Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Brawo za czujność!
Zdeklasowani znowu
Nieuczciwa ocena
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 czerwca 2020, 23:54
Ten mem teraz nabrał nowego znaczenia.
Odpisz
16 czerwca 2020, 18:13
@Majnix: Kurde. Tam pisze naukowy, a zrozumiałem handlowy. xD
Odpisz
16 czerwca 2020, 11:43
On wygląda jak Elon Musk po roku w Rosji
Odpisz
15 czerwca 2020, 21:03
Będę się śmiał jak ten jacht się zatopi i wszystkie szkodliwe substancje w nim przez to będą się w morzu rozkładać.
Odpisz
Edytowano - 16 czerwca 2020, 07:45
@krzysiulka10: Nie kracz bo jeszcze tak się stanie
Odpisz
16 czerwca 2020, 09:51
@krzysiulka10:
Odpisz
15 czerwca 2020, 21:57
Będziemy walczyć o ekologiczny świat! W tym celu będziemy wysadzać elektrownia jądrowe, wykolejać pociągi z odpadami radioatktywnymi i zatapiać statki z ropą! Zrobimy wszystko, żeby ziemia była zdrowa i ekologiczna!!!!
Odpisz
16 czerwca 2020, 07:39
@Grayland: Co ty pie**oling about
Odpisz
16 czerwca 2020, 07:44
@Grayland: masz, przyda Ci się *daje /s*
Odpisz
15 czerwca 2020, 23:27
*Titanic mode on*
Odpisz
15 czerwca 2020, 23:16
*flash backi z Titanica* czekaj...
Odpisz
15 czerwca 2020, 23:07
Trochę Makłowicza mi przypomina.
Odpisz
11 czerwca 2020, 19:20
W sensie to jest świetna informacja, ale dlaczego op wybrał zdjęcie, na którym za Røkkem jest jakiś mały, kilkumetrowy jacht zamiast pokazania tego 183metrowego giganta, o którym mowa w memie to ja nie wiem xd
Odpisz
11 czerwca 2020, 20:24
@Nanook: bo buduje go w Polsce. Ma być największy w Polsce
Odpisz
11 czerwca 2020, 20:29
@Denom: Ale on już istnieje. Został zwodowany rok temu. Teraz jest jeszcze urządzany od środka i dopracowywane są detale, ale ogólna konstrukcja już jest.
Odpisz
15 czerwca 2020, 21:28
@Nanook: wow, ale nowocześnie wygląda
Odpisz
15 czerwca 2020, 22:39
@Nanook: ach ten... widziałem dwa dni temu w tv na jego temat
Odpisz
15 czerwca 2020, 21:11
Naukowcy pracują nad ochroną oceanu czy tego gościa bo nie zrozumiałem?
Odpisz
11 czerwca 2020, 23:49
Bardzo dobrze panie ze Szwecji
Pozdrawiam z cieplutko rodzinką
Odpisz
11 czerwca 2020, 22:15
Jeszcze odkryją coś złego i nie będzie tak fajnie
Odpisz
11 czerwca 2020, 19:59
titanik też był największy w swoich czasach
Odpisz
11 czerwca 2020, 19:47
Odpisz
11 czerwca 2020, 18:59
*wiara w dobroć ludzką odzyskana*
Odpisz
11 czerwca 2020, 18:55
Prawidłowo
Odpisz