*introwertyczny radości dźwięk*
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Typowy NPC
Przyszłość jest piękna
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Brawo za czujność!
Angielskie śmieszki
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 czerwca 2020, 18:52
Ja mam tak:
O nie, nie wygrałem, mogłem się lepiej postarać, zawsze chciałem dostać jakąś nagrodę
O k*rwa, wygrałem, muszę wyjść do ludzi, co mam robić, pomocy
Odpisz
14 czerwca 2020, 18:33
Pamiętam jak rok temu na zakończeniu roku wychowawczyni zapomniała wspomnieć o tym że miałem czerwony pasek na świadectwie, i następnie kazała mi wyjść na scene żeby publicznie przeprosić mnie przy jakiś 500 osobach. W życiu nie czułem takiego stresu
Odpisz
14 czerwca 2020, 18:32
Ja raz dostałem jakąś nagrodę na apelu, ale pojęcia nie miałem za co, więc tylko podszedłem po nią zdenerwowany i wziąłem.
Odpisz
10 czerwca 2020, 10:18
Tak jest
Odpisz
10 czerwca 2020, 10:15
Ekstrawertycy
Odpisz
10 czerwca 2020, 09:56
Ja raz dostałem i podobno wyglądałem jakby moja świadomość oddzieliła się od mojego ciała
Odpisz