Tu życie bez windy jest ciężkie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Były nóżki, nie ma nóżek
Ikony
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 czerwca 2016, 23:25
Założę się, że posiadają helikopter xD
Odpisz
4 listopada 2013, 15:59
schodów*
Odpisz
4 listopada 2013, 15:59
Spoks. Ale brakuje nie windy ale ruchomych schódow :D
Odpisz
3 listopada 2013, 17:26
Najgorsze po pijanemu wracać,żeby nie spaść :D
Ale skoro taki bogaty,że wybudował sobie taką rezydencję,to pewnie stać go też na kogoś,kto go zaniesie :)
Odpisz
3 listopada 2013, 17:18
a co... zachciało się kurde rezydjencjów takich to trzeba za***ać
Odpisz
Edytowano - 3 listopada 2013, 17:12
...dopiero co wróciłeś po kluczyki i zeszedłeś ale zachciało ci sie srać...
Odpisz
3 listopada 2013, 16:07
Na szczęście tam jest winda :D
Odpisz
3 listopada 2013, 16:47
@Ravios: Gdzie?
Odpisz
3 listopada 2013, 20:12
@cas1234b: Tam... xD
Odpisz