudzanie. Wszyscy mi mówią,że jestem zbyt chudy.
Odpisz
5 listopada 2013, 20:05
I ani grama tłuszczu, za to sporo tektury.
Odpisz
5 listopada 2013, 20:40
@jakubnowak98: I ty jesteś z nimi!? ; ^ ;
Odpisz
5 listopada 2013, 21:00
Pracuję z NFS i próbuję znaleźć zabójców Hanny M.
Odpisz
5 listopada 2013, 22:06
@jakubnowak98: TO JA! TO JA JESTEM ZABÓJCĄ!
Odpisz
5 listopada 2013, 22:07
A nie bo dziewczynka na niebieskim rowerku. Ona była ZŁA!!!
Odpisz
5 listopada 2013, 22:08
@jakubnowak98: CO? NIE! WIEM LEPIEJ KOGO ZABIŁEM! (chyba,że była to jej bliźniaczka...)
Odpisz
5 listopada 2013, 22:10
Ale dziewczynka była twoją wspólniczką, razem pójdziecie do pudła!
Odpisz
5 listopada 2013, 22:15
@jakubnowak98: Do pudła? Takiego z kartonu? Bo mnie to tak by odpowiadało...
Odpisz
Edytowano - 5 listopada 2013, 22:17
Wszedłbyś sam do siebie? To chyba powstałaby czarna dziura. O.o
Odpisz
5 listopada 2013, 22:25
@jakubnowak98: Katonocepcja!
Odpisz
5 listopada 2013, 22:35
Kartonfreak. Mój mózg tego nie ogarnia.
Odpisz
5 listopada 2013, 22:54
@jakubnowak98: Bo wy,zwyczajni ludzie,nie pojmiecie tej mądrości.
Odpisz
5 listopada 2013, 22:59
Za dużo tych kartonów, jak na jeden dzień. Idę się naw***ać na noc xD
Odpisz
5 listopada 2013, 23:02
@jakubnowak98: Smacznego,i przytyj. A właśnie,jak myślisz,kto może być następną ofiarą?
Odpisz
6 listopada 2013, 14:43
Tusk
Odpisz
10 kwietnia 2015, 14:33
ja też tak mam
Odpisz
10 kwietnia 2015, 15:58
@Gabi92017: Po jaką cholerę odpowiadasz na komentarz sprzed półtora roku? :v
Odpisz
10 kwietnia 2015, 20:59
a nwm ale lubie odpowiadać na stare komentarze
Odpisz
24 sierpnia 2016, 17:40
A co nie mogę???
Odpisz
5 kwietnia 2019, 10:18
@Gabi92017: sam to zweryfikuj
Odpisz
19 sierpnia 2019, 19:17
@emilian02: nie zrobi tego
Odpisz
4 listopada 2013, 22:11
Niczym ramadan :P
Odpisz