Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Szybki jak błyskawica
Ostry ten sędzia
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Najbardziej realistyczny spośród modów
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 lipca 2024, 12:57
Where Gang Olsena?
Odpisz
12 grudnia 2021, 21:31
Taki plan jak prom w blackwater
Odpisz
9 października 2020, 20:00
Charles jeszcze. No ten który śpiewał i have the greatest plaaaaaaan
Odpisz
Edytowano - 15 czerwca 2020, 19:25
Śpiewamy "Bella Ciao"
Una matina...
Odpisz
15 czerwca 2020, 19:37
@BloodWarsKing: Mi sono alzato
Odpisz
15 czerwca 2020, 19:38
@player203a8: O bella ciao, bella ciao, bella ciao, ciao, ciao
Odpisz
15 czerwca 2020, 19:39
@BloodWarsKing: Questa mattina mi sono alzato
Odpisz
15 czerwca 2020, 20:00
@player203a8: E ho trovato l'invasor
Odpisz
15 czerwca 2020, 20:08
@BloodWarsKing: O partigiano, portami via
Odpisz
15 czerwca 2020, 20:49
@player203a8: O bella ciao, bella ciao, bella ciao, ciao, ciao
Odpisz
15 czerwca 2020, 21:44
@BloodWarsKing: O partigiano
Odpisz
16 czerwca 2020, 00:44
@Kangurur28: portami via
Odpisz
16 czerwca 2020, 00:51
@BloodWarsKing: Profesor i Berlin
Odpisz
16 czerwca 2020, 05:12
@BloodWarsKing: che mi sento di morir
( Założyłem konto tylko dlatego by kontynuować piosenkę;))
Odpisz
16 czerwca 2020, 13:06
@BloodWarsKing: Erika
Denn ihr Herz ist voller Süßigkeit
Odpisz
16 czerwca 2020, 17:59
@mkorwin32: O partigiano
(A to dobrze panie mikke)
Odpisz
17 czerwca 2020, 05:23
@BloodWarsKing: akurat nick jest od mojego nazwiska, ale w sumie lubię tego dziadka z wąsem
Odpisz
16 czerwca 2020, 13:40
ARTURD, show us your hentai
Odpisz
16 czerwca 2020, 12:57
Fred z Udibunksa.
Odpisz
15 czerwca 2020, 19:25
Znam 2 i 3
Odpisz
16 czerwca 2020, 08:08
@Sernikzrodzynkami: a ja właśnie 1 i 4
Odpisz
11 czerwca 2020, 14:31
Is that trolley goin' to Tahiti?
Odpisz
15 czerwca 2020, 23:51
oh do you really have time for jokin arthur
Odpisz
11 czerwca 2020, 14:44
Powinien być jeszcze Stalin z planem pięcioletnim
Odpisz
15 czerwca 2020, 23:47
@PustakMechaniczny: a mowa o którym pięcioletnim, bo trochę dużo ich było
Odpisz
15 czerwca 2020, 23:45
Halo halo a gdzie Lester?
Odpisz
15 czerwca 2020, 21:49
Tak właściwie to jest jeszcze 5
Odpisz
15 czerwca 2020, 19:26
Ten 2 Wygląda Jagby miał Naprawdę Dobry plan
Odpisz
15 czerwca 2020, 20:29
@Sernikzrodzynkami: No bo miał, tylko potrzebował jednego cholernego napadu.
Odpisz
15 czerwca 2020, 19:39
zabrakło najważniejszego!!
Odpisz
15 czerwca 2020, 19:24
Plany tych na dole są o warte podtarcia nimi tyłka.
Odpisz
15 czerwca 2020, 19:30
@Broski: ale tych na górze...
Odpisz
15 czerwca 2020, 23:46
@Asystent_Google: co powiesz 2,4 miliardy euro?
Odpisz
15 czerwca 2020, 23:58
@szyper2006: mmmm dobrze... ALE ŻADNYCH USŁUG SEKSUALNYCH
Odpisz
15 czerwca 2020, 19:16
Odpisz