Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Powodzenia
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Frustrujące
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 czerwca 2018, 06:27
4,5,6 od lewej najlepsze
Odpisz
12 marca 2014, 21:31
***a!!! z duzo tego anime
Odpisz
6 lutego 2014, 16:48
O_O
Odpisz
5 listopada 2013, 21:18
Sprzątacze mają strasznie
Odpisz
5 listopada 2013, 17:50
Boże co za pojeby a ludzie to lajkują
Odpisz
5 listopada 2013, 15:49
dziwne jest to że Japończycy sami mają "cienkie" (lol) oczy a w anime są takie wielkie
Odpisz
5 listopada 2013, 16:01
@popek9001: leczenie kompleksów
Odpisz
5 listopada 2013, 16:20
@eragon00: chciałem to napisać :D
Odpisz
5 listopada 2013, 14:27
Sikałbym :-;
Odpisz
31 października 2013, 20:11
TU SOM DZIECI!!1!11! PORNOGRAFIJA! NA STOS Z ALIIG!
Odpisz
2 listopada 2013, 13:38
@Karso21Respawn: to 21 wiek
I to jest japonia
Odpisz
2 listopada 2013, 06:21
Pewnie najczęściej używane to pierwsza od lewej i przedostatnia. :D
Odpisz
31 października 2013, 15:05
No i traf tu przy takim widoku ;_;
Odpisz
31 października 2013, 17:43
@konstanty: wyprzedziłeś mnie z tym tekstem - Veto!
Odpisz
31 października 2013, 18:42
@Paulius: :P
Odpisz
31 października 2013, 18:47
@konstanty: za dużo ze mną piszesz na Steamie - pomału stajesz się mną. A jeśli już staniesz się mną - to kim ja wtedy będę? :O
Odpisz
31 października 2013, 18:54
@Paulius: Staję się tobą? A co jeśli tak naprawdę potajemnie byłem tobą? Czy dojdzie do paradoksu czasoprzestrzennego i wszechświat się rozpadnie? A może jestem jedną osobą na miliard, która jest tobą?
Tyle pytań, tak mało odpowiedzi...
Odpisz
Edytowano - 31 października 2013, 19:20
@konstanty: ewentualnie jest gdzieś alternatywny wymiar w którym ty jesteś mną, ja jestem tym sikającym Japończykiem, a on jest tę laską ze ściany w majtkach co się wypina.
Odpisz
31 października 2013, 19:32
@Paulius: A zimniok jest w politbiurze, a Łotysz jest zimniokiem...
Odpisz