Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kiwi999999

2 września 2022, 20:51

A potem po 2 tygodniach pisze Ci "wypi.....aj" bo napisała do ciebie tak tylko dlatego, żeby Ci nie było smutno

Avatar
Konto usunięte

13 czerwca 2020, 20:30

Ja to bym mojemu crushowi mogła powiedzieć gdybym się cholernie nie BAŁA

Ale z tego co mówi mój przyjaciel to on (crush) raczej taki otwarty nie jest i coś mam wrażenie że jak w końcu do niego nie napiszę "hej" to będzie się to ciągło do końca życia więc raczej będę musiała pierwsza napisać

Ale nie teraz bo jest 20:29 to napisze jutro i was powiadomię jak poszła akcja

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (17)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (17)
Avatar Maly_KSIAZE

14 czerwca 2020, 18:20

skoro masz nick gamerka to może zaproponuj wspólną grę online??

Avatar Peroczek

14 czerwca 2020, 21:10

komentarz obrazkowy

Avatar NesquikBoi

14 czerwca 2020, 16:27

Jutro pisze do mojej crush co do niej czuje

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
Konto usunięte

14 czerwca 2020, 19:13

@NesquikBoi: Współczuję

Avatar NesquikBoi

14 czerwca 2020, 19:14

nie wazne

Avatar Maly_KSIAZE

14 czerwca 2020, 11:52

a kilka lat później masz żonę, dziecko, dom, samochód.. a potem wyłączasz simsy..

Avatar Decebal

13 czerwca 2020, 23:41

Ja już nie wiem co myśleć. Z rok temu poznałem fajną dziewczynę- ostatnia klasa liceum. Naprawdę fajna i ładna, ale nie chciałem zarywać już nie pamiętam dlaczego. Może dlatego że to jednak te kilka lat roznicy, ja nie jestem ani ładny ani wysportowany i dlatego wiedziałem że nie mam szans. Ale teraz przemyślałem wszystko na kwarantannie i uznałem że raz się żyje a przynajmniej nie będę sobie zarzucił że nie spróbowałem. Prawdę mówiąc to podchodzę jak pies do jeża, bo nie umiem pchnąć relaci w stronę czegoś głębszego z rowiesniczka, a co dopiero z kimś doroslym. Ktoś może bardziej zaznajomiony dałby jakieś rady? Będę wdzięczny

Avatar Shadow_123321

13 czerwca 2020, 20:33

Ale to tak naprawdę sen

Avatar jeja_12

13 czerwca 2020, 21:43

@Shadow_123321: Wstawaj, zesrałeś się!

Avatar Shadow_123321

13 czerwca 2020, 21:48

@jeja_12: o ku*waaa

Avatar Kojot23

13 czerwca 2020, 20:27

I co zrobić kiedy zajdziesz tak daleko?

Avatar Tajdeus

13 czerwca 2020, 20:15

Przestraszył bym się. To by oznaczało, że rzeczywistość została zagięta, a prawa świata złamane.

Avatar Melonik3000

9 czerwca 2020, 13:11

Czuje odrazę

Avatar rumcajschr

9 czerwca 2020, 12:54

Zapytaj się ile wygrała w tym zakładzie

Avatar polski_skoczek

9 czerwca 2020, 12:43

Oparte na faktach?

Avatar Gekonnen

9 czerwca 2020, 12:43

Jak się spało OPie?

Avatar Guziec_lord

Edytowano - 9 czerwca 2020, 12:43

dawaj szablonik

Avatar
Senedrom

9 czerwca 2020, 12:42

Avatar
ddawdad

9 czerwca 2020, 12:41

A potem się budzisz...
Nie no żartuję, gratulacje ziomeczq Jejaczq

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Miło z ich strony, śliczne są

Były nóżki, nie ma nóżek

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Mało znany szczegół

Dobrze czasem się oderwać

Niezniszczalne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka