memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
16 sierpnia 2020, 22:04
Ale ten znak jest biały. To rasizm
Odpisz
10 czerwca 2020, 22:45
340 wgóręgłosów i żadnego w dół?
11 czerwca 2020, 10:55
@Liski_sa_super: już nie
11 czerwca 2020, 10:57
spodziewałem się tego że po tym jak o tym wspomnę to ktoś da w dół
11 czerwca 2020, 11:01
@Liski_sa_super: albo poprostu sie komuś nie podobało
9 czerwca 2020, 22:43
I słusznie. Skoro trzyma pusty znak, to znaczy że nie walczy o żadną konkretną ideę, tylko chce robić zamieszanie bo tak.
10 czerwca 2020, 19:39
@Mijak: robi zamieszanie trzymajac pusty znak? Niby w jaki sposób? Serio popierasz aresztowanie za takie coś? Przeciez to jest juz totalne ograniczenie wolnosci. On nikomu nie szkodzi
10 czerwca 2020, 18:31
Rosji nie przypowiesz
10 czerwca 2020, 16:46
On jest francuskim szpiegiem.
9 czerwca 2020, 16:45
Amerykanie są tak pokojowi, jak Hitler był liberalny.
10 czerwca 2020, 16:22
@Ukryty_W_Cieniu: WalCzYmY z TeRrOryZmEm
9 czerwca 2020, 17:49
Czyli dalej trzymają normę.
9 czerwca 2020, 17:01
Śmierć Rosjii!
9 czerwca 2020, 17:03
*Rosji
9 czerwca 2020, 17:08
@NorseWarrior: Jak wolisz
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież16 sierpnia 2020, 22:04
Ale ten znak jest biały. To rasizm
Odpisz
10 czerwca 2020, 22:45
340 wgóręgłosów i żadnego w dół?
Odpisz
11 czerwca 2020, 10:55
@Liski_sa_super: już nie
Odpisz
11 czerwca 2020, 10:57
spodziewałem się tego że po tym jak o tym wspomnę to ktoś da w dół
Odpisz
11 czerwca 2020, 11:01
@Liski_sa_super: albo poprostu sie komuś nie podobało
Odpisz
9 czerwca 2020, 22:43
I słusznie. Skoro trzyma pusty znak, to znaczy że nie walczy o żadną konkretną ideę, tylko chce robić zamieszanie bo tak.
Odpisz
10 czerwca 2020, 19:39
@Mijak: robi zamieszanie trzymajac pusty znak? Niby w jaki sposób? Serio popierasz aresztowanie za takie coś? Przeciez to jest juz totalne ograniczenie wolnosci. On nikomu nie szkodzi
Odpisz
10 czerwca 2020, 18:31
Rosji nie przypowiesz
Odpisz
10 czerwca 2020, 16:46
On jest francuskim szpiegiem.
Odpisz
9 czerwca 2020, 16:45
Amerykanie są tak pokojowi, jak Hitler był liberalny.
Odpisz
10 czerwca 2020, 16:22
@Ukryty_W_Cieniu: WalCzYmY z TeRrOryZmEm
Odpisz
9 czerwca 2020, 17:49
Czyli dalej trzymają normę.
Odpisz
9 czerwca 2020, 17:01
Śmierć Rosjii!
Odpisz
9 czerwca 2020, 17:03
*Rosji
Odpisz
9 czerwca 2020, 17:08
@NorseWarrior: Jak wolisz
Odpisz