Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

16 czerwca 2020, 00:37

Logika nauczycieli pod tym względem- error not found

Avatar LertonMerton

10 czerwca 2020, 11:49

Średnia jest wskazówką dla nauczyciela, jak widział, że się opi***alasz to może obniżyć. Nie wiadomo też jakie masz oceny z ważniejszych rzeczy typu sprawdziany, średnią mogłeś wywindować sobie za jakieś gówno pracę na lekcji

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar Murarzowa

15 czerwca 2020, 20:41

@LertonMerton: Średnia jest liczona przed cały rok

Avatar LertonMerton

15 czerwca 2020, 21:40

@Murarzowa: no tak, ale nie wiem co to wnosi

Avatar nimo2001

15 czerwca 2020, 16:28

Niemiecki
Średnia: 4.85
Ocena roczna: 4

Polski
Średnia 4.65
Ocena roczna: 5

True Story, trzecia klasa technikum

Avatar Ghost3385

15 czerwca 2020, 16:08

Avatar AluminiowaNuta

15 czerwca 2020, 11:42

Ja z ocenami 6,6,6,5 miałem mieć 3, ale już jest tak jak powinno

Avatar norek00

15 czerwca 2020, 14:03

@AluminiowaNuta: Cienszkoo Mati, ta baba z pszyrki jest niezwykła

Avatar MarsjaninMarvin

15 czerwca 2020, 13:12

Ja ze średnia 5,04 dostałem 6 z edb a mój kolega z 5,43 miał 5

Avatar polski_skoczek

15 czerwca 2020, 12:41

U mnie na przykład nauczyciel nie może wystawić niższej oceny niż proponowana, więc że średnią 4,32 mam wystawione proponowane 3

Avatar skelemaster

15 czerwca 2020, 12:40

Samo życie

Avatar Sarasya

Edytowano - 15 czerwca 2020, 10:17

Najgorszy przedmiot jaki pamiętam ze szkoły tak nauczycielka tryhardowała że codziennie brała do odpowiedzi jakby ludzie pytali z czego to np jak poprawnie udzielić pomocy człowiekowi w różnych sytuacjach etapami np. W sytuacji otwarta rana z kością na wierzchu albo ciało niebieskie w ciele , złota minuta rodzaje bandaży i w jakich sytuacjach je stosować itp.itd.

Avatar darcus

15 czerwca 2020, 10:35

@Sarasya: Ciało niebieskie w ciele? Chodzisz do szkoły z kosmicznymi gigantami? ;-;

Avatar Rimea

15 czerwca 2020, 11:59

@Sarasya: u mnie babeczka oceny z ćwiczeń wystawiała na podstawie charakteru pisma. Można było mieć wszystko dobrze uzupełnione, ale jak miałeś brzydkie pismo to wstawiała 3.

Avatar darcus

15 czerwca 2020, 12:13

@Rimea: Idiotyczne.

Avatar absol

15 czerwca 2020, 10:14

Nauczyciele mnie lubią

Avatar Shadow_Hedge

15 czerwca 2020, 10:56

@absol: F

Avatar Dawidosalpinos

15 czerwca 2020, 11:29

@absol: F

Avatar xxdi55xx

15 czerwca 2020, 11:35

Avatar kradnezyrandole

15 czerwca 2020, 11:13

to ten

Avatar Czercil

15 czerwca 2020, 11:09

U mnie jest na odwrót mam średnią 4 z chemii a dała mi pięć na koniec

Avatar HolyGeek404

15 czerwca 2020, 10:18

Avatar
Konto usunięte

10 czerwca 2020, 10:48

edb wgl po co to ja nwm moje ziomqi tez z tego maja niskie oceny podobno tam nic sie nie robi facet spi normalnie sb na lawce

Avatar Big_Chungus

10 czerwca 2020, 10:51

my tak samo sb gadamy o jakichs rzeczach typu jak podniesc typa jak costam mu jest nwm nie slucham a mam 5 i jest kozak

Avatar Dark_Dante

15 czerwca 2020, 10:03

jest to postkomunistyczny twór, zamieniony z PO, gdzie faktycznie wiedza mogła być przydatna, ale takie to były czasy. Jak masz zajęcia z nauczyciele, który tamte czasy pamięta, albo nawet tego wtedy uczył, to może nawet być ciekawie.

Avatar Miechu00

10 czerwca 2020, 11:33

Mam tak samo z niemieckiego, średnia 4,00, a proponowana i wystawiona to 3

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To będzie bolało

Brawo za czujność!

Najbardziej realistyczny spośród modów

Płać pan

Trzeba brać osobną torbę

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka