Nie sądziłem, że zajdę tak daleko
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Miło z ich strony, śliczne są
Były nóżki, nie ma nóżek
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Mało znany szczegół
Dobrze czasem się oderwać
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 września 2022, 20:51
A potem po 2 tygodniach pisze Ci "wypi.....aj" bo napisała do ciebie tak tylko dlatego, żeby Ci nie było smutno
Odpisz
13 czerwca 2020, 20:30
Ja to bym mojemu crushowi mogła powiedzieć gdybym się cholernie nie BAŁA
Ale z tego co mówi mój przyjaciel to on (crush) raczej taki otwarty nie jest i coś mam wrażenie że jak w końcu do niego nie napiszę "hej" to będzie się to ciągło do końca życia więc raczej będę musiała pierwsza napisać
Ale nie teraz bo jest 20:29 to napisze jutro i was powiadomię jak poszła akcja
Odpisz
13 czerwca 2020, 21:42
Trzymam kciuki
Odpisz
13 czerwca 2020, 21:51
.
Odpisz
13 czerwca 2020, 22:21
Życzę powodzenia.
Odpisz
13 czerwca 2020, 23:01
.
Odpisz
13 czerwca 2020, 23:08
.
Odpisz
14 czerwca 2020, 02:05
Gdzie odpowiedź?! Czy ona to powie?
Odpisz
14 czerwca 2020, 02:06
@Jargur: Dowiemy się w swoim czasie. Obecnie pozostaje nam tylko czekać.
Odpisz
14 czerwca 2020, 02:07
@Polish_Soldier:
Odpisz
14 czerwca 2020, 11:22
Jak odpowie to proszę mi przypomnijcie.
Odpisz
14 czerwca 2020, 11:52
i jak poszło??
Odpisz
14 czerwca 2020, 16:26
ku*wa nadal czekamy
Odpisz
14 czerwca 2020, 16:28
dasz radę , uda Ci się!
Odpisz
14 czerwca 2020, 16:49
Okay I'm back
A oto wyniki
(J to ja, C to crush)
J: Hej
C: Hej
J: Ct
C: U mnie nic ciekawego a u cb
J: U mnie też
I wtedy poszłam do toalety bo akurat pisałam z nim na kompie a mam dysenterię i jak wróciłam to już nie był aktywny
Odpisz
14 czerwca 2020, 16:50
F
Odpisz
14 czerwca 2020, 16:52
Chociaż do niego napisałaś, więc to już coś.
Odpisz
14 czerwca 2020, 17:14
no to próbuj do skutku
Odpisz
14 czerwca 2020, 17:34
spróbuj ponownie
Odpisz
14 czerwca 2020, 18:20
skoro masz nick gamerka to może zaproponuj wspólną grę online??
Odpisz
14 czerwca 2020, 21:10
@Maly_KSIAZE:
Odpisz
14 czerwca 2020, 16:27
Jutro pisze do mojej crush co do niej czuje
Odpisz
14 czerwca 2020, 16:28
@NesquikBoi: Życzę powodzenia.
Odpisz
14 czerwca 2020, 16:51
@NesquikBoi: Dasz radę, uda Ci się!
Odpisz
14 czerwca 2020, 18:25
napisałem dzisiaj, napisała wypi***alaj i mnie zablokowała lmao
Odpisz
14 czerwca 2020, 18:26
@NesquikBoi: Zapewne nie zasługiwała na ciebie. Przyjmij moje wyrazy współczucia.
Odpisz
14 czerwca 2020, 19:13
@NesquikBoi: Współczuję
Odpisz
14 czerwca 2020, 19:14
nie wazne
Odpisz
14 czerwca 2020, 11:52
a kilka lat później masz żonę, dziecko, dom, samochód.. a potem wyłączasz simsy..
Odpisz
13 czerwca 2020, 23:41
Ja już nie wiem co myśleć. Z rok temu poznałem fajną dziewczynę- ostatnia klasa liceum. Naprawdę fajna i ładna, ale nie chciałem zarywać już nie pamiętam dlaczego. Może dlatego że to jednak te kilka lat roznicy, ja nie jestem ani ładny ani wysportowany i dlatego wiedziałem że nie mam szans. Ale teraz przemyślałem wszystko na kwarantannie i uznałem że raz się żyje a przynajmniej nie będę sobie zarzucił że nie spróbowałem. Prawdę mówiąc to podchodzę jak pies do jeża, bo nie umiem pchnąć relaci w stronę czegoś głębszego z rowiesniczka, a co dopiero z kimś doroslym. Ktoś może bardziej zaznajomiony dałby jakieś rady? Będę wdzięczny
Odpisz
13 czerwca 2020, 20:33
Ale to tak naprawdę sen
Odpisz
13 czerwca 2020, 21:43
@Shadow_123321: Wstawaj, zesrałeś się!
Odpisz
13 czerwca 2020, 21:48
@jeja_12: o ku*waaa
Odpisz
13 czerwca 2020, 20:27
I co zrobić kiedy zajdziesz tak daleko?
Odpisz
13 czerwca 2020, 20:15
Przestraszył bym się. To by oznaczało, że rzeczywistość została zagięta, a prawa świata złamane.
Odpisz
9 czerwca 2020, 13:11
Czuje odrazę
Odpisz
9 czerwca 2020, 12:54
Zapytaj się ile wygrała w tym zakładzie
Odpisz
9 czerwca 2020, 12:43
Oparte na faktach?
Odpisz
9 czerwca 2020, 12:43
Jak się spało OPie?
Odpisz
Edytowano - 9 czerwca 2020, 12:43
dawaj szablonik
Odpisz
9 czerwca 2020, 12:42
Odpisz
9 czerwca 2020, 12:41
A potem się budzisz...
Nie no żartuję, gratulacje ziomeczq Jejaczq
Odpisz