Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jestem_fajny

22 kwietnia 2021, 09:46

ja też

Avatar Oliwier256

Edytowano - 9 czerwca 2020, 13:58

Pizza ma przecież sos pomidorowy więc po co dawać ketchup?

Avatar Wilczy_Wladca

9 czerwca 2020, 13:59

@Oliwier256: Czasami do pizzy pasuje. Takiej bardziej amerykańskiej.

Avatar Oliwier256

9 czerwca 2020, 14:01

@Wilczy_Wladca: próbowałem akurat pizzę z ketchupem, ohydna (według mnie)

Avatar Wilczy_Wladca

9 czerwca 2020, 14:02

@Oliwier256: Mówię: Na niektórych pizzach jest dobry, na niektórych nie.

Avatar kroljanjulian

9 czerwca 2020, 15:29

@Wilczy_Wladca: dobry jest na tych tanich ze sklepu (które nie wiem czy można pizzą nazwać), ale na tych z pizzerii to jest piekło i nawet wolałabym nie próbować

Avatar Soberker

12 czerwca 2020, 20:46

@kroljanjulian: Pizza z Żabki z keczupem jest mega dobra

Avatar kroljanjulian

12 czerwca 2020, 23:17

@Soberker: nie próbowałam pizzy z żabki, nawet nie wiem czy w ogóle w moim mieście jest żabka

Avatar Sniegstopnialy6

13 czerwca 2020, 10:28

@Oliwier256: dziuzeppe z keczupem dobraa

Avatar xXkuba22Xx

13 czerwca 2020, 15:17

@Oliwier256: włoskiej pizzy w życiu bym nie zjadł z keczupem. Amerykańska zawsze

Avatar DianaJulia

13 czerwca 2020, 12:51

zabawne, bo przez całe życie myślałam, że ketchup na pizzy jest normalny, a okazuje się, że to raczej dziwne dla obcokrajowców

Avatar Magda6315

13 czerwca 2020, 11:21

W sumie to też nie bardzo widzę sens w polewaniu pizzy keczupem. Pizza ma już sos pomidorowy na spodzie i według mnie bez keczupu jest smaczniejsza.

Avatar Dov_Pl

9 czerwca 2020, 14:30

Mam koleżankę włoszkę.
Pokazałem jej ostatnio spagetti z nutellą.
Prawie mnie zabiła.

Avatar DarkVilczur

9 czerwca 2020, 14:56

@Dov_Pl: MAMMA MIA

Avatar Majnix

13 czerwca 2020, 01:16

@Dov_Pl: Włochem nie jestem, ale też mnie wściekłość bierze na myśl o spagetti z nutellą.

Avatar glowamnieboli

13 czerwca 2020, 00:46

Wait... Thats illegal

Avatar
Konto usunięte

12 czerwca 2020, 22:23

Avatar
Konto usunięte

12 czerwca 2020, 22:23

WŁOCHY:

Avatar astrofizyk

12 czerwca 2020, 20:52

Chyba Włosi...

Avatar Rosse303

9 czerwca 2020, 19:09

Avatar
Bbrozyna

9 czerwca 2020, 14:35

Ten keczup jest lepszy niż zwykły

Avatar
ddawdad

Edytowano - 9 czerwca 2020, 13:57

Aż sobie przypomniałem swojego ojca, który zawsze żre pizzę z ketchupem.

Avatar SuperCebula

9 czerwca 2020, 13:55

Opie kup se nożyczki

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar mati_gaming
Dodane przez: mati_gaming

Nigdy na to nie wpadną

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Totalnie

Niegrzeczny Oskarek

Nieuczciwa ocena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka