Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

11 czerwca 2020, 21:13

Wrzuciłem tu pełną wersję, która się nie przebiła, lekki smuteczek https://memy.jeja.pl/637355,po-bandzie-pojechal-nasz-kochany.html

Avatar Smuteczek

12 czerwca 2020, 06:25

Wzywałeś?

Avatar Bright32

9 czerwca 2020, 19:16

https://youtu.be/WmwfIIenspc
Jeśli ktoś jest zainteresowany

Avatar mr2005vc

11 czerwca 2020, 22:10

@Bright32: dokładniej to chodzi o 2 pytanie

Avatar Saaaaasuke

11 czerwca 2020, 23:23

@mr2005vc: dokładniej o odpowiedź na 2 pytanie

Avatar Saaaaasuke

11 czerwca 2020, 23:23

Mnie śmieszy

Avatar trawapl

11 czerwca 2020, 22:43

Czyżby to była zapowiedź kolejnej piosenki

Avatar Kasandra20

9 czerwca 2020, 19:35

Wyobraziłam sobie, jakby Duda połączył siły z Korwinem, i by nagrali dissa na zespoły k-popowe

Avatar Anonim7362616

11 czerwca 2020, 22:13

@Kasandra20: tak z innej beczki z jakiego anime masz avka?

Avatar Kasandra20

11 czerwca 2020, 22:21

@Anonim7362616: Sailor Moon

Avatar Anonim7362616

11 czerwca 2020, 22:33

@Kasandra20: o bosz czyli jednak kiedyś nadszedł ten czas i będę musiał obejrzeć czarodziejkę z księżyca

Avatar Pink_Cat

11 czerwca 2020, 22:05

Pilne,po prostu pikne

Avatar Krowochochla

11 czerwca 2020, 21:30

Jakie pytanie taka odpowiedź, niby czego się spodziewaliście xd

Avatar Bobsom

Edytowano - 9 czerwca 2020, 19:06

Tutaj nie szkalujemy k-popu ale spokojnie, nadrabiamy szkalowaniem konstymtucja

Avatar
Konto usunięte

9 czerwca 2020, 19:06

A więc to Kpop jest ostrym cieniem mgły

Avatar ZSRRBall

9 czerwca 2020, 19:03

czy ta sytuacja jak na memie naprawdę miała miejsce?

Avatar
Konto usunięte

9 czerwca 2020, 19:04

@ZSRRBall: tak

Avatar ZSRRBall

9 czerwca 2020, 19:04

to w sumie fajnie, bo ma trochę dystansu do siebie

Avatar Yeyau

9 czerwca 2020, 19:05


Świetnie.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tagi: #prezydent, #duda

Można, tylko trzeba wstawać rano

A, okej

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Były nóżki, nie ma nóżek

Niegrzeczny Oskarek

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka