Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar NotAwpMaster

30 czerwca 2018, 06:27

4,5,6 od lewej najlepsze

Avatar Akara

12 marca 2014, 21:31

***a!!! z duzo tego anime

Avatar
Konto usunięte

6 lutego 2014, 16:48

O_O

Avatar AdiXiks

5 listopada 2013, 21:18

Sprzątacze mają strasznie

Avatar Wojtinio

5 listopada 2013, 17:50

Boże co za pojeby a ludzie to lajkują

Avatar popek9001

5 listopada 2013, 15:49

dziwne jest to że Japończycy sami mają "cienkie" (lol) oczy a w anime są takie wielkie

Avatar eragon00

5 listopada 2013, 16:01

@popek9001: leczenie kompleksów

Avatar niszczyciel2011

5 listopada 2013, 16:20

@eragon00: chciałem to napisać :D

Avatar Stiga

5 listopada 2013, 14:27

Sikałbym :-;

Avatar Karso21Respawn

31 października 2013, 20:11

TU SOM DZIECI!!1!11! PORNOGRAFIJA! NA STOS Z ALIIG!

Avatar eragon00

2 listopada 2013, 13:38

@Karso21Respawn: to 21 wiek
I to jest japonia

Avatar HYPER_SMOKI

2 listopada 2013, 06:21

Pewnie najczęściej używane to pierwsza od lewej i przedostatnia. :D

Avatar konstanty

31 października 2013, 15:05

No i traf tu przy takim widoku ;_;

Avatar Paulius

31 października 2013, 17:43

@konstanty: wyprzedziłeś mnie z tym tekstem - Veto!

Avatar konstanty

31 października 2013, 18:42

@Paulius: :P

Avatar Paulius

31 października 2013, 18:47

@konstanty: za dużo ze mną piszesz na Steamie - pomału stajesz się mną. A jeśli już staniesz się mną - to kim ja wtedy będę? :O

Avatar konstanty

31 października 2013, 18:54

@Paulius: Staję się tobą? A co jeśli tak naprawdę potajemnie byłem tobą? Czy dojdzie do paradoksu czasoprzestrzennego i wszechświat się rozpadnie? A może jestem jedną osobą na miliard, która jest tobą?
Tyle pytań, tak mało odpowiedzi...

Avatar Paulius

Edytowano - 31 października 2013, 19:20

@konstanty: ewentualnie jest gdzieś alternatywny wymiar w którym ty jesteś mną, ja jestem tym sikającym Japończykiem, a on jest tę laską ze ściany w majtkach co się wypina.

Avatar konstanty

31 października 2013, 19:32

@Paulius: A zimniok jest w politbiurze, a Łotysz jest zimniokiem...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar AliiG
Dodane przez: AliiG

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Powodzenia

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Frustrujące

Najbardziej realistyczny spośród modów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka